• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

baneboss75

Novi član
Tu od
5 Ožu 2013
Poruka
12
To nije puno novca,a resice problem.Hvala Savo,usput da te pitam,jesi li bas iz Ugljevika ili iz okoline.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Pa nekome jeste a nekome nije , sve zavisi koliko kome treba , ja se dvoumim a već mi je kućište od 82ke pošto sam ga lomio na pola :(devil):

Da , tačno
 

tculetic

Član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
32
savo da li se može kad se skine dekli od kočnice zamjenit semeringa na desnoj strani mjenjača kod kočnice i reduktora ili blokade jer mi na deklu di su diskovi malo masno i slabo mi koči taj točak.nisam još stigo rastavit kočnice nemam vremena (kad pukne nešta onda ću imat). Belarusu jesi zvao ratar u osijek 031 586140
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Može se zamijeniti semering na licu mjesta , samo ga treba izvaditi mada nije ni to neka škola
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Pa vjerovatno radi klime , ovdje je na domaćem terenu :icon_rofl: kao u rezervatu :icon_rofl:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
bome vožen je u adekvatnoj klimi...a bogme ga je bilo lijepo i navoziti nutra...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sviđaju mi se dva zadnja slova na reg pločici hladnjaće vlasnik koji ga prodao izgovorio ih je nekoliko puta . Kupac će isto izgovarati ali zamjeniti raspored slova HA HA HA . AH AH AH .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
bome vožen je u adekvatnoj klimi...a bogme ga je bilo lijepo i navoziti nutra...


htjeli su da ga vozim po tim navozima što su unutra, kao izdržat će oni, kada sam stao na vrh tog navoza sve se počelo savijati, pa sam ispod još stavio par panjeva.........a iznad volana ima jedno 20cm, ležao sam dok sam ga utjerao unutra.......kabina je bila dobra i neoštečena, šteta ju je bilo odrezati, al njihova volja......
 

Ivica12

Novi član
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
20
Pozdrav, imam mtz 82 77 god bez prednje vuce, pa me zanima dali je moguce na njega ugradit prednju vucu i ako je dali pase od 52 ili bas mora bit od 82
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,083
Moguće je i ista je kao i na 52 , razlika ti je samo u centralnom ležaju i kardanima ali odgovara bilo koji
 

mirko bosanac 1

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2013
Poruka
417
forumasi znali tko koliko vrjedi prednja vuca za rusa 52 82 trebobi je prodat a nebi je dao ispod cjene a nebi ni pretjero u cjeni kako se krece cjena
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
forumasi znali tko koliko vrjedi prednja vuca za rusa 52 82 trebobi je prodat a nebi je dao ispod cjene a nebi ni pretjero u cjeni kako se krece cjena

Za zapadni traktor 3.000 eura za rusa oko 300 do 400 eura tako rekli meni kad sam pital :icon_anal:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
po mom mišljenju max 5000 kn sa donekle dobrim gumama...a čuj ipak je to rus...za njega je sve jeftino tak i djelovi dok prodaješ....
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
dao bi ja za 5000 kuna dobre su i gume i sve ima pa eto ako netkom treba neka se javi

Kod mene mtz80 znaći nema pr vuču nove gume akumulatori super motor sve radi nije registriran nude mi 7000 kn htio sam stavit prednju vuču pa sam odustao nekak mi se ne sviđa sa njim radit nespretan mi .
 

Najnoviji postovi

Na vrh