• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motokultivator LABINPROGRES

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Kad je zavidan do kraja.
Moreš i bez da ga zavidaš do kraja, samo ga prisloniš do navoja i nadodaš dužinu navoja na čepu.
A zač bi mijenjao nož?🤔
 
Posljednje uređivanje:

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
Ok, udavi mi motor mravinjak i krticnjak, nekad i ugasi pa zato pitam, dal bi ga vise nozeva mozda lakse razbilo
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
U pitanju je mali labin doduse ne moj al tasta 😀 e sad dva put mu puca ploca ova izmedju motora i menjaca, nzm do cega je... Nosio je kod majstora kad je radio oko menjaca nije htio da salta, sad je sve to napravljeno salta fino al evo dosle dva put puca ova ploca... Sta moze biti razlog zna li ko
 

Prilozi

  • IMG_20220706_210212.jpg
    IMG_20220706_210212.jpg
    45.3 KB · Pregleda: 27

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
Ne samo puca tacno tu dje se zavidavaju
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
10godina je taj motor na nju i nikad nije puco do ove godine msm na tu plocu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,540
Težina motora + vibracije motora + nekvalitetan materijal međuploče daju prikaženi rezultat.:(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Ako složi jaču međuploču postoji mogučnost da pukne negdje drugdje.
Baš da su dvije pukle bez nekog velikog razloga ne vjerujem.
 

west

Aktivni član
Tu od
9 Srp 2021
Poruka
151
Htio sam da prodam 178f a da kupim 186f i kaze mi lik sto prodaje te motore, nije problem, prodacu ti al znaj da ce ti popucati kuciste mjenjaca od tog motora, jednostavno je pretezak.

Prepao me i ja odustao od ideje tezeg motora da bolje ide uz brdo, kupim tegove za tockove i win win, za male pare rjesim problem
 

MIRO2909

Član
Tu od
21 Ožu 2021
Poruka
58
Pa njemu je 178f stari motor kiporov preko 10godina, e sad dal je mozda on udario u nesto pa puklo to nije reko 😂a prije ce biti to 😂jer ja imam isti taj motor na moj i nemam problema... No da vas pitam dal ima da se kupi adapter za plastilicu sa mute da se kaci na labin mali i dje ima?
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
724
Zamor materijala je stvaran. Sad, muha veli pukle 2, malo čudno, da. Možda je nešto van balansa i jače su vibracije?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Na debalans sam i ciljal, mada vjerujem da bi se to trebalo na ručkama osjetiti
 
Na vrh