• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Motorne pile-STIHL, oliti po naški ŠTILOVKA!!

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo,opet nikaj.Ni od elektronike ni od platina.dal ja gresim u necemu ili je to propast,neznam.Ako ima koga da se voljan pozabaviti mojim problemom,ja bi bil zadovoljan.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
To bum tek sutra pogledal,sad vec nikaj.A kaj s elektronikom?Probal pobuditi kak je zeljko rekel,al opet nikaj.Nazalost,to nisam nikad rastavljal pa ni neznam kak postupiti.
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Evo,platine prošljakale,kondenzator krepal mislim,jer bez njega imam iskru.S elektronikom još vodim rat.Mislim da je u pitanju bobina,ko zna kak zgleda SEM elektronika,zna o čemu pričam.Na primar dovedem struju od baterije,al na sekundar ne dobivam nikaj.Moral bi probati na ommetar ispitati to ako bi dalo kakve rezultate.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Idi si spij nekaj , sutra ti sigurno netreba pila ! :supz::partyman: Sretna nova godina svim STIHL-fanovima :gitarist::drinkers:
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,312
Imam i ja jednog susjeda koji si neda mira sa pilom baš sada, cijeli dan povuče tu špagu, čudi me da nije još pukla...
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Pa zato i navlači cijeli dan . Nek zove vučnu službu da ga pošlepa .:butthead:
 

hrvoje999

Član
Tu od
20 Pro 2009
Poruka
928
Pozdrav,drugovi.Svako dobro u novoj godini.Evo,danas dosel k sebi malo,vec sutra delat.Ma ima da spaga pukne,al iskre mora biti.
 
Z

zeljo2

Guest
pozdrav svim forumasima imam malu stilovku ms170 3godine stara radio sam s njom malo ove godine sam je jedva upalio a kad upali jedva radi gusi se moze samo raditi dok je ne neslonim na drvo onda crkne pa opet vucem 10 puta da upali molio bih pomoc hvala unaprijed
 
Z

zeljo2

Guest
jesam isto, ona je radila par sati ostalo stoji samo je koristena za rostilj lanac ostren 1-2 puta i gorivo je uvijek unutra neznam dali to smeta hvala na brzom odgovoru
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,004
to što gorivo stoji u rezervaru a stroj se ne koristi duže vrijeme nije dobro za membrane imam iskustovo sa briks kosilicom koja je prazna bez goriva stajala 3 godine i onda sam je upalio bez ikakvih problma nakon 3-4 drukanja goriva upalila kao mina a u trimeru sam ostavio gorivo i imao sam problem već nakon 3-4 mjeseca, upalio je tek što sam mu kroz svječicu nalio gorivo
 
Z

zeljo2

Guest
svaka cast decki na brzim odgovorima kupit cu membranu sutra pa vam javim danas cu je skinut hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh