• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Molim za pomoć oko tv 826

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
trebam

trebam dijelove za motor slavija traktor tomo vinković 826 dakle gumice ventila ,karike ,podloške koje idu pod cilindar jer ću vjerojatno brusiti glavu motora .....nije hitno samo moram imati do jeseni...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,754
Jesi li pital u Primi?
Moža oni imaju kaj na lageru.
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
da li je to to?



Imaš adresu gore na slici pa si vidi dal je to što tebi treba....vidim da imaju tu za 826 dosta toga
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
da li je to to?



Imaš adresu gore na slici pa si vidi dal je to što tebi treba....vidim da imaju tu za 826 dosta toga

neznam da li si ti to meni gumice tražio ali to nije to sto posto .....
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav!
Nešto je bila ranije priča, da se podosta delova za generalku motora 826 može pronaći u bolje opremljenim prodavnicama za Zetor...:scratch
Al nemoj me držati za reč...samo se tako sećam da je bilo nekog dumanja oko toga na forumu...
 

stipe

Član
Tu od
16 Ožu 2009
Poruka
118
Pozdrav
vidim da raspravljate o slavijinim motorima , prije godinu dana sam pričao s jednim čovjekom koji ima isto TV s slavijinim motorom , onda mi je rekao da su to sve zablude da nema djelova za slavijin motor , te da ima neka trgovina s traktorskim djelovima za te motore u Jastrebarskom, ali sam zaboravio kako se zove, te je rekao da ima baš sve , te ako slučajno dio nema za dan do dva dolazi, navodno iz Italije.
ako ti to šta pomaže ..............
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Pozdrav
vidim da raspravljate o slavijinim motorima , prije godinu dana sam pričao s jednim čovjekom koji ima isto TV s slavijinim motorom , onda mi je rekao da su to sve zablude da nema djelova za slavijin motor , te da ima neka trgovina s traktorskim djelovima za te motore u Jastrebarskom, ali sam zaboravio kako se zove, te je rekao da ima baš sve , te ako slučajno dio nema za dan do dva dolazi, navodno iz Italije.
ako ti to šta pomaže ..............

pomaže kako ne idem tamo ovih dana samo neznam kako se zove trgovina
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Pozdrav
vidim da raspravljate o slavijinim motorima , prije godinu dana sam pričao s jednim čovjekom koji ima isto TV s slavijinim motorom , onda mi je rekao da su to sve zablude da nema djelova za slavijin motor , te da ima neka trgovina s traktorskim djelovima za te motore u Jastrebarskom, ali sam zaboravio kako se zove, te je rekao da ima baš sve , te ako slučajno dio nema za dan do dva dolazi, navodno iz Italije.
ako ti to šta pomaže ..............

stipe odgovor koji tražiš, a bio je pisan prije godinu dan je:


TRGOVINA POLJOMEHANIZACIJA, VL. LOVRO BRAJKOVIĆ REZERVNI DIJELOVI ZA POLJOPRIVREDNE STROJEVE I TRAKTORE.

01/ 6283 964


puno stvari na lageru kaj nema u 24 h nabavlja

a ujedno to treba darku


za ovo ste dužni jednu veliku :drinkers::drinkers:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
da li je to to?



Imaš adresu gore na slici pa si vidi dal je to što tebi treba....vidim da imaju tu za 826 dosta toga

[FONT=&quot]darko možda i jesu gumice ventila u pitanju cijena se kreće za aute od 5 do 50 kn/kom. cca, a možda i od nekog drugog motora paše...[/FONT]
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
hvala zbalija

dogovorio sam sve nazvao čovjeka gumice ima ,odnosno ima sve iako neznam još šta mi treba ,ja ciljam na gumice i obrusim glavu prešarafim i game over ,ako kompresija kaže i karike i njih ču ,ipak je izvrtio preko 10000 sati
 
O

Okvirko

Guest
Imam tv 826 99g koji mi baca hidraulicno ulje na odušku rezervara za hidrauliku.Da li je to normalno ili me čovjek prevario prilikom kupovine jer sam totalni autsajder u ovom poslu to jest kupio sam traktor a nisam nikad sjeo na njega :blackeye . Jesam li ja jedini u Hrvatskoj koji je platio porez na poljuprivredni stroj prilikom registracije ? Platio sam poreza 2250kn :madmana: . Trebat ću sadit ovo :weedman: da nekako amortiziram ulaganje u tv 826 :madmana: . Pozdrav i unaprijed zahvaljivam :rolleyess:

Jesi jedini koji si platio taj j..... porez
 
O

Okvirko

Guest
Imam tv 826 99g koji mi baca hidraulicno ulje na odušku rezervara za hidrauliku.Da li je to normalno ili me čovjek prevario prilikom kupovine jer sam totalni autsajder u ovom poslu to jest kupio sam traktor a nisam nikad sjeo na njega :blackeye . Jesam li ja jedini u Hrvatskoj koji je platio porez na poljuprivredni stroj prilikom registracije ? Platio sam poreza 2250kn :madmaljemna: . Trebat ću sadit ovo :weedman: da nekako amortiziram ulaganje u tv 826 :madmana: . Pozdrav i unaprijed zahvaljivam :rolleyess:
kaj sa uljem za hidraluku




6
 

Aco 93

Član
Tu od
15 Lis 2010
Poruka
467
Pogledaj nivo ulja u rezervaru vjerojatno ga imaš previše pa ti baca na odušak van.

prilikom gledanja nivoa ulja hidraulika ti mora bit spuštena do kraja cilindar mora bit prazan bez ulja.

...pogledaj pa javi!
 

yayatoure

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
43
Pregledavam mao forum i gledam da nisam odgovorio . Ništa nemoj te zamjerit pošto nemam veze o mehanizaciji glupo mi komentirat :( Aco upravu si to je višak izbaciva . Sjedi 5 :)
 

zdenko

Novi član
Tu od
4 Stu 2013
Poruka
8
Pozdrav ljudi imam jedno pitanje u vezi TV 826. U kojoj brzini orete i frezate s tim traktoorom ? :)
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav i tebi!
Sa tv818 dvobrazni 2x8coli orem u 1,2,3,4, sve zavisi od zemlje, bilo je raznih situacija, al pretežno ide u 3-ću! Kod tebe nebi prestavljao problem ni 4-ta!
Freza 1 sporohodna, nekad drugi prelaz 1 brzohodna...ali retko, samo da se udari glazura da bude lepo za oko...što je po meni nepotrebno!
Postoji izreka "ko sporije ide, pre stigne"!
Tako da ja preferiram, jednom al, zglavno!
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
za početak probaj orat u drugoj sporoj i frezat u prvoj brzoj,ako zemlja i traktor podnose rapidno povečavaj brzine s time da kod frezanja probaš i sa brzinama kardana
 

zdenko

Novi član
Tu od
4 Stu 2013
Poruka
8
Ja orem s jednobraznim plugom u drugoj sporoj tamo di je orano vec ali tamo di nije bilo tamo moram u prvoj sporoj.
A na TV 826 neznam di se podesava brzina kardana.
I hvala Vam na pomoci :)
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
826 i jednobrazni plug bi trebalo da piči drugom brzom, ako je zemlja teeška onda druga spora, ako mu je i tako preteško.....onda zemlja nije za sijanje :icon_e_confused:
brzina kardana (izlaznog vratila) se može mijenjati jedino reduktorom......ručicom za promjenu brza-rikverc-spora
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh