• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. [2021.]

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,138
Kod nas lag izišao al sam načisto odustao.
Zvao me konzultant ali neću ništa ko zna hoću i radit više 5 godina.
Bar je po starim uvjetima natječaj
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
917
Jasam predao zahtjev 6.12 i sad čekam ljeto da vidim dali ću imat dovoljno bodova.
 

FabOPG

Novi član
Tu od
30 Pro 2021
Poruka
1
Pozdrav,

Zanima me da li za trošak kupnje zemlje treba odmah priložiti kupoprodajni ugovor ili kupnju zemlje možemo obaviti nakon primljenog poticaja unutar vremenskog roka koji je naveden za trajanje mjere?

Hvala puno
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
240
Pozdrav,

Zanima me da li za trošak kupnje zemlje treba odmah priložiti kupoprodajni ugovor ili kupnju zemlje možemo obaviti nakon primljenog poticaja unutar vremenskog roka koji je naveden za trajanje mjere?

Hvala puno
Treba priložiti predugovor za kupovinu zemlje. A kasnije je moguća i promjena ukoliko nađete neki drugi komad zemlje
 

m4tang

Član
Tu od
14 Tra 2021
Poruka
57
Produljili su rok za predaju do 31.01. Izgleda da ima jako puno prijava 🤣🤣
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,585
Pojma nemam. Uopce se ne opterecujem. Prode super ak neprode opet dobro
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,087
Da li si program/zahtjev pisal sam ili si platil nekome ovlaštenome da to odradi?
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
2,983
Predao i ja.

51 bod.

Samo ako oni budu odugovlačili s rezultatima tih 15 000 eura više neće vrijediti ništa... Pogotovo ako u sljedećih godinu dana cijene odu 50% gore.

Ja od svih koje sam tražio ponude. Atomizer, malčer, ograda, sadnice. Su mi rekli da ne očekujem te cijene u 2022.

Već sada trebam još 10 000 eura iz vlastitog džepa dati za projekt. Ako cijene odu gore 50% morati ću odustati od natječaja.

Jedino će konzultant profitirati

3000kn + pdv
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Predao i ja.

51 bod.

Samo ako oni budu odugovlačili s rezultatima tih 15 000 eura više neće vrijediti ništa... Pogotovo ako u sljedećih godinu dana cijene odu 50% gore.

Ja od svih koje sam tražio ponude. Atomizer, malčer, ograda, sadnice. Su mi rekli da ne očekujem te cijene u 2022.

Već sada trebam još 10 000 eura iz vlastitog džepa dati za projekt. Ako cijene odu gore 50% morati ću odustati od natječaja.

Jedino će konzultant profitirati

3000kn + pdv
Ja sam prošao na 3. natječaju mjere 6.3.1.
Predao zahtjev prvi mogući dan, još u 8. mjesecu 2018., rješenje dobio tek u 2. mjesecu 2020., prvu ratu u 5.
Cijene otišle da Bog dragi sačuva, a tada nitko nije spominjao inflaciju, mogu mislit šta će se vama sada dogoditi zbog porasta cijena koje svi najavljuju.
Sretno svima na natječaju.
 

Najnoviji postovi

Na vrh