• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Sve to odlučuješ na već viđeno stanje nakon otvaranja , druk ležaj,opruge,pracne, ravnjati površine ili ne to ćeš vidjeti . Zašto bi nagađali.
 

Mirkot40

Novi član
Tu od
19 Pro 2015
Poruka
25
kupio bih na leto 82-jku duplaka, ali stari tip, pa ukratko me zanima mišljenje da ne čitam sve odpocetka. hvala unapred!
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Pa ako nemaš volje da pročitaš odakle ti volja za kupovinu ruskog traktora?
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
[/IMG]
Dali netko ima dio na poziciji 26 i 27. To je na regulatori fine hidraulike na mtz 82, ispod sica
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Cijela kocka ispod sica je bila 50 eura u mađarskoj sa onim polugicama kaj idu uz celinder na osovinu koja diže ramena hidraulike . I još naljepnica za brojevima . Mađar mi to htel na silu utrapiti .
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Željko u kojoj trgovini je to bilo. Ovaj dio posebno nema nigdje izgleda da mi je suđeno kupiti kompletnu komandu
 
Posljednje uređivanje:

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Željko u kojoj trgovini je to bilo.

U Letenju bile dvije trgovine ova je bila prva i pisalo Laslo i još nešto kad sem išel pital sem za MTZ dijelove i pokazali mi neki Mađari .
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
moze li mi netko reci kakvi su mtz 82 pronar modeli.. neko kaze da nevaljaju zato sto se sklapaju u poljskoj, i cuo sam da se 82.1 cesto trgaju.. da li je to mit ili istina? svi mi kazu da uzmem starog mtz 82 al mi je malo prestar da otvaram obrt sa njim.. sto predlazete? trenutno imam t 25 super traktor al treba mi nesto jace... pozdrav
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
moze li mi netko reci kakvi su mtz 82 pronar modeli.. neko kaze da nevaljaju zato sto se sklapaju u poljskoj, i cuo sam da se 82.1 cesto trgaju.. da li je to mit ili istina? svi mi kazu da uzmem starog mtz 82 al mi je malo prestar da otvaram obrt sa njim.. sto predlazete? trenutno imam t 25 super traktor al treba mi nesto jace... pozdrav
Ako uzimaš mtz traži sa devet brzina oni sa četiri su dosta lošiji. Mtz ima jeftine dijelove i nije kompliciran. Pronar je isti kao i Belarus jedino mu je oklop drugačiji

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Dominik, sve ti je isto, samo limarija nešt drugačija, a između novije i stare verzije ti je cijena razlika. Ja bi čak prije uzel dobrog starijeg sa velikom kabinom jer mislim da su stariji(SSSR) ipak nijansu bolje napravljeni.
Bduda, ovaj sa 4 je 52jka.
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
tako je sa rusem ne mozes pogrijesit... inace imam vladimirca izvuko je 1400 m drva u dvije godine i nista se nije strgalo, samo sam moro dotezat sarafe na bocnim reduktorima i nista vise... svidjaju mi se ti rusi mtz 82, sa velikom kabinom su ako se ne varam od 1991. godine na dalje ako se ne varam... kak se krecu cjene tih ruseva? na njuskalu ih nema bas :icon_scratch:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ovisi, od 2-5000€. Ako imaš fejs na poljoprivrednom oglasniku ti jedan prodaje 82jku plavu za 30000kn. Traktor izgleda ljepo i tegnuto.
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Ovisi, od 2-5000€. Ako imaš fejs na poljoprivrednom oglasniku ti jedan prodaje 82jku plavu za 30000kn. Traktor izgleda ljepo i tegnuto.
Ja sam svojega mtz 82 platio 35000 kn. 96 godina

Poslano sa mog NOA H4 koristeći Tapatalk
 

dominik1993

Član
Tu od
26 Velj 2016
Poruka
61
evo bas sam vidio tog plavog dobro izgleda, al ne treba letit treba jos pogledat traktora... i decki kakva su iskustva sa vasima, koje su mu mane, nadam se da ne odlazi mjenjac kao na t-40
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako se ne kolje, ne odlaze niti ns jednome mjenjači samo tako, samo što je u mentalitetu urezano rus je to pa ih ljudi siluju i skoro nikako ne održavaju pa je normalno da se potrga.
 

Najnoviji postovi

Na vrh