• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
Ali zato imaš 4 rikverca :hahah: :giggle:
Taman da me samelje uz neku ogradu ako omašim brzinu 😂
Ne vidim da se žale ljudi, mislim da je za košenje normalne trave ok brzi rikverc, to je kao malo brže hodanje valjda
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
Kako se menja i koliko ulja ide u diferencijal prikolice? Pipnem neki dan donji šraf, a ono ostade kap na prstu. Jel može nešto da se zezne ako nalijem previše?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Jel može nešto da se zezne ako nalijem previše
Ne možeš nalijat previše jer točiš dok ulje ne krene van, mislim na gornji čep.
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,724
Moguće je da , ali ga ja ne vidim.🤩
Inače čemu bi mogli služiti čepovi na diferencijali (bez obzira koliko ih ima ?)....
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Da,baš je na nezgodnom mjestu, kad idem u šumu moram dobro paziti da ne najašim njime na panj, za takav sport bi mi dobro došle 15"

Moguće je da , ali ga ja ne vidim.🤩
Inače čemu bi mogli služiti čepovi na diferencijali (bez obzira koliko ih ima ?)....
Donji je za ispuštanje, a gornji je za točenje ulja i kontrolu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
Da,baš je na nezgodnom mjestu, kad idem u šumu moram dobro paziti da ne najašim njime na panj,
Najvjerojatnije je pol cola?
Da je moj i da imam takav problem dobil bi jednog od ova dva i nema brige više oko toga.



 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,632
postoje takvi čepovi i sa magnetom.
Ovaj mi je bil prvi pri ruci

 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,822
Najvjerojatnije je pol cola?
Da je moj i da imam takav problem dobil bi jednog od ova dva i nema brige više oko toga.



Budem vidio na proljeće kad ću mjenjati ulje, mada sve manje idem s njime po šumi.
 

stari80

Novi član
Tu od
3 Sij 2024
Poruka
1
Pozdrav, novi sam u grupi....
trebam uputstva za mtk labinprogres 14ks.

jel tko zna sto ove oznake znače???
DMB PDM, broj na pločici 2119969
 

Mil_Ko

Aktivni član
Tu od
3 Lip 2023
Poruka
166
To DMB je proizvođač motora. I moj ima taj motor. A to drugo ne znam šta je, možda broj motora.
 
Na vrh