• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
Na tomosovom mjenjaču se osovine i zupčanici pomoću tankih podloški (0,1 mm) distanciraju na aksijalni luft od 0,1 do 0,3 mm, a petu nadji pa cemo se dogovorit treba mi za jos jednog apenca sto uzimam
 

putnicara

Član
Tu od
27 Velj 2013
Poruka
291
ne treba ti ni cijela piramida, dovoljna su dva zupčanika jedan sa selektora i drugi sa piramide, ali ako imas još djelova sve se dogovorimo, navlačim tomos dijelove ko hrčak
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Moji drugari koji voze zid smrti i njihove mašine , nažalost stari više nije sa nama.

Vozili su otac i dva sina , sinovi i dalje voze. :icon_thumright:

Gledo sam ih,, par puta,,
neznam, jel Bruno Langer,, na njih mislio,,

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=sCJgvQjjOU0[/YT]
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Evo i mog motora sto sam ga lani kupio Honda Mtx 125 ima kit na 175ccm mislio sam ga sredit za regstraciju ali nisam uspio prepisat pa sam poskidao plastike, jos moram i svjetlo pa ce biti cisti divljak :D: Moram i kupit gume nove jer stalno zanosi s ovima :mur:

 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Savoris,dali se vidi na onoj prvoj slici ,koja je marka taj motor,dosta sliči Puhu 175
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
Ajkula , sve su to stare makine i nisam im dovoljno dobar znalac.
Mogu potražiti ima li još koja slika na fotoaparatu ako ti treba , misliš na ovaj na kojem sjedi?
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,280
Mislim da je to ĆZ,, mi ga zvali čezetka ,, i on se nalazio vani ispred zida smrti,,on im je koristio za onu vožnju na valjcima,, što mi je daleko interesantnije bilo nego unura na zidu., davno je bilo,
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jesenas sam napokon uspio utopiti skuter i ponovo dovuci xt-a u dvoriste..

DSC_2073_zps3ax610pq.jpg
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Ipak nisam jedini koji se po snjegu vozi :D

Odlična yamaha. :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
To je samo proba bila. I nije bas nest..
Probao po suhom snijegu sa smrznutom podlogom i po mokrom sa mekanom. Neda se vozit. Samo bjezi. Nisu dovoljno ozbiljne gume. Iako su ganc nove..
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
XT600 je moj prvi motor.. :)

Mene je s motorima zarazil moj tetak, tamo negdje kad sam bio u 5-6 razredu osnovne i od tada ne prestaje moja opsesija s njima kao i navaljivanje starcima da mi kupe motor.
Od prvog kategoričkog NE bio sam toliko dosadan da je bilo OK, može ali uz caku dobit ćeš onolko novaca koliko sam skupiš. Mislili oni proć će me il ću eventualno skupit pola za nekog autmatica ili apn-ca... Mislim da sam neke 3 godine mučki sakrivao i od sebe i od drugih svaku kunu i marku koju sam dobio ( bile su još Dojč marke u opticaju)....
Kad je došlo vrijeme, pronašao ga, rekao starcima ajmoo i više nisu imali izbora. Od njihovog očekivanja nekog apn-ca ili eventualno neke 125-ice ja zagrizao za XT600....
Godina je bila 1997/8 ja klinac 14-15 god navukao 3000DM starci morali dat još skoro 3000.... Yamaha je bila 3 god stari Xt600 s 6000km... Ja sam u godini dana natukal 16 000... (cca 40kn je bio pun rezervoar)
Za jaknu i kacigu radil sam cijelo iduće ljeto, poklopilo se baš da moram odratit praksu na kojoj sam bio jako dobro nagrađen.. Starci mi platili vozački ( sve skupa s svim testovima i liječničkim je to tada koštalo u rangu današnjih 100 eur), znam da sam išal s 15.5 god polagat i da kad sam dobio rozu bez one napomene za 125ccm da sreći nije bilo kraja... Imao sam ga neke 3 godine, neke nepovoljne situacije i škola su odnijele svoje....
Nakon tog motora mislim da je bila pauza više od 10 god. onda sam kratko vijeme promijenio 2 Pegasa - stariji i novi.
Sad sam opet bez motora.... Al ne za dugo
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh