• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135
Bilo bi dobro da ima, ali trenutno stvarno nema potrebe, nemam kosine velike kad vozim,neki veliki teret rijetko vozim, uglavnom alat, trimer,motornu priskalicu, 2 vrice mineralnog gnojiva i sl.
Ali pala mi napamet neka modifikacija sa zadnjim kolima od skutera s diskovima.
Maybe one day :cool:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Evo ti prikolice sa kotačima od skutera tako sam ja to napravio pred jedno 10 godina. Samo ja rijetko koristim kočnice jer nema potrebe toliko se sporo vozi da čim smanjim gas skoro stane.Kupljenec nemoj me krivo shvatit ali da ja imam susjeda tako i da znam da puno koristi i da je ogranicen sredstvima ili bi mu složio neki vozičak ili pokušo kupit i barem mu malo olakšat život.
2B8FA87D-421A-418B-B0FD-2608EAFC5132.jpeg
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Rekel sam mu, pa mi veli da si bu kupil prikolicu kad skupi novce. I ako bu kaj trebalo varit okolo nje da bu navratil do mene. Bilo mi je na umu da mu složim već dugo mali vozičak.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Ja bi to složio da ne zna i dao mu na poklon...dve gume od kolica i malo željeza, ima opcija i sa jednim kotačem, dva sata posla, uvijek pomažem vrijedne ljude tu sam tanak, samo takvi i cijene pomoc
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,730
A možda čovjek joggira iza freze?
Naj mu kvariti zadovoljstvo.

Dok smo imali gorice na drugom bregu i sam sam hodal kilometar do njih iza MTK, jer dok najdeš malu prikolicu, utovariš...već si tam.
 

Mirsad

Član
Tu od
21 Ožu 2020
Poruka
92
Evo naso sam nesto interesantno za nekoga ko se bavi ovim poslom,ne znam da li je funkcionalno,a da li bi nesto puklo,koliko sam shvatio skines kardan sa prikolice i odignes tockove freze i samo stavis kardan od vitla,i u prvu sporu i gas, a da li bi to funkcionisalo ne znam.
 

Prilozi

  • Screenshot_20200502-203430_Chrome.jpg
    Screenshot_20200502-203430_Chrome.jpg
    42.6 KB · Pregleda: 19

insomniacro

Aktivni član
Tu od
3 Velj 2015
Poruka
135

Naletija san na ovaj video, izgleda mi bolje nego rotacioni plug a ovo je isto 3ld510 na motokultivatoru
 

samko

Dobro znana faca
Tu od
19 Tra 2012
Poruka
1,413
Ovo je opasno po život, pitanje je samo vremena kad će se s potaknuti ili freza naići na nešto tvrdo i eto problema.
 

vduspara

Član
Tu od
13 Srp 2019
Poruka
64
Nije opasno ako imaš sigurnosnu ručicu koju ako ispustiš motor se ugasi.
Iako, čini mi se da ovaj mtk ima kraće ručke od ss, na njega bi možda moglo ići kao i kopačica.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Ovo može radit samo u jako laganoj zemlji jer čim bi došlo do tvrdoga podignulo bi mtk i gurnulo ga napred, meni to i freza zna napravit a di neće ovi zubi
 

Najnoviji postovi

Na vrh