• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Naš vozni park

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,293
zeleni na okupu....... ali claas izgleda moćno s ovim širokim gumama i hidraulikom uf:drinkers::D
 

Joža85

Član
Tu od
5 Lip 2011
Poruka
171
Jako dobro skombinirani traktori po snazi na gospodarstvu (nadam se da imaš dosta posla za njih -da se nebi uljenili..)! Koliko je širok ovaj Claas ??? meni izgleda oko 230 cm sigurno !?
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
5,894
Jako dobro skombinirani traktori po snazi na gospodarstvu (nadam se da imaš dosta posla za njih -da se nebi uljenili..)! Koliko je širok ovaj Claas ??? meni izgleda oko 230 cm sigurno !?
Pa posla imam onak srednje,moglo bi biti puno više ali nema zemlje u mome kraju baš puno,ali bude se nakupilo jednom..
CLAAS je širok 225cm.


@danek;XA je moj ljubimac;)
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,356
DSC_0058Kopiraj.jpg


DSC_0071Kopiraj.jpg
 
B

BAGERISTA

Guest
Da bacit,,,,,,pila,,,vidi ga zelenko,,,a i iza jedan dobar prilkjučak........:prayer:
 
I

ihorzic

Guest
Ma iskreno , pila je ali da mi netko sad da primjerice +60- 70,000 € i da si kupim traktor po volji , siguran sam kako ne bi bio johndeer.
Nekak nebi guštao u njemu i ,......
 
B

BAGERISTA

Guest
ihorzic

Ja znam kojeg bi sigurno.........:mrgreen::mrgreen:
Ovo je isto pila,,,,ali ima tu i u crvenoj boji ljepotana..8)8)

Kad moj univerzal naraste i on če biti veliki ljepi zeleni traktor:rolfer::rolfer:

Dobar si.............:supz::supz:
 

Najnoviji postovi

Na vrh