• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,050
Nije bitan broj nego debljina, s time se regulira trenutak ubrizgavanja goriva i mora bit u tocnoj poziciji
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,050
Te i ja stavljam, ja kupujem na New Garden Store, u pravilu imaju sve ako nesto fali nađem drugdje.
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Pazi meni ne treba mtk previse,frezam 4 duluma kosim 1.5hektara i prevoz drva. Ukupno u godini odradi mozda 40 50 sati ako i toliko neka traje 5 godina ja sam zadovoljan. Nadam se da ce biti dobro.
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Pa ne znam,u mom kraju ovi se mtk koriste maksimalno,usluge, itd i ja bih volio imati tomu al takav je kraj da bi sa njim poginuo,imali su u mom kraju par tomica to se sve prodalo (ljudi se prevrnu pa prepadnu i prodaju) a iskreno ne radi puno sta ja znam izfreza to( ukupno oko 10ak sati frezanja),pokosi, ja kosim oko 5 sati ukupno za cijelu godinu za sebe taj 1.5he. Radi nesto sitno prevoz sijena i drva ne znam u mom kraju je to stvarno malo hah. Ne znam za vase krajeve vjerovatno zivite u malo boljim krajevima gdje su vece povrsine u nas ako imas u komadu 2 duluma dobro je.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,050
Kod mene parcele po 300-400m2 i tu imamo vinograde, najveća parcela mi ima oko 1000m2 😅 ako si ti zadovoljan onda je dobro...al mislim da si malo reko...meni bi za 1.5h trave pokosit trebalo 5h sa traktorom...toliko mi treba za malčiranje...
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Pazi katastrom sam mjerio,rikverc brzi,4 duluma za oko 1 sat i 15 minuta ali da je samo livada bez voca itd. Ne znam kako tako ispadne ali je tako u mene je jedna parcela 4 duluma i na njoj je posijana djetelina i 3 4 puta je kosim tako da to racunam oko 1.5 hektar. (Imt kosa) i testiro sam je na 6 duluma malo manje od 2 sata.
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Pumpa odradjena i dizne,cekamo glavu. Na pumpi strado elemnt pumpe a na dizni ulozak. (Cijena 75e postavljam cijene da neko ko bude htio raditi ovo da ima otprilke cijenu)
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
861
Ima li netko plug za Labin za prodati? Prednost potez Bjelovar-Slatina.
 

Prilozi

  • labin.jpg
    labin.jpg
    44.6 KB · Pregleda: 12

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Evo video kako radi mtk maloprije sastavio sve ured i upalio,imam samo ovaj zvuk kao tak tak,ne znam mozda je to normalno ili nisam kako treba ventile nastelo,ali pali na zub,radi fino prima i gas( nisam puno gas dok se ne razradi malo) eto pa vi presudite.
 

smilan

Iskusan lik
Tu od
16 Tra 2017
Poruka
2,427
Dali si podmazao klackalice i podizač u sklapanju, poželjno ih gušći uljem.
Normalan zvuk ventila. Možeš još smanjiti zazor za 0,05 bez problema. Oni zveckaju jer je njihovo podmazivanje loše.
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Podmazao sam klackalice ali podizace nisam,nisam znao kako gdje treba nasuti? Ulje, za klackalice sam u one rupice na njima malo gusce ulje nasuo.
Nastimo sam oba 0.20 ja mislim da je to okej.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Znaci ovo je okej,ako nista uspio sam ga sam odraditi 😀. Da li da nastelam oba 0.15 ili? Da ostavim ovako
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,975
Za zrakom hlađene motore poželjna je veća zračnost (ak je propisano 0,20mm, ne idi na manje od toga).
 

Mirso1

Član
Tu od
29 Sij 2024
Poruka
62
Tako sam i nastimo to sam negdje procito na ovom forumu i tako nastimo (oba) i da napisem ovo zadovoljstvo me je kostalo ukupno 300e
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh