• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mjera 6.3.1. [2021.]

lkamber

Novi član
Tu od
7 Svi 2021
Poruka
7
Pozdrav,

Ja sam prijavio ove godine navedenu mjeru 6.3.1 s 42 boda.. Gdje inače izbace nekakve inicijalne tablice ?
 
Tu od
10 Sij 2020
Poruka
91
Ne objavljuju se javno inicijalne rang liste, već se samo obavijeste prijavitelji koji su na inicijalnoj rang listi. Javno se samo objavi konačna rang lista.
 

lkamber

Novi član
Tu od
7 Svi 2021
Poruka
7
Može informacija na koji način ide obavijest? Mali, poziv?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,840
Ja sam pred kraj zelenog 😂... Zašto bi odustao?

Ja sam isto na vagi da odustajem..
 

lkamber

Novi član
Tu od
7 Svi 2021
Poruka
7
Meni fali otprilike 2000 mjesta da prođem haha.. Dakle ništa.. Ali dobro bar smo pametniji za jedno iskustvo ako mogu tako nazvati.. Očigledno nemam šta tražiti po ovim poticajima jer čisto sumnjam da i na budućim natječajima mogu skupiti nešto više bodova..
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,638
Mislim da su cjene osle gore za sve sta sam pisao. I dok se bude krenlo isplacivat otice jos gore. Na 15e morat ce se dat jos 5000 e. Tolko lud bas nisam. Tak intak sam to predo bez nekog grca i vise iz zaje...
 

Hurki

Član
Tu od
20 Tra 2013
Poruka
245
Mislim da su cjene osle gore za sve sta sam pisao. I dok se bude krenlo isplacivat otice jos gore. Na 15e morat ce se dat jos 5000 e. Tolko lud bas nisam. Tak intak sam to predo bez nekog grca i vise iz zaje...
Možda će biti i malo 5000€ , cijene svega divljaju.

Ostaje još nada za nas koji smo daleko , da će kao prije par godina raditi alokaciju sredstava pa da svi prođu. Iako sam i ja razmišljao u slučaju prolaska dobro razmisliti zbog trenutne inflacije
 

zoran89

Iskusan lik
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,840
Meni za sada isto ovisi o cijenama.... Sve će ovisiti kada objave finalnu pa kad zvrcnem ljude za ponude :)

Koliko ima treba za isplatu prve rate ?
 

timmy

Član
Tu od
11 Ožu 2019
Poruka
32
Ovo više od APPRRR nije normalno. Jedne godine se objavljuje inicijalna rang lista, pa dvije ne, pa sad opet da. Samo zbunjuju ljude, od natječaja je prošlo 40 dana mogli su krenuti raditi i slati prave odluke.

Inače inicijalna rang lista je samo ono što je složio kompjuter po prijavama iz Agroneta, koverte ne moraju uopće biti otvorene (vjerojatno i nisu). + što izmjena ukupne alokacije koja može biti i za npr. 19 mjeseci, totalno mijenja stvari.

Na temelju iskustva do sada od inicjalnih lista otpadne oko 15% korisnika, što zbog loših prijava, odustajanja, smanjenja bodova, bolesti, promjena uvjeta na tržištu i slično.
cca. u ovom slučaju svi sa 51 i bez povećanja alokacije upadaju.

Kumulativ potpore znači da ako je potpora po korisniku 113.278,50, kumulativ potpore na npr. 913. korisniku na listi iznosi 113.278,50 x 913 = 103.423.270,50 tj. zbroj svih (kumulativ) potpora korisnika od r.br. 1 do 913.

Unatoč svemu, u globalu me iznanadio broj prijava za 6.3.1. , koji je za 40% manji nego za prethodni natječaj, ali i velik broj prijava na 6.1.1.
 

Thriller

Novi član
Tu od
4 Ožu 2021
Poruka
5
Meni za sada isto ovisi o cijenama.... Sve će ovisiti kada objave finalnu pa kad zvrcnem ljude za ponude :)

Koliko ima treba za isplatu prve rate ?
3 radna dana od primitka Ugovora
 

Željac 28

Dobro znana faca
Tu od
8 Ožu 2020
Poruka
1,156
Bome treba biti hrabar za takvo nešto 5 godina da se radi.
Umjet ide 20 posto još gore.
Ja bio sve sabrao pa odustao.
Jer ipak je neisplativo za 15 tisuća eura nemogu ni tri stroja kupiti.
Koja sam htio.
Pitanje koje su sad cijene strojeva jer je i željezo od ponedjeljka opet otišlo gore.
 

Najnoviji postovi

Na vrh