• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Slobodno si kupiš i karnister za rezervu da imaš na putu jer troši ko pijanček. ☺️ Napravil sam sa njim oko 65 km i potrošil je prek 9 litara. 😂
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Mi kad smo išli sa ovim višetaktnim pilama na dirku obavezno smo imali ruksak na leđima jer inače je trebalo po nas dojti
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Iznenadilo me kak fest troši, pogotovo naspram Z1000 koji mi troši oko 5.5 litara na 100 km. Sam prodavač je rekel da troši od 8 pa do 15 litara na 100km. Bome sam se uvjeril da ima praf. ☺️ Al je i gušt.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ti "motoriči" za terene su problem kaj se potrošnje tiče zbog raznog terena na koji nailaze sa različitim brzinama zbog opasnosti po pilota....

I ja sam danas iskoristil prekrasan dan da se malo ublatim. Nije bila daleka fura ali kak veliš bil je gušt.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Pa nije baš da norim, ni buraz isto. Više se turistički vozim tak da mi je zato potrošnja bila čudna. Al eto, svaki gušt košta. ☺️
 

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
14L rezervoar, prohladno je još pa nisam išel na neke prevelike ture. Bude flaša za svaki slučaj naravno hehe.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Ide jako dobro, po ovim našim seoskim putevima ne treba a i ne može veća brzina od druge jer ide dosta brzo drugom.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Nisam ni mislil da ide kao kranja brzina..60 je tu mač. .ali da ide 60 uz nadvožnjak ili preko mosta a ne samo nadol..i to nakom kilometar kad se zalaufa
 
Na vrh