• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator Labin Progres servis i održavanje

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Nije isto: Super specijal ima diferencijal i ti misliš na šperu.
Ovdje ima brončano pužno kolo, koje se slobodno vrti na osovini kotača, a kandža ga uzubljuje kad je sajla otpuštena.
To se zna nekad potrošiti, pa kandža ne drži, već isklizne.
 

icatenej

Novi član
Tu od
28 Svi 2022
Poruka
3
Može li mi neko reći koja je dimenzija ovog šrafa na slici odnosno koji ključ mi treba za taj šraf? Ne mogu bukvalno nigde da nađem taj podatak. Našao sam podatak koji je ovaj ležaj što ide u šraf, ali za sam šraf ne mogu ništa da nađem.

zvono_kvacila_01.jpg


Sliku sam skinuo iz jednog videa, nije moj motor u pitanju. Motor mi je u selu 150 km od mene, tako da ne mogu sam da premerim...
 

kookoo

Novi član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
22
Pozdrav svima.

Unaprijed se ispričavam jer sam jedan od onih koji žele pomoć odmah, bez da imaju vremena pretraživati forum jer ova pitanja koja ću postaviti su sigurno već pitana i odgovorena. Eto, isprike na tome.

Molim pomoć :)

već skoro 10ak godina posjedujem labinprogresovu mondial junior frezu od 7.5 ks, la 300 motor. spletom okolnosti zadnjih nekih 4 godine nisam koristio frezu i sada mi je ponovo zatrebala pa sam ju odlučio ponovo pokrenuti. dobra vijest je da je upalila gotovo od prve.

sjećam se da mi je tad, prije 4 godine bilo iscurilo ulje iz kardana, tj. pukla mi je bila brtva kod kardana pa je curilo ulje, pa nisam mogao naći pravu brtvu pa sam iz onog brtvenog papira rezeo brtvu, pa je to sve i dalje curilo i na kraju iscurilo.

imam upute u pdf-u za mondial i čitam ih i gledam one sheme dijelova. u uputama piše kako mijenjati ulje u motoru, vjerojatno je to isti pdf koji kruži okolo gdje je netko kemijskom napisao hypenol 90 - 2L :)

mene zanima ako mi netko može reći gdje se sve dodatno može ispustiti i uliti ulje, da provjerim sva moguća ulja na motokultivatoru. Sjećam se da sam svojevremeno negdje pored kotača ispuštao ulje, ali se ne sjećam više gdje sam ga punio.

Molim vas informaciju, gdje se na frezi nalaze ulazi i izlazi za ulja (sva koja se mogu zamijeniti).

u nekom word dokumentu imam informaciju da u motor ide oko 7dl mineralnog 15w40, ali to se pretpostavljam odnosi na ovih 2L hypenola koji se spominje u knjižici i ovo je kriva informacija.

Ovaj post ću postaviti i na forum.hr, možda netko i tamo odgovori.

Unaprijed hvala svima.
 

Halid kozlic

Novi član
Tu od
15 Srp 2022
Poruka
1
Pozdrav ljudi ako moze neko da mi pomogne jer vise nemam pameti za ovaj problem evo o cemu se radi imam labin14ks sluzio me godinama prije 2godine sam mu radio generalku cijelog motora znaci sve mu je izmijenjeno eh prije mjesec dana primjetim da imam lufta u radilici zamijenim sve letece lezajeve sklopim usput i odnesem glavu i cilindar na ravnanje ali kad sam sve sklopio i upalio i kreno da radim s traktorom pregrije se u roku 20min znaci gori a potom izgubi i snagu i izbacuje mi dosta al dosta dima gore gdje se sipa ulje to mi se nikad prije nije desilo aman sve sam konto i rasklapo al nije mi jasno zbog cega se to desava ako neko zna nesto ili misli neko do cega bi moglo biti zamolio bih vas da mi pomognete jer sam trenutno bez traktora lp
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Pozdrav, gledam da uzmem gume za Goldonija 14ks, 6.50/80x12 pa gledam gume tih dimenzija različitih marki pa vidim da tu ima razlike u visini i širini? Kako imam na prikolici dimenziju 5.00x12 pretpostavljam da mi je pametnije uzeti onu visinu koja je bliža gumama na prikolici?
 

denben

Član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
68
Apsolutno SAMO 5.00x12. Ako su na prikolici donekle potrosene bilo bi najpametnije I na prikolici zamjeniti. Osobno sam kupio 5.00 x 12 jer u teoriji kod frezanja posto su manje gume stoji motor vise ravno pa je I mogucnost ako se freza uzbrdo da motor ostane bez ulja manja.
Lp
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Recimo da bi ja zadržao 6.50/80x12 dimenziju kao što je orginal na motokulivatoru (nema brda kod mene).
Kako na oglasnicima nema te felge polovne triba bi u entrade kupit komplet (felga +guma) za prikolicu jer izgleda da jedino na taj način prodaju a zatim kupit identične gume za motokutivator. Ne identične dimenzije nego gume jer očito postoje razlike.
Znači štos je u tome da su i sprida i zada istog promjera ili visine. Možda trenutno ovako paše pošto su prednje stare i dosta izlizane a na prikolici ko nove.
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
6,50x0,80=5,2 znači oko 1cm ti je razlika u promjeru kotača. To ti je 3,14 cm u opsegu više. Znači prikolica bi ti bila sporija, i stroj bi je vukao. Crne magije oko istrošenosti ripne ili tlaka gume su upotrebive na 5 minuta. Ako hoćeš da te stroj dugo i pouzdano služi, moraš staviti iste. Zaštitit ćeš diferencijale, križeve, mjenjač... Sve trpi kad je nesrazmjer. Ja sam radio samogradnju prikolice. Stavio dobar diff, ali nisam tada našao kotače pa stavio 175/70 13 a naprijed 5*12. Koristim 4*4 samo na mekom terenu i pod teretom, jer na asfaltu bi bilo puno izraženije odstupanje. Na kraju ti se sve svodi na to da ćeš sam trpiti posljedice odluke 😉
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
Bolje ti je da su na traktoru veće gume a na prikolici manje, tak da traktor vuče, a ne da štopa prikolicu kad ga gura.
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
6,50x0,80=5,2 znači oko 1cm ti je razlika u promjeru kotača. To ti je 3,14 cm u opsegu više. Znači prikolica bi ti bila sporija, i stroj bi je vukao. Crne magije oko istrošenosti ripne ili tlaka gume su upotrebive na 5 minuta. Ako hoćeš da te stroj dugo i pouzdano služi, moraš staviti iste. Zaštitit ćeš diferencijale, križeve, mjenjač... Sve trpi kad je nesrazmjer. Ja sam radio samogradnju prikolice. Stavio dobar diff, ali nisam tada našao kotače pa stavio 175/70 13 a naprijed 5*12. Koristim 4*4 samo na mekom terenu i pod teretom, jer na asfaltu bi bilo puno izraženije odstupanje. Na kraju ti se sve svodi na to da ćeš sam trpiti posljedice odluke 😉
Da razlika je tu negdi malo manja od 1cm, prednje gume su jako stare pa je i ripna različita od istrošenosti. Ja isto tako u 90% slučajeva koristim 4*4 van asvalta i pod teretom. A vidit ću trenutno jedna felga sa Mitas gumom za prikolicu košta 1.283,00kn a prednja 1.355,00kn.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533

ZJ​

Ne, nego obratno! Gume koje su u originalu 5.00 X 12, kad je prikolica pod teretom (koji je max 750kg), ali obično bude i više. Pošto su te gume dosta slabe (što s e tiče tela) tj. bočnica guma. Kad je prikolica pod teretom onada gume na prikolici legnu, znači da onda prema tome opseg kotača (na prikolici) je manji. Ako bi bilo po tvome (bolje) da su prednji kotači veći , onda bi se ta razlika još i više manifestirala u lošijem smislu.:giggle:
Ako se pak vozi prazna prikolica onda i nema baš potrebe voziti 4 x 4, u slučaju ako kotači nisu istog opsega (gume istih dimenzija).

Kako je navedeno da je razlika u opsegu kotača za samo 3,14 cm, u tom slučaju onda bi bilo bolje (kotače) manjeg opsega staviti na prednji diferencijal, zbog već navedenoga.
Tako da ako su gume istih dimenzija (sa razilčitom) istrošenosti ili različitih dimenzija (sa malim razlikama u opsegu, nije ništa štrašno.:coffee:
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
Puno mudrovanja za nista. Ovako imam mtk sa gumama 5.00x12 i drugi 6.50x12. Ponekad se kaci prikolica od ovog starog sa gumama 5.00x12 na ovaj noviji. To je ljudi borba, toliko je težak za upravljanje, dok je na ovom starom zakacena upravljas i motas jednom rukom.
Zato manite se mudrovanja kad bi ovo kad bi ono. Iste gume i naprijed i nazad i to je to.
I da naletio sam u jednoj prodavnici gume za mtk 5.00x12 sa 12PR. Onako bas izgledaju tvrde i debele sa bočnih strana
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,574
@brgud, griješiš,ali nije prvi put
Zaboravljaš da pri svakom skretanju prednji kotači rade veći put, da MTK ima manju masu i da on uvijek lakše prokliže.
Uostalom, na traktorima s prednjim pogonom prednji kotači su brži do 10%...
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,533
Moj prethodni post je bio malo šire obrazloženje. A na svakom ponaosob ko vozi mtk 4 X 4 je da sam zaključi što i kako.
Što se tiče traktora, ja pojma nemam, a pogotovo sa prednjim pogonom. 🤞
 

frenki1012

Član
Tu od
16 Sij 2018
Poruka
91
Upravo to. Iste naprijed I nazad. I ne razumijem zasto bi kupovao nove felge?
Čekaj malo što ja mogu na ove na prikolici felge stare stavit 6.50/80x12 gumu? Na motokultivatoru to izgleda dosta šire. Što nisu felge različite?
Koliko kontam na prikolicu triba stavit nove felge i gume 6.50/80x12 a isto tako istu novu gumu na motokultivator. Onda će to biti usklađeno.
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh