• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.2.1. [2020.]

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
on je moro imat vise bodova kod prijave ,a utvrdeno mu je 78.ako bude povecanja alokacije mozda upane
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Vjerojatno. A nakon administrativne kontrole mu pozitivno ocjenjen projekat i prihvaćeno 78 bodova
 

blackout

Aktivni član
Tu od
1 Ruj 2017
Poruka
407
To nije istina ja sam prijavio 81 bod i nakon administrativne kontrole mi je projekat pozitivno ocijenjen i prihvaćen 81 bod ali stoji da to agenciju ne obvezuje da sklopi samonm ugovor
Samo malo, sad mi nije jasno zašto su te obrađivali, i potvrdili bodove a nisu obvezni sklopiti ugovor?
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
obradivali su ih jer su prijavili vise bodova kod prijave.ovo da nisu obvezni sklopiti ugovor pise kod svakog i kod kolege sto je imo 87 bodova tak pisalo i dobio je ugovor na potpis.
 

Dam

Član
Tu od
10 Pro 2020
Poruka
47
Neznam ni ja tako piše, ali pošto su mi prihvatili bodove koje sam prijavio 99% mislim da prolazim jer ostajem unutar 320 koji prolaze jer me inače nebi ni obrađivati.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
damire ti prolazis,ti ces dobit ugovor.tak treba pisat i onaj je nam onda reko da upadas medu 320 iak je se to sada spustilo dosta nize.vjerujem da ce i sa 80 bodova biti medu 320
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
za blackouta procitajte sto je napisao kolega baldo u prijasnjim postovima,on je to sve jasno objasnio.
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Samo malo, sad mi nije jasno zašto su te obrađivali, i potvrdili bodove a nisu obvezni sklopiti ugovor?
Forma odluke o rezultate administrativne kontrole jedna je za sve i izdaje se samo prijavama koje udu o obradu (ne onima koji ostanu ispod crte - njima ce se nakon konacne rang liste izdati odluka o odbijanju zbog nedostatka sredstava).
Navedena stavka odluke stoji iz razloga sto se prijavi koja dobije pozitivno mogu u cijelosti ili samo djelomicno priznati bodovi, a imaju formu odluke (sprancu) koja je jednaka za sve koji produ obradu i budu pozitivno ocjenjeni.
Ako se prijavi djelomicno priznaju bodovi i s novoutvrdenim brojem bodova padne ispod min broja bodova praga za ulazak u obradu apprrrr nema obvezu sklopiti ugovor jer ste u tom trenutku pali ispod crte (i nece sklopiti ako ne dode do povecanja alokacije koje ce prijavu vratiti unutar crte).
Prijave koje udu u obradu i prizna im se broj bodova moji je jednak ili veci pragu za obradu dobiti ce ugovor.
 

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
sad samo ovisi da li ce povecat alokaciju i za koliko projekata.vjerujem da ce doci do toga.

ako zanima koga isplata potpora u poljoprivredi krece 17.veljace,objavito danas
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Kako sam napisao prije lista ide na 80 i niže od prekjučer
Jel to imate provjerenu informaciju iz ministarstva? Znaci u obradu su usle i prijave koje su trazile 80,79 i manje bodova?
Ne vidim nigdje sluzbenu obavijet da je azuriran bodovi prag za obradu.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ma gledajte ništa službeno,ovdje dijelimo inf.koliko sam shvatio kako tko što čuje,evo kako sam napisao takvu rečenicu sam napisao prije,imam potvrđenih 77,očekivao sam više,sad se nadam da povećaju alokaciju,a zašto se nekom skinulo,je u obradi ili nije u to nebi ulazio.pozz.
 

John Wayne

Član
Tu od
23 Stu 2020
Poruka
58
Jel to imate provjerenu informaciju iz ministarstva? Znaci u obradu su usle i prijave koje su trazile 80,79 i manje bodova?
Ne vidim nigdje sluzbenu obavijet da je azuriran bodovi prag za obradu.
Ja imam 80 i nisam u obradi. Nazvao sam agenciju i rekli su mi da nisam ni na nekoj pomocnoj listi :/
 

Baldo

Član
Tu od
9 Svi 2019
Poruka
47
Ma gledajte ništa službeno,ovdje dijelimo inf.koliko sam shvatio kako tko što čuje,evo kako sam napisao takvu rečenicu sam napisao prije,imam potvrđenih 77,očekivao sam više,sad se nadam da povećaju alokaciju,a zašto se nekom skinulo,je u obradi ili nije u to nebi ulazio.pozz.
Da, al nisi s 77 usao u obradu. Da nisi trazi 81 ili vise ne bi do sad niti usao u obradu, kao i sve prijave koje su odmah trazile ispod 81.
Na zalost to sto ti je nakon oduzetih bodova izdana odluku na 77 ne znaci da je crta pala ispod 81 i da ce prijave s tim brojem bodova dobiti potporu bez znacajnijeg povecanja alokacije...
Al u svakom slucaju sretno! Povecanju alokacije se svi nadamo a do sada nije niti na vidiku pa kad ste napisali da lista ide na 80 i nize mislio sam da imate informaciju o povecanju alokacije 😕
 
Posljednje uređivanje:

topliner

Aktivni član
Tu od
17 Stu 2020
Poruka
125
ako moze sta pomoc meni je covjek u bj prije 10- tak dana rekao da u obradi ima sa 80 bodova i da se to stalno azurira.
 

Igi88

Član
Tu od
3 Sij 2021
Poruka
56
Ma nije u obradi,nego mi je čudno zašto nije,pa su mi objasnili da imam 77,i da obrađuju sa 80 i da vjerovatno crta ide niže,ja vjerovatno neću dobit ali vi ste bliže pa sretno
 

Najnoviji postovi

Na vrh