• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Dali je netko uspio odvojiti hidrouliku kraj volana i onu kraj sjedala na nacin da je hidraulika kraj volana za kiper a ona kraj sjedala za poluge?

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

zuba

Član
Tu od
31 Lis 2013
Poruka
44
Ja sam imao isti slucaj,sipam ulje i nikako da potece na onaj sraf izgleda da mu nije ta funkcija cackao sam onu rupu ko da je zapusena,zato sad sipam dok ne pocne na preliv da tece ulje.
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Dali je netko uspio odvojiti hidrouliku kraj volana i onu kraj sjedala na nacin da je hidraulika kraj volana za kiper a ona kraj sjedala za poluge?

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
Kupio sam kocku ispod sica i distancirao upravljanje polugama od upravljanja kiperom. Znaci sada dižem poluge onom rucicom kraj sica a rucke kraj volana su mi samo za kiper

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Pa jeli ona u sebi ima prioritetni ili si je postavio ''protočno''?
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Spojio sam isto kako je bila i stara spojena

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

bduda

Član
Tu od
24 Stu 2013
Poruka
71
Ljudi dragi, koji su simptomi kada odu gumice u hidroulicnom cilindru? Traktor diže ali bez gasa na može a kad se ugasi vrlo brzo priklucak padne dolje

Poslano sa mog HummerLE koristeći Tapatalk
 

brko

Član
Tu od
15 Stu 2013
Poruka
75
bio danas kod vulkanizera trebam na 52 jku mjenjat prednje gume sada su 7,50-20 a ja hoću dati 11,2-20,,zadnje su 13,6-38,kaže on da nestavljam te 11,2-20 da mi nešto ne potrga u prednjoj vuči zbog usklađivanja zadnjih točkova sa prednjim,da li je to bitno zbog tog omjera ili to može ići
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Postovanje svima,
Dakle danas sam kupio 82ojku 85. Godiste pali ko mina radi ide nista ne nabija ni struze kolko sam uspio primjetiti ali me nervira sta mjenjac plese na sve strane,nisam nikad rusa vozio al da iz pet pokusaja jednom ubacim u brzinu i to jedva me ubija u pojam. Jel komlpicirano to za sloziti? I jos me zanima buduci da nema rucne kocnice kako stati na nizbrdici ili krenuti uzbrdo s mjesta bez kung fu poteza? Mozda su amaterska pitanja ali neznan a vidim da ovdje ljudi medjusobno pomazu pa reko da pitam
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,095
Pa skini ručicu i vidi u njoj šta se pohabalo , vjerovatno onaj kuglasti dio se razglamao i onaj poprečni štift šeta po rupama.
Malo navariš , malo obrusiš i onda brzine dođu na svoje mjesto.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ručna bi trebala biti mala ručica (za ruse jako mala) na desnom blatobranu kad stisneš nožne tu ručicu digneš i pustiš nožne kad hočeš isključiti stisneš nožne .
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
I jos me zanima buduci da nema rucne kocnice kako stati na nizbrdici ili krenuti uzbrdo s mjesta bez kung fu poteza? Mozda su amaterska pitanja ali neznan a vidim da ovdje ljudi medjusobno pomazu pa reko da pitam
pa imaš ručni gas
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Možda nema ručni gas jer je na lijevoj strani pa smeta kod ulaska u kabinu pa ga ljudi maknu . Ja sem ga prebacil na desnu stranu i kod siliranja u mjestu nisem trebal uči u traktor jer je brava za paljenje, ručica za uključiti kardana i gas bilo na desnoj strani .:(clap):.
 

nino1005

Član
Tu od
28 Velj 2017
Poruka
105
Jel ima netko broj od covjeka iz lipovljana za kojeg sam cuo da je doktor za ruse. Mozda sam krivo cuo lokaciju ali negdje na potezu kutina novska. Sve sitnice sta sam imao doveo u red al mislim da mi mjenjac i lamela nisu u najboljem stanju. Dakle u 9 bez struganja zubaca nebi ubacio da si bog pokusao sam duplim kuplungom iz svih smjerova i ubaci ali struze jako i lovi mi kvacilo skroz pri vrhu
 
Na vrh