• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Možda po suhom mora biti van da drži pravac a po mokrom unutra da radi trag zadnjim kotačima ?
Za sutra ti vele kišu pa isprobavaj.
Mene ne moraš zvati, zadnji put su me skoro ose spikale koje su se nakupile od silnog rada :(giggle)::(giggle)::(giggle):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Za sutra ti vele kišu pa isprobavaj.
Mene ne moraš zvati, zadnji put su me skoro ose spikale koje su se nakupile od silnog rada :(giggle)::(giggle)::(giggle):

Pa jel si videl gdje stoji napravi in i do 10 sati godišnje ali se ne kvari :icon_pray:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Možda po suhom mora biti van da drži pravac a po mokrom unutra da radi trag zadnjim kotačima ?

pa zbog čega če raditi trag zadnjim kotačima? moram potražiti malo po katalogima gdhe ima kolko ima točno naštimano prednja stran van..za auto imam podatke iz knjige ali sve je to slicno dok je prednji pogon...

pa bome ga puno koristiš kaj su i ose po njemu..hehe
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
pa zbog čega če raditi trag zadnjim kotačima? moram potražiti malo po katalogima gdhe ima kolko ima točno naštimano prednja stran van..za auto imam podatke iz knjige ali sve je to slicno dok je prednji pogon...

pa bome ga puno koristiš kaj su i ose po njemu..hehe

Rekao sam oko 10 sati godišnje pali ko mina ne troši ulje koristim ga u jesen dva puta na dan silira kukuruz za krave :icon_pidu:
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Rekao sam oko 10 sati godišnje pali ko mina ne troši ulje koristim ga u jesen dva puta na dan silira kukuruz za krave :icon_pidu:

malo si me preduhitril pa dok sam j pisal ti si objavil post pa zato nisam videl...pa kaj ga ne uposliš malo u oratvu ili neke teže poslove?
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
malo si me preduhitril pa dok sam j pisal ti si objavil post pa zato nisam videl...pa kaj ga ne uposliš malo u oratvu ili neke teže poslove?

Nekako mi nespretan imam još imt560 izetore 3511si6945 sa njima mi bolje radit a i nemam puno zemlje rus mi dobar za siliranje u mjestu jer kardan uključim sa zemlje nemoram se popeti na njega a kako mu dobar motor nove gume žal mi ga dat u staro željezo .
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
daj postavi neke slike ako nije problem,baš me zanima u kakvom je stanju pošto skoro ništa ne radi..za staro željezo ipak nije,pa prodal bi ga sigurno za nešto više od 1000€ ali ako služi svrsi i ne smeta bolje nek doma stoji nego kaj dobiješ za njega te sitne pare ,a više nemaš traktor...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Sa prednjim pogonom 1cm prednja strana gume prema van,bez prednjeg pogona zadnju stranu gume 1cm prema van,znaci 1cm vise nego prdnju stranu i obrnuto.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
daj postavi neke slike ako nije problem,baš me zanima u kakvom je stanju pošto skoro ništa ne radi..za staro željezo ipak nije,pa prodal bi ga sigurno za nešto više od 1000€ ali ako služi svrsi i ne smeta bolje nek doma stoji nego kaj dobiješ za njega te sitne pare ,a više nemaš traktor...

Nemogu postavit slike nisam doma ako hočeš imaš moj mob u mojim podacima pošalji svoj i pošljem ti mms ,
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
pa zbog čega če raditi trag zadnjim kotačima? moram potražiti malo po katalogima gdhe ima kolko ima točno naštimano prednja stran van..za auto imam podatke iz knjige ali sve je to slicno dok je prednji pogon...

pa bome ga puno koristiš kaj su i ose po njemu..hehe


mislim da je još pisalo, kada se uključi prednja vuča, te prednji točkovi počinju vući, onda budu u ravnini sa zadnjim točkovima........samo moram naći gdje to piše, pa ću i skenirati.........
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Jel taj podatak vrijedi samo za Ruse ili za sve sa prednjim pogonom?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,550
To sam nasao u knjizi motori i motorna vozila tako da mislim da vrijedi za sva vozila. Ako zelis mogu poslikat ili skenirat od pocetka o tragu vozila.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Jel taj podatak vrijedi samo za Ruse ili za sve sa prednjim pogonom?

Neki traktori imaju centralnu sponu napred a neki otraga u odnosu na most možda od tuda razlika :(emo):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
I kaj onda u hrpu prednja ili stražnja strana?
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,106
JA ih stavljam paralelno pa nek knjige pišu šta hoće
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
JA ih stavljam paralelno pa nek knjige pišu šta hoće
Rekel bi jedan zemljak sa JJf-a koji prati i ovaj forum :icon_super::icon_super::icon_super:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
I kaj onda u hrpu prednja ili stražnja strana?

Pitao ja majstora kaj več 30 god održava ruske traktore on veli ravno a ako trese prednja strana do 1 cm unutra naravno spiksiran i ispravni krajnici i nekakve čizme .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
nađi ti meni rusa sa dobrim čizmama, koji ima preko 30 godina......svaki tu ima lufta, i curi, a taj dio dođe 1000kn+gumice (onaj dio ispod kojeg je opruga).....za jednu stranu, moj tu nije imalo lufta baš toliko da je utjecalo na upravljanje, ali ga je imao i curilo je ulje, pa sam kasnije mast mješao sa uljem i bilo je koliko-toliko OK.......i dalje nije imao lufta.....
 

Najnoviji postovi

Na vrh