• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Savo pozdrav,
nasao sam tvoj post od ranije kad sam trazio za ovaj reduktor sporih brzina informacije...u kojemu obajsnjavas prederduktor na ovim traktorima.
Jel imas kakvu sliku ili skicu tog djela?
Je li zamjena zupcanika u njemu...samo zamjeni pogonski i gonjeni ako zelis traktor ubrzat...ili ima igre za to?
Izdrzi li manji kada je gonjeni taj moment?
Npr ako je traktor samo za malciranje i kad bi s tom rotacijom i dalje imao dovoljno sporu brzinu za malciranje...bi li ta prepravka izdzala dugorocnije transport?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Pričaš o reduktoru zec-kornjača ili o reduktoru za super spore brzine?
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
sad trenutno pricam o reduktoru koji je prije mjenjaca ako sam ja dobro razmio...valjda je to zec kornjaca
iako zanima me sve...to znas:)
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Taj sklop koji sam ja ugradio (a fabrički je već ugrađen na 82ki) je samo dodatni reduktor , znači sve brzine usporavaš za neki procenat.
Ja to zovem ''pola brzine'' ali ustvari to je 1,5 brzine usporavanje , recimo pola 8 ti je između 6 i 7.

Takođe imaš kombinacju zupčanika tako da ubrzaš traktor , onda su ti kornjače ustvari one normalne brzine a dodaješ zeca.

Cijeli sklop je dovoljno jak i masivan tako da mislim da nema bojazni od dugotrajnog korištenja , teškog vučenja ili transporta. Njegovo podmazivanje je sasvim zadovoljavajuće.

E sad pitaj šta sam propustio reći.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
sve si mi obajsnio...samo nisam razumio, jel u tom sklopu da bi traktor ubrzao samo zamjenis neki gonjeni i pogonski...tj zamjenis im mjesta...
ili stavljas neke sasvim nove zupcanike...kupljene/prepravljene...sta vec...
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Evo potrudio sam se pa našao slike , ako ti treba još koja reci.

Treba ti ovo sa prve slike , a ovo sa druge slike vadiš iz mjenjača. Na prvoj slici samo nedostaje novi poklopac sa ručicom koja komanduje obujmicom.

E sad , kombinacijom ova 4 zupčanika sa prve slike može se napraviti da mjenjač usporava ili ubrzava.
Sve to može da se nabavi (kupi) i ništa nemora da se pravi ali dok sam sabrao dijelove došlo mi da umrem od muke.
 

Prilozi

  • IMG10169.jpg
    IMG10169.jpg
    38.5 KB · Pregleda: 106
  • IMG10172.jpg
    IMG10172.jpg
    32.6 KB · Pregleda: 92

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Koliko sam god imal loše mišljenje o (ex)ruskim traktorima (zapravo Ukrajinskima), sve mi se više sviđaju neka rješenja.
Cijeli traktor ne izgleda Bog zna kak. No mjenjač i motor su čudo.
Kad bi se gore dogradila bolja hidraulika, modernija kabina i bolji prednji most, bil bi to gotovo savršen traktor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jedino mi nije jasno taj reduktor (multi pover na ruski) je čista mehanika a nije krčal kad se mijenjalo :(clap): . ZJ motor kad je ispravan je stvarno čudo ne troši ulje pali do -10 bez grijača u 9-vetoj brzini ide brijeg i dol hidraulika strahovito jaka no završna obrada jako loša a tak i sve komande na krivom mjestu . Trebali su rusi uzeti talijana za dizajn i JD bi se tad posramil .:icon_lol:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Ruski mjenjači su ti k'o lego kockice , složiš kako ti odgovara. :icon_pray:

Ovaj power nema sihrona , možda ne krči zbog toga što se samo spojnička od lamele do obujmice zalijeće ili usporava a ona nije teška pa vjerovatno prije upadne obujmica nego što zakrči.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Ne krči jer se ne čuje od ostale buke i zujanja mjenjača :D:
I to nije "power" jer treba kuplung pri šaltanju, već reduktor. Da dijeli brzine u manjem omjeru, bil bi kalač brzina (synchro splitter).

S ovom se zadnjom konstatacijom slažem: da je bolji dizajn i malo bolja završna obrada, nebi imali konkurenata (po omjeru duloženog/dobivenog).
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Getriba nije bučna bar meni nije bila kod stisnutog kuplunga ili puštenog isti zvukovi jedino kod kretanja nekad se čula kočnica spojničke .( i to ima rus) :(clap):
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Ruse ili voliš ili ne,treće nema!
Nedavno sam išao pogledati jednu 82-ju (čovjek me zamolio pa eto),traktor je 89.godina,motor ,mjenjač,prednji most sve u jako dobrom stanju,rekao bih i predobrom za svoje godine,gume također dobre,na traktoru je prva boja.
Kad smo došli tamo,čovjek je rekao"NEZNAM,ALI MENI SE TO NESVIĐA"
Prešli smo put od 200km da bi on rekao da mu se traktor nesviđa!
Cijena traktora je 15000kn.
On ima IMT-558 koji mu se "sviđa"
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Mato rus je kak i žena nekome se sviđa ova nekome ona ma gle da je ružan je ali ima nešto u brendu a za njega kažu ma jeb,, te rus i onda je kak veli Puknuti "lice picu prodaje"
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Slažem se!
A kad pogledaš koliko konjski snaga dobiješ za tako malo novaca,nije fer prema rusima!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ma ima i puno više konja u stvarnosti nije bilo brijega gdje nije mogel sa 9 brzinom no isto je bilo i sa Ladom 1200 je bila super stroj za ono vrijeme ali bila uzrečica kupi bilo kaj samo nemoj Ladu .
 

matozdenci

Dobro znana faca
Tu od
28 Kol 2014
Poruka
1,821
Imo sam ja ladu 1500 riva 2107, s njom sam se vozio ko gospodin naspram juga,stojadina,golfa...
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
Ako pogledate hod i provrt na ovim motorima, vidit cete da je skoro pa isti kao na TAMovom motoru za 110/130 (f4l413)...a ako je nekad imao prilike vozit te kamione, bit ce mu jasno odakle tolika vucna sila ovim traktorima...to je zbilja velik i snazan motor...pravi medo!
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Koliko sam god imal loše mišljenje o (ex)ruskim traktorima (zapravo Ukrajinskima), sve mi se više sviđaju neka rješenja.
Cijeli traktor ne izgleda Bog zna kak. No mjenjač i motor su čudo.
Kad bi se gore dogradila bolja hidraulika, modernija kabina i bolji prednji most, bil bi to gotovo savršen traktor.

sve to dobro zvuči, ali....današnja kvaliteta im nije nešto, jer neki su mjenjali pvp na prvih 50 sati rada, kod željka kž nije bio jedini sa puknutom radilicom, ima ih koliko hočeš, pa klipovi, ovo-ono, cjenom su dosta prihvatljivi, al danas ima jako puno malih radionica što prave djelove za njih, i tu nema kvalitete, to je problem, iako taj traktor sa 81ks pri 2200 obrtaja i 18 brzina je daleko od konkurencije za ono vrijeme kada je nastao, a to je na kraju 70tih godina, i za teže poslove tipa oranje, sjetvospremač i tanjuraču je dobar traktor, koji se nađe za 20 000kn u solidnom stanju, a koji traktor te snage se može naći za te novce, nijedan
 

mzilja18

Član
Tu od
27 Velj 2010
Poruka
440
Koje ulje ide u diferencijal i gdje se sipa. Do sada nisam imao potrebe za doljevanjem ali sada je blizu min.
Traktor je belarus 820. Hvala
 

Najnoviji postovi

Na vrh