• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,665
Prvo promijeni svjećicu, nakon toga pregledat cijevi od goriva i od vakuma te filter.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
svjecica baca struju i to bas dobro, ali sam isto novu stavio. Promijenio sam filter od goriva, od vazduha sam takodje ocistio i isprao filter. Kad maknem ono crijevo od vazduha sa karburatora i dam pun gas cini mi se da kao "prska" gorivo e sad ne znam... mislim da su crijeva sva ok... Samo mi nije jasno zasto kad upalim skuter i pocnem da vozim sve je ok, ugasim ga i upalim isto je sve ok, cim motor stane npr jedan sat malo duze vergla ali isto upali. Onda odstoji cijelu noc ujtro nece da upali...Sad ne znam sto to moze biti
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
da li postoji šansa da se preko noči zalije benzinom ? , skini svječicu napon pola od predviđenog vremena verglanja , pa vidi jel mokra ili suha ?
 

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,492
Koji je ovo motor ?:(wasntme):

IMG_20170829_111459_1.jpg
 

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
893
Problem sa skuterom nikako da rijesim. super sam vozio skuter i jednu noc sam dosao, ugasio i parkirao ga. Ujutro sanse nije bilo da je htio da upali. 15 minuta mi je trebalo da ga upalim sto verglanjem sto kurblom. Primijetio sam da mi se kurbla tesko vraca. Nakon toga skuter je upalio, ali cim pustim gas on se gasi. Onda sam jedno 5 min povecao ler dok se nije malo ugrijao. Onda sam se provoyao, skuter sve normalno radi brate, prede... Odlicno vuce. Dodjem kuci ugasim, upalim odmah na prvi zub kao i uvijek, medjutim, posle sat vremena opet ista prica, sa paljenjem nema trika... Sto tu moze biti problem brate_ Sta da probam da odradim, da ga ne saljem kod majstora jer nema blizu mene ni jedan. Hvala unaprijed.
 

ikashina

Član
Tu od
22 Tra 2011
Poruka
73
Problem sa skuterom nikako da rijesim. super sam vozio skuter i jednu noc sam dosao, ugasio i parkirao ga. Ujutro sanse nije bilo da je htio da upali. 15 minuta mi je trebalo da ga upalim sto verglanjem sto kurblom. Primijetio sam da mi se kurbla tesko vraca. Nakon toga skuter je upalio, ali cim pustim gas on se gasi. Onda sam jedno 5 min povecao ler dok se nije malo ugrijao. Onda sam se provoyao, skuter sve normalno radi brate, prede... Odlicno vuce. Dodjem kuci ugasim, upalim odmah na prvi zub kao i uvijek, medjutim, posle sat vremena opet ista prica, sa paljenjem nema trika... Sto tu moze biti problem brate_ Sta da probam da odradim, da ga ne saljem kod majstora jer nema blizu mene ni jedan. Hvala unaprijed.
Ako ti ovdje nitko ne odgovori ubrzo, mozda bi ti bilo najbolje posjetiti ovaj forum http://forum.mojskuter.com ... tamo ima stručnih ljudi dosta, jer je forum samo oko skutera i motocikala

Poslano sa mog SM-G360F koristeći Tapatalk
 

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
lijep :)

a ja bum ovu sezonu z đukca prdel
 

Prilozi

  • IMG_0803.jpg
    IMG_0803.jpg
    62 KB · Pregleda: 168

Matek89

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2013
Poruka
149
pozdrav staroj gumi :)
 

Prilozi

  • IMG-22a1cfe3506a731a32bfdc7735a4be01-V.jpg
    IMG-22a1cfe3506a731a32bfdc7735a4be01-V.jpg
    58.9 KB · Pregleda: 128
  • IMG-b9e98b0e70e0ee4ba01d6ccc8211f577-V.jpg
    IMG-b9e98b0e70e0ee4ba01d6ccc8211f577-V.jpg
    38.3 KB · Pregleda: 131

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,357
Moja vjerna "koza" definitivno pokazuje zašto ima status povlaštenog motora na ovim našim prostorima!
Inače najbolje jabuke su one sa susjedine jabuke :cool:

2ykcp3k.jpg
 
Na vrh