• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

New Holland

ivan.m

Član
Tu od
2 Sij 2011
Poruka
54
nema više oglasa a neki dan sam ga gledao

vjerojatno skinuo pa će ga vratit nije takva navala da ga bi prodao odmah, ali fini traktorčić, sjedio u njemu, kosa hauba, pregledan i dosta živahan za 85 konja. malo ćelav ali jbg nije novi.
 

Alfada Jadarko

Dobro znana faca
Tu od
6 Velj 2011
Poruka
1,002
vjerojatno skinuo pa će ga vratit nije takva navala da ga bi prodao odmah, ali fini traktorčić, sjedio u njemu, kosa hauba, pregledan i dosta živahan za 85 konja. malo ćelav ali jbg nije novi.

nije izgledao loš a cjena je tako tako, nije loše, da imam posla za njega kupio bih ga ali za ovo što trenutno radim Rajke je OK, a jednog dana doći če i takav stroj samo neka bude posla
 
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
300
cek, jel vi to kazete da je prodan , ovaj New Holland L65 sa prethodne stranice?
cini se OK, ali je preskup!, ima jedan isto NH na njuskalu, 65KS za 100tkn, a mladji je cetiri godine od ovog, ali oblik mu nije takav nego isti kao oni stari Fiati, i mislim da nema nikakve razlike izmedju tog kojeg sam ja naveo i starih fiata, jedino sto pise NH,cak je i oznaka ista!
samo mi nije jasno zasto ima taj starinski izgled, a noviji je od ovog L65
 

GamaDT

Novi član
Tu od
11 Lis 2010
Poruka
19
Možda netko zna kaj se događa s Agriom-NH, videl sam na sajmu u Gudovcu po slikama da je AGRARIA imala NH. Jel se to zatvara Agria-NH, pa otvara pod novim imenom uz istu postavu ili bude još i AGRARIA zastupnik u HR??
BTW; zna netko web adresu Agrarije?
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
kolko sam danas saznal da se prmijenil samo dobavljać koji je prije bil (talijan) ,a sad bude neki slovenac...
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
prije nek odeš dale ...očem da su spojeni reflektori...:D


Reflektori su šminka... ljudi nemaju s čim brati kuruzu ak ima ne popravim... a ja se bum igral s reflektorima,ko da ih nemaš dost na traktoru

Magnum_EP.jpg
 

golman7

Član
Tu od
11 Ruj 2011
Poruka
605
sta je sa agri-om???? dobio mail,,,da je nova agraria,,,sta propalo to ili,,sta bi,,,
 

maiky

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2007
Poruka
1,598
sta je sa agri-om???? dobio mail,,,da je nova agraria,,,sta propalo to ili,,sta bi,,,


nemam poima nesto se suskalo da prelaze u SDF- grupaciju :scratch:scratch
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Novi NH serije 5

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ROTRPwG2YJM&feature=g-all-lik[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,170
Novi NH serije 5

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ROTRPwG2YJM&feature=g-all-lik[/YT]
uhhh...preljepi su mi :weedman:
i t6 je isto prej*bena :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

eddo

Član
Tu od
24 Lip 2012
Poruka
79
Kopčali mrežu neki dan, vozio nas NH tn80f .. mali voćar s super steerom ... dost rastureni traktor, nažalost ... za voćnjak je prava mala igračka ...

imag1280.jpg

imag1281.jpg

imag1275y.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh