• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Ja ih kupovao prije dva tjedna , kostaju mislim nesto oko 45 kuna komad !
 

Black jack

Član
Tu od
26 Ožu 2013
Poruka
211
Pozdrav svima. mjenjao gumicu na Bosh pumpi pa izgleda povukao zrak. Probao upaliti ali neće. Jer ima kakva caka za odzračivanje i jer se može probati upaliti sa šlepanjem?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Otpusti malo maticu na lajtungu na dizi i povleci nekoliko pit, dok ne počne špricati nafta bez mjehurića.
Onda zategni maticu i trebal bi zapaliti.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Eto, drago mi je.
Sad buš znal za drugi put :)

Jesi li bar zamijenil filter goriva?
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Molim ako je netko ugrađivao nosač i uljni filter na SS, cijenu investicije i da li primjećuje razliku. te da li ima svrhe ugrađivati filer. Interval zamjene jednom godišnje, radnih sati oko 50.
 

Monteniga

Član
Tu od
8 Lip 2013
Poruka
56
A imali kakvih negativnih efekata ako se stavi neki duzi filter za ulje. Ja nisam mogao naci isti. Ovaj ima isti obim ali je duzi samo?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
To sto je duzi kontam da treba samo malo vise ulit ulja u motor, mozda 1-2dcl, ne vidim da bi bilo negativnog efekta. kupljeno u lokalnoj trgovini traktorskim dijelovima, inace dostavljac je Masiva Bjelovar. 55kn nosač-30-ak kn filter.
 

mondial

Novi član
Tu od
21 Ožu 2015
Poruka
29
Imam MTK s motorom 15ld315. Iša sam nekidan u servis kupiti par sajli i u razgovoru s prodavačem dođemo na temu ovom mog motora.
Lik mi je reka da je to vrlo lošiji motor u odnosu na starije 6ld motore i da imaju veliku manu s podmazivanjem te da u eurodizel ulijem do 2 % dvotaktola. Što kažete vi na ovakvo nešto?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Ovo s 2% mu nebu škodilo, radi podmazivanja pumpe.

Koju manu imaju? Za to nisam čul.
 

mondial

Novi član
Tu od
21 Ožu 2015
Poruka
29
Spominja je podmazivanje, te da ukoliko se više sati sa MTK radi, kako ne podmazuje dobro- tada nešto unutra ode (rikne).nisam skužija što. Ali da tada triba sve živo minjati - popravak tj cijena djelova 1000 kn plus.
Znam sada ovo sve uopćeno zvuči ali buduči da ne radin s mehanikom,nisam skužija što odlazi jer sam osta još na početku rečenice u šoku (tamo di je reka da je motor nekvalitetan)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Pa nisu prestali proizvoditi seriju 15LD motora radi te greške...već 6LD radi ekologije.
Ako su skužili grešku, vjerojatno postoji nekakava zakrpa (retrofit, upgrade, modifikacija).
Meni je taj motor puno ugodniji od starog, bučnog 6LD.

Budem ja svratil do brkatog prijatelja i pital ga za zdravlje (te serije). Znam da on voli samo starog 6LD360 ;)
 

mondial

Novi član
Tu od
21 Ožu 2015
Poruka
29
Ha,ha
Aj super onda napravi tako pa javi.Zna sam ja di mogu doći do pravih i provjerenih informacija.Fala
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Pozdrav majstori :drink:

ja više neznam dalje. Moja Labinka ima problemića (14KS Dizel Super Specijal)

Nisam ju vozio sigurno 2 godine, ali redovito, svakih mjesec dva palio i pustio da radi u leru nekoliko minuta i ugasio. Znači nisam ju stavio u brzinu.

Sad neki dan bio brat sa nećakom kod mene i veli idemo se odfurat jedan krug s kultivatorom, mi pripremimo prikolicu, mali bio presretan i krenemo mi i skužim na dvoru da ga nemogu kvačit sa kvačilom. Znači kada stisnem kvačilo on i dalje u brzini. Otac veli da mi se ko Bog kvačilo zalijepilo jer ga dugo nisam vozio. Ajde idemo mi rastavit to. Odšarafimo mašinu i rastavimo kvačilo, očistimo i malo zašmirglamo i sastavimo i opet. Ne možeš ga kvačit. I dalje se neda gurnut u brzini kada stisnem kvačilo. I onda smo mislili da sajla više ne steže dosta, ajde pa drugu sajlu montirao i nategnuo kvačilo do kraja i vidim da i dalje neće. Kada ga nategnem skroz do kraja, dokle ruka sajle na kvačilu ne dotakne držač božira za sajlu, onda kao da je kvačilo stisnuto 30%. Znači kada ga svom snagom gurnem uspijem malo pogurnut ali osjećam da je u brzini.

Ima možda tko kakvu ideju što bi to moglo biti??? Kao navedeno, nisam ga mrdao s mjesta skoro 2 godine, znači nije bio u brzini. Kada smo kvačilo izvadili, ova opruka na pritisak radi kako bi trebala. Barem tako mislimo, jer kada smo u sredini stisnuli, na rubu ploče su se oni štifti dizali (sori neznam ja te stručne nazive). Ima tko ideje, zahvalan sam na svakoj ideji. :icon_neutral:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,703
Kad ste već skidali motor, jeste li pogledali gura li vilica druk lager?
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ne znam točno što je druk lager. Sa strane imam otvor za gledanje i mislim da ću poslikati i staviti ovdje.

Via Tapatalk
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh