• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

MIO Honda F600/620

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Evo i ja malo bio u goricama danas.
Honda loncin radi dobro, danas je pofrezala 900 m2x 2.
Potrošnja i dalje minimalna, sad ima več 19 radnih sati
037.jpg

038.jpg
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,621
Te gorice su 2 u 1? Vočke i trsje skupa, kak to uspjeva?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,723
To ne more skupa (ustvari more), ali onda nemaš ni vinograd ni voćnjak !
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
@Kupljenec, samo je motor novi gore, honda loncin-klon 196cc- 5.5ks benzin sa reduktorom. Kupljeno blizu tebe, Bestovje.

A ljudi nema se puno zemlje pa se kombinira, a uspije, šljive malo bolje uspiju jer su one gore. To su domače sorte, bijela rana ceriđanka, i bijela kasna.
Trsje je isto domača sorta, nema prskanja a uspjeva.
Evo još par slika.
DSC_0013_1.jpg

DSC_0014_1.jpg

I na kraju jedna umjetnička,
DSC_0016_1.jpg
 
Posljednje uređivanje:

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Sa voljom se radi, samo radim do 3, plus obaveze prema obitelji , roditeljima, pa se ne stigne da onako sve bude pod špagu što se kaže.
Imam oko 3km do vinograda( vočnjaka).
Vinograd je star preko 50 godina.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Da, da sa autoprikolicom.
Nemam traktor, ali želja mi je imat traktor, kao što se i vidi iz mog potpisa.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Nije teško, imam dvije fosnice po kojima ju pustim dolje, jer prikolica nije visoka.
Financije mi fale za traktor.
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Zdravo svima,do pre neki dan sam bio vlasnik honde g42 koja je na oko ista kao serija f6xx pa zato i pisem u ovoj temi,a od juce indenticne koja mi izlete za sitne novce pa mi bilo zao da je neuzmem:(giggle): Kupio sam je kao neispravnu sa delimicno rasturenim motorom,Sklopio sam ga i na moje cudjenje upalio je iz prve.Sve bi to bilo lepo da me ne muci karburator kojeg sam jedva sastavio za probu,neko ga je na silu ratsavljao i u unistio navoj safa sto drzi soljicu i ona 2 na kojima stoji nosac filtera,taj od filtera se da srediti ali ovaj od soljice tesko posto je veoma tanak zid da bi se urezao siri navoj.Ima li neko neki predlog kako prepraviti to posto nemogu nigde drugi karburator da nadjem ili jos bolje ako zna od cega pase posto ni u jednoj prodavnici niti na oglasima nema originalan.Meni je padalo na pamet da iznutra nalijem tanak sloj tecnog metala ili lepka za navoje,i dok jos nije suv da ubacim saf tek toliko da ostavi navoj i da ga izvadim da se osusi ta masa,imali li toj mojoj ideji nade:icon_scratch:
 
Posljednje uređivanje:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,723
Nešto slično nego ti je sugerirao puknuti, napraviš obujmicu i dva vijka (da možeš lepo stegnuti).:icon_kidra:
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,730
Haha a načina ima, od žice, vezice plastične, špage, i tako može raditi godinama.
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Meni je na la300 filter zraka bio stegnut žicom, a čašicu možeš sa nekoliko plastičnih vezica
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Ja sam nesto slicno pokusavao ali nije dugo drzalo,bas cu sad sa plasticnim vezicama da isprobam,pa javljam kako stoji,ako nista imam negde malu stegu stolarsku,a taman je gumeni kraj tako da moze i da zadihtije rupu od onog safa,hvala svima na idejama,valjda ce nesto uspeti :icon_thumright:
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Sastavljen frankestajn,za sad drzi i nigde nekaplje,trenutno sam zadovoljan :cool2: a za u buduce ce da vidimo
 

Najnoviji postovi

Na vrh