• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,627
A koji nisu?
Pa i 261 i 362 imaju plastične prednje i zadnje ručke.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Stigla mašina, kasnila malo zbog rezne garniture, uzeo sam 45cm sa RM Pro lancem x2, sve pohvale trgovini Blažević ugodno sam iznenađen kvalitetom usluge.
Napomenuli su mi da moram koristit HP Ultra ulje za nju, dok sam ja do sada za ms 170 koristio obicno, iskreno ne kuzim razliku ali poslušat ću, za danas je samo složena i ovako isprobana na ugašeno, lijepo leži u ruci, nije toliko teška ali definitivno je to max za mene, da sam uzeo 462 bio bi to zajeb...kad isprobam će bit daljni dojmovi za sada sam jako zadovoljan i još jednom hvala svima koji su pomogli u odabiru!
20230127_133624.jpg 20230127_133647.jpg 20230127_133700.jpg
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,592
Neka ti je sa srećom, pogotovo mi je drago što si kod blaževića kupio 😊
 
  • Like
Reactions: ZJ

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Hvala dečki, nadam se da hoće, kad je kresnem ću javit dojmove, moram prvo kupit benzine da napravim mješavinu sa tim posebnim ulje, litra je 30€, ali neću šparat pošto će mi to bit za barem 2 godine ako ne i više.
@Ghost tražio sam po netu i učinilo mi se da su tamo bile najjeftinije i vidio sam da imaju veliki izbor i jako dobro složenu stranicu stvarno sam oduševljen sa njima i definitivno su moja preporuka jer u današnje vrijeme naletit na tako susretljive trgovce je zbilja rijetkost, od sad sta god mi bude trebalo za pile obratit ću se njima, cijena 261 sa 37cm mačem je 995€ sa popustom 895€ (MS462c-m je 1313€ sa popustom a MS362c-m je 1075€) i mišljenja sam da to nije puno za ovu pilu, nova je a po oglasima nisam ispod 550-600e našo i to obične 261 tako da...a pošto ovo ne spada u hobi pilu ne pušim one fore malo radila 3 puta upaljena a mač u futroli kod slikanja.
20230127_162859.jpg
 

Ghost

Iskusan lik
Tu od
10 Ruj 2021
Poruka
1,592
u današnje vrijeme naletit na tako susretljive trgovce je zbilja rijetkost,
Ja sam prije 5 godina kupovao hq 550xp, obratio sam im se isto kao i ti, zbog cijene, međutim u prvom telefonskom razgovoru sam iznio "problem" koji sam imao, taj je problem rješen u roku 5 minuta, za to garantiram da niti jedan trgovac u toj branši ne bi htio niti razgovarati. Od tada sve, od lanaca do ulja kupujem samo kod njih, inače iz Slavonije sam iz B.Greda a idem/kupujem/naručujem od njih u Dugom Selu.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Ma ja sve preko neta riješio i nastavljamo suradnju sigurno, sad moram frendu dve pile slozit vec sam se najavio za dijelove, iskreno nisam gledo od kuda je stiglo...
ZJ a dođi nać cu ti drva za spilit :hahah:
 
Na vrh