• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
To je specijal....nije to muta,mio,tomos,,univerzal ,stari novi tip,gardena,viking i svi drugi da ne nabrajam
 
Posljednje uređivanje:

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
Kupio sam hipoidno sae 90 za frezu, a za menjač sam mislio obično sae 90.
Još samo za motor da saznam i rešeno. Kupio sam sae 30 i 15w40 i sad ne znam koje od njih da sipam. I filtere nemam. Zameniću ulje pa kad ih nađem zmaeniću opet ulje i filtere. Ulje 7 evra 2 l. Nije neka marka al neće da izgori motor valjda.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Ispričavam se svim skakavcolljubcima koji su na specijalu svim silama našli grešku i kupili ,jel skakavca , švas aparat iili ostale goee nabrojene. .specijal ipak ne može ovo:..
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
Skunuo sam ralo i umalo ne pogiboh. Pobeže mi freza ne može da se zaustavi. Kad sam ga vratio čuda čini. Tvrda zemlja kao kamen al u dva prolaza pravi pepeo. Valjda se osušila zemlja pa se ne lepi i samo je mrvi. Čak sam udario na nekoliko kamenova kao pesnica, ali nema tragova oštećenja. Ovo sam frezirao sa 60 posto gasa, ide lagano...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,818
Koja je njegova oznaka? Aha, to je 15w40.
A jel menjaš u menjaču ili ne diraš ništa?
Mjenjao sam prije 10 godina🤭
Ispričavam se svim skakavcolljubcima koji su na specijalu svim silama našli grešku i kupili ,jel skakavca , švas aparat iili ostale goee nabrojene. .specijal ipak ne može ovo:..
Svaka mu čast,ovo ja sa specijalom mogu samo da sanjam
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
3,157
Skunuo sam ralo i umalo ne pogiboh. Pobeže mi freza ne može da se zaustavi. Kad sam ga vratio čuda čini. Tvrda zemlja kao kamen al u dva prolaza pravi pepeo. Valjda se osušila zemlja pa se ne lepi i samo je mrvi. Čak sam udario na nekoliko kamenova kao pesnica, ali nema tragova oštećenja. Ovo sam frezirao sa 60 posto gasa, ide lagano...
Pa kad ne slušaš, napisao sam ti nekoliko postova prije da na nove motičice staviš rilo, jedino da ga prilagodiš i podigneš maksimalno, da ne moraš pritiskati
Sa novim motikama i bez iskustva ne možeš ga kontrolirati
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
Probao sam da zamenim ulje i nisam uspeo. Uzeo sam mineralno sae 30. Spremio sve i kad je trebalo da odvrnem čep na vrhu nisam
uspeo. Zapinjao na sve načine i ništa. Jel
ima neka caka ili baš mora da se zapne, plašim se da ne polomim nešto. Jel to ovaj čep crveno beli? I takođe ne znam gde mi je filter ulja...
 

Prilozi

  • IMG_4676.jpeg
    IMG_4676.jpeg
    48.5 KB · Pregleda: 12
  • IMG_4677.jpeg
    IMG_4677.jpeg
    58.2 KB · Pregleda: 12
  • IMG_4678.jpeg
    IMG_4678.jpeg
    48.6 KB · Pregleda: 11

Najnoviji postovi

Na vrh