• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
24X1,5 a dužinu neznam na pamet , ja sam ih neki dan dobio od kolege (polovne) , mislim da imaju i novi u prodaji
 

cira92

Član
Tu od
11 Sij 2014
Poruka
368
Moj 820 od utega ima samo 250 kg naprijed i na vagi je stisao točno 4 tone. Gdje je tebi onih 700 kg više?

Ja imam 10 tegova po 45kg + veci je nosac tih tegova,ojacana sasija,obe podeznice i vece tockove 16.9-38 nazad i napred 13.6-20.. Zato je tezi od obicnog 820...
 

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Evo ja prodo bale koje su mi ležale u prostoru za smještaj strojeva i sad sve fino pospremio ali novitet je da su sve prikolice pospremljene a kad je tako traktor se uparkirava bočnom metodom:icon_smile:
Sve u svemu jako sam zadovoljan što sam sve naguro jer prije nije bilo traktora pa je bilo dosta mjesta.:(mm):
 

Prilozi

  • PC140258.jpg
    PC140258.jpg
    68.6 KB · Pregleda: 187
  • PC140262.jpg
    PC140262.jpg
    73.4 KB · Pregleda: 172

kiki1903

Član
Tu od
9 Svi 2013
Poruka
223
Kiki pa tu je mjesta za još jednog MTZ-a sa kabinom naravno !!:(clap):

Hehe u ovom djelu nema čini ti se jer su ovo vrata otvorena pa kad se zatvore ima samo metar mjesta.
Uglavnom na proljeće imam mjesta u dvorištu gdje planiram izgradit garažu za 3 vozila pa ujedno bi mi to mogla biti i radionica koja mi sada naveliko nedostaje.
Sve u svemu vidjet će mo prema situaciji.
A sad trenutno su mi u dvorištu 4 rusa pa bi bilo mjesta i za još jednog ali moram si onda nać pojačanje ko još zna radit sa njima :(happy): naprimjer neku zgodnu farmericu:(angel):
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ima jedna na mojoj strani ali vozni park je novi JD novi Fend i dva stara 4911 a auti dve Mečke tak da teško moral budeš sam nači koja ima :icon_syda:
 

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
interesuje me sta staviti i gde za zvučnu izolaciju između kabine i menjača kod mtz 52 kako bi se smawila buka u kabini, kao i to da li po snegu i blatu prilikom izvozenja drva iz sume lance stavljati na prednje ili zadnje točkove, da znam koje da pravim.
 
Posljednje uređivanje:

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Dobar ti je armafleks njega mozes ljepiti gdje god hoces i koje god oblike jer ga rezes kako ti odgovara.
S njim ti se oblazu cjevovodi i instalacije te je ujedno toplinska i zvucna izolacija.
ja sam ga poljepio na krov s nutarnje strane i vise me negrije korov kad ga sunce ugrije!!!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

predrag

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
138
A sto se lanaca tice? Sta mislis da postavim neku deblju gumu dole gde se kabina drzi cugovima za trube ili ti cizme, kao i poklopac preko menjaca?
 
Posljednje uređivanje:

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Ako već hoćeš pravu stvar onda lance na sva 4 , a ako si u oskudaciji onda samo zadnje
Prednji nemaju previše smisla ako su sami jer traktor uvijek ima tendenciju propinjanja tako da olakšava prednje pri potezanju
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Ih sad , ti odma aludiraš na to da nešto prosvira , ja bih to ovako definisao , slušam ga dok pjeva:icon_thumright:
 

UNIRUS

Član
Tu od
30 Srp 2014
Poruka
35
Pozdrav...
Pitanje za forumase ....52 stara ...desni tocak koci kao lud ..lijevi nista ..a kada spojim pedale i kocim zajedno ..koci ali vrlo slabo ....imali tko neku ideju sto bi moglo da bude ...

Hvala i svako dobro zelim
 

Najnoviji postovi

Na vrh