• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

motori tomos

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Lepu ženu i dugu svoru ..kome to treba ?svi ti se vješaju po njoj

Trajal je desetlječima kak i metla od trulog na mučkama..samo je u 18 let promjenil 20 drški i 25 onog dolje s čim se mete a sve ista metla
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Trajal je desetlječima kak i metla od trulog na mučkama..samo je u 18 let promjenil 20 drški i 25 onog dolje s čim se mete a sve ista metla
Nije bilo mira moram sam sebe ispraviti..nije truli nego brzi

Citat
To je ista metla, samo sam joj 17 puta promijenio glavu s četkom, a 14 puta dršku. (Brzi)

Tko ne zna brzi je dobio nagradu od (mislim) gradonačelnima jer najduže ima istu metlu.

Tak i tomos..radilica je bilo i na benziskama
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,029
Jeblo i tebe dopisivanje i ispravljanje postova 😖

Da ih barem danas ima.... ko sretniji od mene....
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da..radinu bi napravil do ktca..35 ljudi na plači..a
svi radnici i kuharica bi vozili bemveje
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Orginal Tomos ne. Jedini remenaš Tomos za kojeg ja znam je Laura. Toga sam se riješil.
Pogon na prednju gumu ima Solex, toga još uvijek čuvam
Čini mi se da se s toga više padalo nego vozilo kad je motor tak visoko gore postavljen 🤣
Kak se ponaša taj motor kad dođe blata na gumu, jel prokliziva?
 
Na vrh