• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Obrana peradi od jastreba

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Ima i mreža Neziv joj je mreža protiv ptica namjenjena je za obranu vinograda ili voćnjaka od ptica ima velike kocke i kada se razvuče nije jako uočljiva 4*5 20m2 košta 15kn
 
H

Hrvach

Guest
imal je dobrog instruktora (gazdu):lol:

Neznam ja kaj on radi doma s njima ali sam čul da njegove biserke jedu malu djecu u slobodno vrijeme:mrgreen::axe: Doma ih drži na lancu jer su suseda pojele:axe:
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
vidim prica se o moji biserkama :mrgreen:
ja sam svoje kupio odrasle i drzo sam ih 3-4 zatvorene i nikad nisu nigdje odletile..ponekad znaju otic da ih ne vidim cijeli dan i onda samo navecer se vrate..
cuo sam od dosta ljudi da one hoce odletit i da se ne vrate ali ove moje su bas suprotno i nema tih para za koje bi ih prodo haha
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Neznam ja kaj on radi doma s njima ali sam čul da njegove biserke jedu malu djecu u slobodno vrijeme:mrgreen::axe: Doma ih drži na lancu jer su suseda pojele:axe:

haha.ne jedu malo djecu,ali zato se tuku sa puranom :mrgreen:
 
H

Hrvach

Guest
Gle, ja ću ih nabavit od tebe milom ili silom.. Vidim da ti imaš neke koje imaju krvi od pitbulla, a baš takve mi trebaju da mi čuvaju dvorište kad pas neće :)
 
H

Hrvach

Guest
Uff samo da znaš... Šteta kaj ove njegove koke još nisu ponoljetne,a ja sam stari kokot koji voli piletinu,ali bi mogo na sud zbog nje:lol::rolfer: Bolje je meni da se držim njegovog višnjevca,a njega ostavim da rješava koke:partyman::rolfer::finga:
 
H

Hrvach

Guest
Pazi kaj si reko, kad ga popijem litru ima da rasteram sve jastrebe u općini hahahahah
 
H

Hrvach

Guest
Danas je opet jedna mlada hrvatica otišla... Gamad opet hara. Neznam više kaj napraviti, najrađe bi svu perad stavil na hrpu i bacil bombu na njih kad vidim da ovo nikud ne vodi. Ja sam do proljeća na nuli. Ostalo mi je još 7 kokoši i 3 jureka. Ljudi moji, ajde napravite neku humanitarnu akciju ili koncert da mi pomognete :) :D
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Danas je opet jedna mlada hrvatica otišla... Gamad opet hara. Neznam više kaj napraviti, najrađe bi svu perad stavil na hrpu i bacil bombu na njih kad vidim da ovo nikud ne vodi. Ja sam do proljeća na nuli. Ostalo mi je još 7 kokoši i 3 jureka. Ljudi moji, ajde napravite neku humanitarnu akciju ili koncert da mi pomognete :) :D
imas li kakvu puškicu pa sjedi i cekaj :weedman::weedman:
 
H

Hrvach

Guest
Donmarco, ovo je za sada najbolje donacija. Kak kaže pjesma : Pijeem da je zaboraviim hahahahaha
Ćelo nemam pušku,a i zabranjeno ga je ubiti. Da me neko vidi najebo sam
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Donmarco, ovo je za sada najbolje donacija. Kak kaže pjesma : Pijeem da je zaboraviim hahahahaha
Ćelo nemam pušku,a i zabranjeno ga je ubiti. Da me neko vidi najebo sam
nebi on meni oko kokica leta,,, brzo bi na pistu :finga:
 
H

Hrvach

Guest
Jbg, jedino da ja baš slučajno opalim iz puške kad je on u zraku.. Bio je bolestan pa sam mu prikratio muke.. Isto ko i kad ubiješ srnjaka pa mu stržeš nogu i kažeš da ti ga je bilo žao gledat kak se muči :) ;)
 

Filip

Član
Tu od
3 Kol 2011
Poruka
369
Danas je opet jedna mlada hrvatica otišla... Gamad opet hara. Neznam više kaj napraviti, najrađe bi svu perad stavil na hrpu i bacil bombu na njih kad vidim da ovo nikud ne vodi. Ja sam do proljeća na nuli. Ostalo mi je još 7 kokoši i 3 jureka. Ljudi moji, ajde napravite neku humanitarnu akciju ili koncert da mi pomognete :) :D

Ja sam ti vec reko da cu ti pomoc! :)
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Jbg, jedino da ja baš slučajno opalim iz puške kad je on u zraku.. Bio je bolestan pa sam mu prikratio muke.. Isto ko i kad ubiješ srnjaka pa mu stržeš nogu i kažeš da ti ga je bilo žao gledat kak se muči :) ;)
prijatelju sad je vrijeme za maznu ti ga reci bacio neko petardu :weedman::weedman: hahahahahahaha
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
samo da se pohvalim danas mi je jastreb odnesao biserku od 50 kokoši još ni jedna nije nestala a 50 metara od šume su ona je prva toliko da je biserka dobra za tjeranje jastreba izgleda da baš i ne...
 

Najnoviji postovi

Na vrh