• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
mislio sam na njegove 15 colne ili sto sam mu preporucio 12 colne .nemislim nikad na budzevine a ako i mislim onda navedem
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
ljudi jel ima ko imt 507 i li je radio sa njim,kakav je za freziranje,dal mu je prva spora i kako melje,i inace kakav je kao kultivator jel se moze porediti sa mundijalom u klasi.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ljudi jel ima ko imt 507 i li je radio sa njim,kakav je za freziranje,dal mu je prva spora i kako melje,i inace kakav je kao kultivator jel se moze porediti sa mundijalom u klasi.
nisam ga imao ali sam cuo od coveka koji ga je imao da jako lepo frizira ,cak bolje od 509
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
deluje mi mali lakoradan a imt menjaci su dobri,imam mundijala pa razmisljam mozda prodati njega nekad sviđa mi se 507 za te lake poslove,labin mi je uzo para i zivaca auh.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
delovi su jeftiniji za imt dosta spram labina kod nas a nije kvarljiv. moze se i kipor koliko sam cuo namontirati original na njega kao i na mutu i malog labina
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
ljudi jel ima ko imt 507 i li je radio sa njim,kakav je za freziranje,dal mu je prva spora i kako melje,i inace kakav je kao kultivator jel se moze porediti sa mundijalom u klasi.

Imo je moj komsija,koliko se secam,stalno se kvarijo,iako nije bio star.Nakraju ga je prodo sa prikljuccima za 300e.
 

mikser

Član
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
322
pasu kipori ima ih po oglasima kolko hoces,benzinac je beda. na 509 25g.nista nije pipano na menjacu a naradio sam se sanjim dosta, saranio bi 3 labinova menjaca.zato mozda se i ovog malog otarasim ako nastavi da me izluđuje,neki dan skidah lamelu ponekad slajfa,malo je osmirglah. a jesu je napravili konusnu ko babe neke,a nova je ko 3 imt-ove.
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
koju si kupio frezu? sa oblim ili kvadtratičnim poklopcem? koja cijena ako nije tajna

Evo ovakva je, ipak nije kvadratna kao u katalogu.

20130314_084709.jpg
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Evo ovakva je, ipak nije kvadratna kao u katalogu.

20130314_084709.jpg

dobro je da je tako,ove sa oblim poklopcem su zahvalne za čišćenje nakon frezanja.u to ćeš se uskoro i uvjeriti. neka te dobro služi
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
E sad samo da pitam, prije nego kupim točkove koji nepašu.
Kultivator je proširen, ja bi ga i trebao po ljeti da mogu frezati redove u kukuruzu. Znači da moram skinuti proširenje.

prosirivac.jpg

]

i suziti ga možeš na felgama...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Obruč felge odšrafiš od srca felge pa ga prišrafiš sa unutrašnje strane srca.Možeš i kombinirat jer one cevke na obruču nisu privarene na sredini obruča.Imaš četiri moguče pozicija na obadvema točkoma.To je moguče ako su ti točkovi origi.:icon_thumright:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,672
Obruč felge odšrafiš od srca felge pa ga prišrafiš sa unutrašnje strane srca.Možeš i kombinirat jer one cevke na obruču nisu privarene na sredini obruča.Imaš četiri moguče pozicija na obadvema točkoma.To je moguče ako su ti točkovi origi.:icon_thumright:

ovo mi nešto nije jasno....:icon_scratch:
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Obruč felge odšrafiš od srca felge pa ga prišrafiš sa unutrašnje strane srca.Možeš i kombinirat jer one cevke na obruču nisu privarene na sredini obruča.Imaš četiri moguče pozicija na obadvema točkoma.To je moguče ako su ti točkovi origi.:icon_thumright:

e ovako. , istina.

felga.jpg
Trebam si ja to zmjeriti kak bu to izgledalo. Ali budući da nas je OPET zapao snijeg, morat ću čekat :icon_oak:
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Moj ima 12 cola obruče pa ima cevčice umjesto ovih pljosnatih nosača(ti su 15 cola).Probaj tako da nosači srca dodju sa vanjske strane obruča,još pridobiš na suženju.Odšrafiš obruč malo okreneš da srce prodje kroz obruč i prišrafiš obruč sa unutrašnje strane srca.Malo probavaj pa češ videt kako ti odgovara.:icon_pidu:
 
S

staffmen

Guest
malo zanimljivih videa sa super specijalom :D:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GSKIOQjkTww[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=iQQDSA5b0Vo[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=rApO0DT_8Bg[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=NqSa_YrC3Ug[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=BQFfxovoFBU&feature=endscreen[/YT]
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Ovaj ga bogme prav vuče sa labinom! Ali vidi se da je ubrzao snimku, mislim da je u prvoj sporoj išo :(giggle):
Samo me zanima kud on prikopča lance da ne potrga nekaj na prikolici. :(nerd):
 

SAME TAURUS 60

Novi član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
27
Pozdrav.
Jedno pitanje za sve upucene.
Zanima me sta je bolje koristiti i sta je zdravije za mtk a i moje zube :icon_fU:
Imam labinca lda510 onaj najnoviji pa kad idem VELIKOM stranom mtk tezi da se prevrne na desnu stranu...znam da nije veliki nagib dobar zbog uljne pumpe,al takva su mjesta pretezno kod nas.Rasiren je na felgama maximalno...... e sad jel bolje da nabacim tegove ili prosirivace...ili i jedno i drugo skupa...negdje sam procitao da veliko prosirivanje nije dobro za poluosovine.
Hvala.
 

Najnoviji postovi

Na vrh