• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Mtz 52-82 (popularni BELARUS)

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zato kaj kardan volana neide u sredinu več sa desne strane stupa a stup mora biti u sredini a kao i za nebitne stvari ruse baš briga .
 

pele

Član
Tu od
23 Kol 2010
Poruka
793
Zato kaj ima nove gume nove((suhe ) akumulatore odličan motor a dobival sam za njega 6000 kn tak da mi se ne isplati .

A koliko bi htio za rusa kad bi ga htel prodat
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ne ću ga više prodati dosta me kupci ismijavali za njega zakopčan silokombajn i svaki dan dva puta silira za krave kad završi ode na zimski san do 8 mjeseca .
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
rus jeste grub i nema cenu ali pojesce jos mnoge novije traktore. zasto i da ga poklonis nekome.odradjuje sve cak i bolje od mnogih .
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Ne ću ga više prodati dosta me kupci ismijavali za njega zakopčan silokombajn i svaki dan dva puta silira za krave kad završi ode na zimski san do 8 mjeseca .


koliko si tražio za njega????

znam kako je prodavati rusa.......

daj neku sliku, nemogu naći, a znam da je bila postavljena.........
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
pa opreko u mađi svi djelovi za ruse su jeftini..po mom mišljenju još i najjeftiniji..nego evo rusine od kolege Željka kž

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

koliko si tražio za njega????

znam kako je prodavati rusa.......

daj neku sliku, nemogu naći, a znam da je bila postavljena.........

evo slika

da ne stavljam ponovo zato sam citiral pada nebi bilo cile mile hehe
 

zcepic

Član
Tu od
17 Tra 2011
Poruka
369
ja sam negdje čitao da je to zbog bolje preglednosti na redove dok radiš međurednu obradu,a sad kolko je u tome istina,kolko nije, neznam...

MA glupost to mi se kod njih nikako ne sviđa
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zadnje gume su ti dobre.......:(party):

pored takvih guma mu prednja vuča nije ni potrebna.........
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,096
Zaboravio si napomenuti da i prikolica ima pogon :eek::
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
http://www.njuskalo.hr/traktori/belarus-oglas-9236463 Jel mi moze molim vas tko sta reci o ovakvom traktoru. Znaci ja cijeli zivot teram IMT-a i sad bi trebao nesto jace, al trebam traktor za sve oranje, roto drljaču, transport, baliranje. Dali bi rus bio dobar za mene odnosno ovakav traktor ako je u dobrom stanju. Ja stvarno ne znam puno o belursima jedino malo sto sam procitao ovdje.
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
po mom mišljenju na tim traktorima(novija godišta) su donekle dobre te kabine,a kaj se tiče materjala od čega je pravljeni,mislim da ipak kvalitet prelazi na stranu starih rusina koje su nepoderive ...ali komfornost kabine im i nije bolja strana (mala gdje nekome malo jače građenom ili dugonogom baš i nije lijepo nutra,ili izlaziti svako malo )
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Zaboravio si napomenuti da i prikolica ima pogon :eek::

Nečemo sad u detalje:icon_wink::(rofl):! Ali moraš priznati da je prikolica prazna i još je vjerojatno sjela na rudo tak da po mome mišljenju samo još šteti a ne pomaže a mislim da bi se i jača i renomirana imena usr... u takvoj kaljuži!:icon_toilet:
 

diabola1210

Član
Tu od
25 Tra 2011
Poruka
590
po mom mišljenju na tim traktorima(novija godišta) su donekle dobre te kabine,a kaj se tiče materjala od čega je pravljeni,mislim da ipak kvalitet prelazi na stranu starih rusina koje su nepoderive ...ali komfornost kabine im i nije bolja strana (mala gdje nekome malo jače građenom ili dugonogom baš i nije lijepo nutra,ili izlaziti svako malo )

A citao sam nesto da treba pazit sa prednjom vucom da se to hoce strgat? Šta je sa cijenom rezervnih dijelova, citao sam da su u mađarskoj jeftini?
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
djelovi su blago receno badava ovi "potrošni" a ovi npr.poluosovine nisu baš jeftine kolko sam skužil,a za prednji vuču bolje nek objasni neko tko se bolje razumje nju...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Stao moj MTZ pukla radilica između 3 i 4 celindera počeo lupati skinuo sam karter i mislio da se otpustio uteg kad ono imam dvije radilice :x::x:
 

Najnoviji postovi

Na vrh