• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motokultivator honda

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
to je modul paljenja za mtk mio 620, to bi bio pravi naziv mislim kataloški, ako nema u oglasnicima probaj pitat kolika je cijena od original honde i dali je isti modul paljenja, može biti da je dosta jeftiniji hondin
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
to je modul paljenja za mtk mio 620, to bi bio pravi naziv mislim kataloški, ako nema u oglasnicima probaj pitat kolika je cijena od original honde i dali je isti modul paljenja, može biti da je dosta jeftiniji hondin

Znači traži se modul paljenja (bobina) za mtk mio f620, honda G200.
Kod nas je za hondu zastupnik hongoldonia ako se ne varam?
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
da hongoldonia je zastupnik ako imaš u koprivnici ako ne onda zagreb sigurno,
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
šetam danas karlovačkim baumaxx-om i naletim na zanimljivi priključak za hondu...mislim da bi to trebao biti malčer....:scratch
ix5hmx.jpg

Jeffy jel to taj priključak o kojem smo nedugo pričali? a je skupa majku mu....
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
Je, to je to ,a da je skupo isto se slažem...

Mene samo zanima da li to radi u stvarnosti... jer 6ks motor da to zatera već mu treba snage....
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
pazi, ima 2 vrste......zato sam i pitao za sliku (bobine)
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
pazi, ima 2 vrste......zato sam i pitao za sliku (bobine)

Primjetio sam i ja da postoje 2 različite za taj motor, jer sam našao jednu polovnu, a ispravnu, ali malo drukčiju koja mi ne paše.
Ako imaš kakvu informaciju (ili bilo tko drugi) gdje još da potražim bio bi zahvalan.
 

Sini

Član
Tu od
20 Ožu 2011
Poruka
65
Generalni zastupnik za Hondu je Hongoldonia u Sesvetama kod Sava otpada. Imaju sve moguće dijelove i za najstarije verzije motora.Kod njih je najjeftinije jer servisi još podižu cijenu i do 50%.
 

Podravec

Član
Tu od
4 Velj 2009
Poruka
89
Stigla danas nova bobina poštom: 260 kn + 30 kn dostava.

Al sam se namučio dok nisam došao do čovjeka, koji inače može nabaviti dosta dijelova za mtk povoljnije nego u servisima.
Ako kome zatreba kontakt nek se javi na pp.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Čestitam, trud se uvijek isplati...konkretno sad ne trebam ništ, al dobro je znat ko ima:prayer:
 

Zdenko1981

Član
Tu od
9 Sij 2008
Poruka
89
Evo gledam i ja neki motokultivator za vrt i vinograd pa me zanima da li se on registrira kao traktor i što trebam sve na njega istaknuti (trokuti isl.) da mogu na cestu.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Koje li ravnice.... kako bi tu bcs isla na tri kotača...
da sigurno kolega bilo bi mi puno lakše da se mogu vozit i kosit, planiram malo doradit neke stvari na kosilici, tu mislim jer imam problem da mi otkos trave pada na nepokošenu travu, i onda u sljedečem prohodu se nabije na zubce i nemože kosit pa moram češče stat i natrag i onda opet naprijed , pogotovo kad je trava, kad je čista djetelina onda nije toliki problem. Planiram napraviti onako kako je na traktorskim strižnim kosilicama, ali moraću napravit višlje nego na traktorskim jer ja nemam brzinu, ja mogu kosit samo sa brzim rikvercom a to je otprilike oko 4 km/h.a onda ako mi to se bude dobro pokazalo onda možda napravim treči točak kao na bsc-u.
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
da sigurno kolega bilo bi mi puno lakše da se mogu vozit i kosit, planiram malo doradit neke stvari na kosilici, tu mislim jer imam problem da mi otkos trave pada na nepokošenu travu, i onda u sljedečem prohodu se nabije na zubce i nemože kosit pa moram češče stat i natrag i onda opet naprijed , pogotovo kad je trava, kad je čista djetelina onda nije toliki problem. Planiram napraviti onako kako je na traktorskim strižnim kosilicama, ali moraću napravit višlje nego na traktorskim jer ja nemam brzinu, ja mogu kosit samo sa brzim rikvercom a to je otprilike oko 4 km/h.a onda ako mi to se bude dobro pokazalo onda možda napravim treči točak kao na bsc-u.

A osiguranje da ne možeš u brzi rikverc? bacio u grabu? Neznam zašto su išli kemijat kosu bez bočnih odbacivača.... kad je to tako prijekopotrebno....
 
S

staffmen

Guest
u Bauhausu u ZG rasprodaja prikljucaka za hondu.
Sve je snizeno 50%!
 

mrga

Dobro znana faca
Tu od
8 Pro 2010
Poruka
1,755
u Bauhausu u ZG rasprodaja prikljucaka za hondu.
Sve je snizeno 50%!

Kojem bauhausu žitnjak ili jankomir? i o kojim priključcima za f620 se radi? možda o prije navedenom malčeru?
 

Najnoviji postovi

Na vrh