• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda F 620 ----> remont

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Felgice posušene, gumice namontirane.

Ovak izgleda forumska razmjena, neznam ko je koga više usrečil :(giggle): Nema veze, sad barem bude lako razmontirati :icon_wink:

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Znal sam ja da onaj X žutom kredom na njoj ne znači gde je ventil bil radi kasnijeg lakšeg balansa :(giggle):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
A nikaj, vrnem ti originalne. Žal mi je. Nisam ni znal da je tak loša.
A sad mi je jasno zakaj ih bivši gazda nije jako napumpal?
 

bubamarac

Član
Tu od
23 Tra 2012
Poruka
746
:icon_fU: Malo ljepila za cipele, i tuba pur pjene, čuda čine...:icon_fU:
Ako izduši pur pjena, naliješ betona, i netribaju ti utezi...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
A nikaj, vrnem ti originalne. Žal mi je. Nisam ni znal da je tak loša.
A sad mi je jasno zakaj ih bivši gazda nije jako napumpal?
Nemaš brige, videl sam ja da su ispucale. Ni one kaj sam ja tebi dal nisu ni mrvice bolje.
Mislim da imam ja još jednu s takvom šarom, a ako nemam ionak sam trebal dvije nove.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Boja je dobra.
Ona original mi se nikako ne sviđa, kao i kod Zetora, tzv. boja slonove kosti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Evo ZJ, jedna moja i jedna tvoja .... narodno veselje :)

Ipak sam omusal i utege, ko zna, do prolječa ju možda i cijelu obnovim. A obečal sam tati i elektro pokretač ugraditi ....:(whew): Bateriju bi čak i imal :icon_keel:

 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,629
:(handshake):

Tak bum i ja jednu tvoju iskoristil.
 

Philby

Član
Tu od
21 Tra 2014
Poruka
530
A crnilo za gume? Ili bar četku malo u imalin zabosti pa zamazati ovaj dio za slikanje… :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Dobile budu one crnilo, ako nebu snjega možda još i ovaj tjedan. Dvanajstice idu dole, a ove gore i u blato da sakrije tragove od kista.
 

denisvalesic

Član
Tu od
24 Svi 2016
Poruka
122
Kolege imam mio -f600 i jučer sam prvi put ove godine krenuo u frezanje.međutim motor se počeo gasit čim se zagrijala. izbacim iz brzine ponovno je upalim(upali iz prve ) nakon minut dva desi se isto počne se gušit i ugasi se. čuje se i pucketanje iz auspuha u radu.Ne znam koji su uzroci jer nisam baš neki majstor.da li je možda treba saštelati ,ili je možda slab motor nemam pojma.
može neka smjernica od čega krenuti.
unaprijed hvala
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,541
Da li ti se guši i gasi kad je u pogonu (freze - kopačica) ili i kad radi na mjestu bez uključenog pogona?
 
Na vrh