• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,734
@mtd001 "strašiš me" iako sam od bilo koga, 😏😈🙃 nekoga unaprijed očekivao da budem primio packu, jer sam dopustio da mi mozak dela na ler gasu, frajlajfu, a jezik mi je još uvijek brži od mozga 🤣🥂.
OK, ak je moje "izražavanje" ispalo izvan tračnica, ispričavam se i slobodno me "odreži po tablici" . (ja nebrem navek biti ozbiljan kak prase v cekeru, kome pravo, kome krivo 🙃)
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543

@ bane 1978​

Imaš celi arsenal mehanizacije na rasplogi!👏
A i uvi Paškval je nov ili je s mo pituran?
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Svaki ima svoju namjenu
Pasquali je pituran,ali je ko novi,kad sam ga kupio imao je origina cinturato pireli gume koje su između zubi popucale da je zračnica izašla van,a gume su bile ko nove
Čovjek ga je koristio za ujutro poć po kruh u trgovinu
 

Daweed

Novi član
Tu od
20 Ožu 2023
Poruka
8
Pozdrav svima... Moze li neko koga ne mrzi da mi slika gde se tacno drzi feder rucice menjaca... Odvio mi se sraf, pokidao kais, ali veci kurcslus je izbegnut
 

Prilozi

  • IMG_20240225_153331.jpg
    IMG_20240225_153331.jpg
    33.9 KB · Pregleda: 27

Daweed

Novi član
Tu od
20 Ožu 2023
Poruka
8
Ne ne dobar je, samo gornji deo ne znam jel samo ide na rucicu ili kako

Koliko vidim iz tvoje slike polukrug federa je navucen na aluminijumski T profil?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,543
Tako i treba biti , šušta je zakrenuta (u obliku slova C) njezin gornji dio i on dođe na T element da ga gura nazad.
 

Ante23

Aktivni član
Tu od
9 Lip 2018
Poruka
694
Pozdrav svima, pojavio mi se problem s mjenjačem odnosno kvačilom, kada je kvačilo otpuštene ručice, u položaju di bi trebao biti van funkcije motike se okreću, a pri ubacivanju u brzine mi škripi i ne mogu ubaciti u brzinu dok skroz ne smanjim gas i manevriram ručicom dok ne nađem neki položaj u kojem mi upadne u brzinu. Ulje u getribi promjenjeno prošli tjedan. Remen mi je u dosta lošem stanju pa mislim da nije do toga?
 
Posljednje uređivanje:

Daweed

Novi član
Tu od
20 Ožu 2023
Poruka
8
Kakvo si to svjetlo nakeljio ispred?
Obican far od bicikle sa led sijalicom na parkside bateriju 🤣

Pozdrav svima, pojavio mi se problem s mjenjačem odnosno kvačilom, kada je kvačilo otpuštene ručice, u položaju di bi trebao biti van funkcije motike se okreću, a pri ubacivanju u brzine mi škripi i ne mogu ubaciti u brzinu dok skroz ne smanjim gas i manevriram ručicom dok ne nađem neki položaj u kojem mi upadne u brzinu. Ulje u getribi promjenjeno prošli tjedan. Remen mi je u dosta lošem stanju pa mislim da nije do toga?
Nisam neki strucnjak ali prvo proveri zategnutost sajli, hoce da se odvije ili zavije u radu pa onda ili ne hvata ili hvata non stop. Menjac takodje, rucica se drzi na sraf koji hoce da se odvije (meni se desilo, post iznad) i moze da pokida remenicu. Otvori i proveri
 

Najnoviji postovi

Na vrh