• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
kak se nositi nego po kočnici ..nema druge

više je problem jer iskakanje samo upozorava da je na redu ozbiljni kvar
Nikak na zelenu granu. Zupčaniki izlizani?

Via Tapatalk
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Dobra nožna kočnica na prikolici i prednjih ne treba jer oni trakovi nisu bogzna nešto za kočenje.Ja na svome prednjih nisam nikad upotrebio ali su zadnje zato hvatale kak treba i puna prikolica je kočila ok.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma nemislim šparati nego nek se nađe kad zatreba . A vrag zna kolko kinez ima konja (osim onog kaj ga kupil) :icon_fU:
 

Zagi82

Član
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
508
Dobra nožna kočnica na prikolici i prednjih ne treba jer oni trakovi nisu bogzna nešto za kočenje.Ja na svome prednjih nisam nikad upotrebio ali su zadnje zato hvatale kak treba i puna prikolica je kočila ok.

Nisam još nikad s velikim teretom išao nizbrdo pa nisam mogao sprobat kočnice. Ali kada praznu zakočim, kotači zablokiraju... Ali prazna :s:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ako ferode nisu od renola 4(zadnji kraj) i masne nemaš briga da ne koči dosta .

zupčanici su sigurno izlizani , iskače ti je je kondenzacija prozročila koroziju ispod poklopca mjenjača ...a posljedica je istrunuli feder šnapera , pojeden dosjed kuglice , pojedena kuglica i vodilica vilice .

Ako na vrijeme regiraš možeš proč bez zupčanika , kaj je -je, posla je dosta ..veliki dio mjenjača treba rastaviti da se to sanira .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Labin-potres došel doma isproban i radi Muhač mi pokazal kak se pali zahvala kolegi na brzom popravku :icon_thumright:
Lako je s tobom poslovati, ti prvo dopeljaš dijelove, a tek onda bolesnika.

Ovak je to na kraju ispalo.





A ovo je bilo problem.
Da je umjetnjak unutra najvjerojatnije smo pogodili ali još uvjek nismo utvrdili koja životinja ga je zapišala.



 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Stvarno neznam kaj je moglo nanositi umjetni gnoj u auspuh a paleta sa gnojom je bila bar dva metra od freze i zakaj baš u auspuh i šetati se do klipa kroz ispušni ventil . Rekli bi stari ljudi to ni bez vraga :(giggle):
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da nisi probal ti voziti svoju frezu na ureju radi dpf filtera ko novi mercedesi,w,audi???
Da se pročisti,mislim da je sada več pročiščena.
Ili si ženi izbil zadnju kunu kao treba nov motor,ovaj stari je zaribal?
Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Danas sam riješaval problem iskakanja SS iz brzina. Moj je iskakal iz spore brze. Zamjenjena oba federa iznad osovina i osovina koja drži vilice i zupčanike zakrenuta toliko da sada kuglica lijepo sjeda u utor. Cijena nove osovine je oko 100 kn a federi su 28 kn oba.
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Je, kuglica je ispravna, podmazana s masti i vraćena. kao i druga strana. Bude držalo jedno vrijeme, ali kasnije bude trebalo zamjeniti osovinu i srediti dosjed u kojem je kuglica. Unutra se razglodalo ali...

Također na motor sam ugradio uljni filter,. cijena cijelog kompleta je 72 kn.
Nosač, vijak, brtva, i filter
 

Vrbno

Član
Tu od
1 Ožu 2014
Poruka
84
Provjeriti ću kod majstora zavarivanja i strojne obrade, kako najjednostavnije popraviti ležište kuglice i opruge. Mora biti neka kvaka jednostavna.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,232
Stvarno neznam kaj je moglo nanositi umjetni gnoj u auspuh a paleta sa gnojom je bila bar dva metra od freze i zakaj baš u auspuh i šetati se do klipa kroz ispušni ventil . Rekli bi stari ljudi to ni bez vraga :(giggle):

Nije mu naškodil umetnjak
978842418.gif

Još bu on veselo pucketal negde.

Dečko je spreman da popuni rupu ako gde nastane pa ide na njuškalo da si balavec za provod na izletu skupi.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=wUH0IiaRLBE&feature=youtu.be[/YT]
 

ringeraja

Novi član
Tu od
19 Ožu 2014
Poruka
14
zamašnjak blokiran, labin progres

Da li vam se dogodilo da nakon kraćeg rada sa labinom zamašnjak ostane zablokiran? Tj. nije skroz zablokiran ali se pri kraju uzeta jako tesko okreće i zapravo ne možeš upaliti mtk.

Jel postoji kakvo rješenje koje bi mogao sam napraviti bez odlaska mehaničaru.


Hvala na odgovorima.
 

Koko

Član
Tu od
12 Sij 2010
Poruka
418
Re: zamašnjak blokiran, labin progres

Meni se jednom odšarafio motor s međuploče, pa je korpa strugala dok je motor radio :-D Provjeriti to, odšarafiti međuploču s getribe i onda provjeriti zategnutost vijaka koji drže ploču i motor. Bila je riječ o 10 KS dizelu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: zamašnjak blokiran, labin progres

Da li vam se dogodilo da nakon kraćeg rada sa labinom zamašnjak ostane zablokiran? Tj. nije skroz zablokiran ali se pri kraju uzeta jako tesko okreće i zapravo ne možeš upaliti mtk.

Jel postoji kakvo rješenje koje bi mogao sam napraviti bez odlaska mehaničaru.


Hvala na odgovorima.
koji motor' , koliko je star?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,660
Da ti blokira zamajac, onda bi to čuo i osjetio kad ga okrećeš rukom (ili kod paljenja). Po opisanome prije bi moglo biti da je klipnjača lagano zaribala, ili je cilindar oštećen (porozan), ako je motor duže vremena bio van upotrebe.
 

ringeraja

Novi član
Tu od
19 Ožu 2014
Poruka
14
koji motor' , koliko je star?

Labin progres special, 82'. Moram pogledati na njemu koji je pa pošaljem.

Već mi se jednom to dogodilo ali nakon dan ne korištenja je popustilo i mogao sam ga upaliti sa uzetom.

Da ti blokira zamajac, onda bi to čuo i osjetio kad ga okrećeš rukom (ili kod paljenja). Po opisanome prije bi moglo biti da je klipnjača lagano zaribala, ili je cilindar oštećen (porozan), ako je motor duže vremena bio van upotrebe.

Redovito je u upotrebi. Jedino sta nisam nista cuo da se promjenilo u zvuku. Zavrsio sam frezati i poslje nikako ga upaliti sa spagom jer blokira kad potegnem.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh