• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e moj josa,to si mogal sačekat kad ide poštar i maznut mu ih sa apenca.......:icon_lol:

auuuu, ma ti su kozni koferi, ne pase to na naked motor :icon_lol:

sad doso s posla, pa eto bez kofera:

img20130405143028.jpg


img20130405143044.jpg


img20130405143101.jpg


img20130405143118.jpg


img20130405143132.jpg
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Od prilike mi je sad jasno kako se kači, samo neznam kako je na torbama. Ovo kod tebe je stvarno problem za bočne kofere, mislim za neke veče. Topovi su baš tamo gde ne treba. To je uvijek tako, kod mene je isto problem pa se onda mora nosač šire postaviti, na vanjsku stranu.

A na ovoj sliki vidim i mogučnost pričvrstiti nosač za top case.

img20130405143118.jpg



Jedna točka su vijci što nose auspuh a druga točka ti je vijak u sredini nosača za torbe. Neznam koiki je taj, koliko bi mogal jako držat, da je barem M8.
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
Zwer
Ja ti priuštim GSa, samo ne ovoga, ovaj je za mene.
A dobro, nadam se da se nekad neki GS nađe i za tebe :smile:

Znaš kako ga ja težko gledam cjelu zimu, stoji. Onda ga moram bar malo upaliti da se malo razradi, napuni bateriju i da se ja malo smirim, haha. Na sliki zimsko razrađivanje i ako je ljepa cesta onda još mali đir po ulici nekih 200m.

ista stvar i kod mene. Gledam ga cijelu zimu, upalim povremeno, ak je nešt suhlje đir po ulici 200m... I sad kad samo što nje došlo dobro vrijeme -prodam ga....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Jedna točka su vijci što nose auspuh a druga točka ti je vijak u sredini nosača za torbe. Neznam koiki je taj, koliko bi mogal jako držat, da je barem M8.

na nogarama i auspuhu su M8, a otraga na repu je M6...
kao sto rekoh, nosu to oni za neke terete predvidjeli...

za pocetak je ovo, kasnije ako mi uleti kakva ideja, budemo nekaj smontirali ako se bude dalo...
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Za sad si našao rješenje koje če sasvim moguče i biti trajno dobro. Vidjet češ uz vreme. Inače mislim da bi se nešto moglo iskemijat za top case na sličan način kao kod bratove Yamahe.
Nešto je sigurno, morat češ paziti da ne preobteretiš ove torbe. Odjela i takve stvari nečeju biti problem. A to je vjerovatno i svrha pa je sve ok.

PS
U planu ti je tank torba, jesi vidijo kako neki kopčaju torbe? Oko čepa se montira podkvica koja onda služi za brzo kopčanje torbe na nju. Torba se uopšte ne dodiruje rezervara pa se ni lak ne ošteti.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
E pa to je to, samo što češ ti imat na magnet. Isto sve stoji na tom djelu oko čepa rezervara. Sve ok dobra stvar.
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Ako baš hočeš problematika onda ovaj izgleda jako solidan, učuvan.
Ali, uvijek taj ali, ali ti si trebal (ako tražiš Tomos) več u startu iči na pilu sa menjačem jer su ipak puno bolji pa bi ti savetovao bar APN.
Inače na sliki ovaj Automatic ne izgleda loše.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,823
Ako baš hočeš problematika onda ovaj izgleda jako solidan, učuvan..
hm,zašto problematik....:icon_scratch:
ima ga kolega sa posla,89 godinu i nema problema sa njime...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
problematik :icon_lol:
nisam cuo jos taj naziv :icon_mrgreen:
na oko izgleda jako jako dobro. lijepo ga je gazda skockao.
ali stvarno, zasto ne ides na apn-a? bilo 4 ili 6.. ako imas uzbrdica na putu ili ako treba vise tereta povuci, sigurno da bi sa mjenjacem bolje mogao iskorisiti tih 49ccm..
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
Pre neki dan gledao sam ovo u zivo, i dva sata sam se trudio da poverujem ociju
pa jos na kraju da izasla motorna sanka e tad je bilo :eek:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=bhEhNogEKdw[/YT]
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,714
hm,zašto problematik....:icon_scratch:
ima ga kolega sa posla,89 godinu i nema problema sa njime...

automatica i kod mene većinom zovu problematic - od milja..

taj naziv po moje nikako nije zaslužil....
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
problematik :icon_lol:
nisam cuo jos taj naziv :icon_mrgreen:
na oko izgleda jako jako dobro. lijepo ga je gazda skockao.
ali stvarno, zasto ne ides na apn-a? bilo 4 ili 6.. ako imas uzbrdica na putu ili ako treba vise tereta povuci, sigurno da bi sa mjenjacem bolje mogao iskorisiti tih 49ccm..

Svi koji su ranije rekli, da ako kupuješ tomosa, kupi s mjenjačem pravim, to ti je velika razlika. I to 100% podržavam. I ja sam kao dijete startao s tim automatikom i baš nehvalim se snjim. A iskorištenost snage je neuporediva. Nezovu njega džaba automatik-problematik. Vjerojatno nije ni skup, ali da nebude kasnije.:mur:
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pre neki dan gledao sam ovo u zivo, i dva sata sam se trudio da poverujem ociju
pa jos na kraju da izasla motorna sanka e tad je bilo :eek:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=bhEhNogEKdw[/YT]

Lijep snimak, nema što, momci uživaju, a za nas publiku je to neshvatljivo. Ali u mladosti se štošta ludorije može napraviti. Svaka čast.:eek::
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
kod nas se kaže tomos traumatik ;)

evo nekih od mojih motora... ubiti većina..
ne ubrajam nekoliko apn-a , traumatika , ktm 50 , kawasaki kmx 125 itd...

bivši harley od starog
258048h.jpg


258048h.png


ovim redosljedom moji motorčeki (ovi ozbiljniji)

e10lg.jpg


o9hmrr.jpg


20r3am9.jpg


fxf8zs.jpg


ir3iwm.jpg


2hdn1jp.jpg



i jedna umjetnička koja nam je izašla u moto pulsu ;)

2hi8bgj.png



momentalno sam bez motora , ali ako ima netko nekakav r ispod cijene tu sam da uletim ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh