• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motori

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lepi, lepi...

to je osobni ukus, ali meni su najjljepsi opcenito crni motori
znam da se crveni bolje vidi, al prekricava mi to boja za motor
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Malo pranja pa na vožnju ...

upload an image


edit by zwer; premješteno u odgovarajuću temu
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Lijep i dobar stroj :)

Ja sam nažalost bez vozilice i sve mi se čini da ću ovu sezonu preskočit....

Bio je u pregovorima jedan BMW R1200C ali.....
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Dečki koliko vrijedi ZSM 250 kubika, 2008 godište msm, Hondina mašina. Vozio sam motor ide odlično, kazaljka je do 140, ali ide i brže. Lik traži oko 1000€, jel to puno?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Je u redu je :), još bi mi spustio 100 eura cijenu.. A motor stvarno ide ko zvjer :). Ja inače vozim apenca, ovo kad bi uzeo bilo bi mi super.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Hondina kako da ne...pokazivac laze, dosta. No sve u svemu nisu to losi motori. Ali za 1000 € pogledaj si kakav bolji 125. Vozio sam zsm-a 200 i isao je dosta slabije od mog 125, a pokazivao je vise.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Kaže mi kolega da je baš Hondina mašina, a da ostali imaju ZSM mašinu i da su ti lošiji..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Sumnjam da je bas orig. Honda. Trebalo bi onda i pisati na masini. Po nekakvoj licenci od starije tehnologije vjerovatno.
Jel zracnjak ili vodeno hlađen?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Imao sam nekad hondu xl125 iz 80ih a kolega je kupio u pevecu silverstonea 125 pa smo usporedjivali masine. Blokovi su jako slicni, uz neke sitne razlike. Gotovo svi ti kineski motori imaju iste ili slicne masine, ali sve su to kopije. Neke malo bolje, neke losije..
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
Ništa od toga nije honda, sve su to neke kopije.
Original Honda je nepoderiv i ako su kopije i upola kvalitetne, a jesu, svejedno su to dobre mašine....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Bome, motor izgleda jako dobro.. Koja je to godina? Ima li alnaser ili palis samo na zgance?
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,568
Bilo je i vrijeme da guzica osjeti malo mekši i udobniji zic. Ide ko metak.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Automatik je dobar za skočit u dućan na :icon_jook: i u pekaru po kruh :(rofl):. Ja sam nakon kineza uzel ovo proljeće Piaggio Diesis i isto je preporod šta se tiče udobnosti i brzine al je i potrošnja dupla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh