• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: HITTNER

Jel taj mali Hittner koji nije zglobni ima isključivanje prednje osovine ili je stalan 4x4? Ako je stalan onda to nije dobro.
 
B

Bobo

Guest
Re: HITTNER

JAOO, vidi ekipe, da se samo puknuti sjetio nas "jadnika" kod DF-a...

Kako mi se cini da se na jesen okupljamo kod Arijana pod satorom... Ima se gdje sjesti i popricati u miru.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: HITTNER

Bobo kaže:
JAOO, vidi ekipe, da se samo puknuti sjetio nas "jadnika" kod DF-a...

Kako mi se cini da se na jesen okupljamo kod Arijana pod satorom... Ima se gdje sjesti i popricati u miru.
Ionak hitnera sve više , DF-a sve manje :oops:
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Re: HITTNER

zbalija kaže:
Brane e mogao si barem napomenuti da snimaš ;)

He he :D prava ste ekipa.
Bagudina, trebal si snimit kod svakog štanta :mrgreen: da vidimo kako mudrujete..., šta je dobro, šta nije... :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

firemanpeter kaže:
zbalija kaže:
Brane e mogao si barem napomenuti da snimaš ;)

He he :D prava ste ekipa.
Bagudina, trebal si snimit kod svakog štanta :mrgreen: da vidimo kako mudrujete..., šta je dobro, šta nije... :D

Petre ima još videa, samo treba malo vremena da Bagudina to stavi gore ;)
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

Šta je sad svi se okupili kod Arijana na štand da sam ja došao tamo bilo bi belaja ....pilo bi se i svirače naručivalo papica itd stiptizete ....cijene ljudi cijene, za kvalitetu znamo...
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: HITTNER

el ima neko podatke o roto kosilici sa prvog posta ove teme?

cijena radni zahvat itd...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,170
Re: HITTNER

Bagudina, dobro na nisam bil s vama. Sad bi još i mene ovdje postavil. Samo bi mi to trebalo!!! :D
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

seljačić kaže:
el ima neko podatke o roto kosilici sa prvog posta ove teme?

cijena radni zahvat itd...

Pošalji Arijanu PP pa će ti sigurno sve reći.....
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: HITTNER

zbalija kaže:
seljačić kaže:
el ima neko podatke o roto kosilici sa prvog posta ove teme?

cijena radni zahvat itd...

Pošalji Arijanu PP pa će ti sigurno sve reći.....

hvala, evo činim to sad i nadam se da će ovo biti riješenje mojim tegobama
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Re: HITTNER

Pošalji mu mail i prije će ti odgovoriti, ne stigne baš pratiti forum, pa češ malo duže čekati odgovor preko pp na forumu.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Re: HITTNER

vedrankc kaže:
Pošalji mu mail i prije će ti odgovoriti, ne stigne baš pratiti forum, pa češ malo duže čekati odgovor preko pp na forumu.


čuli smo se,nažalost ovakvih kosilica više nema. :(
 
A

Arijan

Guest
Re: HITTNER

Bobo kaže:
JAOO, vidi ekipe, da se samo puknuti sjetio nas "jadnika" kod DF-a...

Kako mi se cini da se na jesen okupljamo kod Arijana pod satorom... Ima se gdje sjesti i popricati u miru.

A što ja vama svima govorim već nekoliko zadnjih sajmova? :D A znalo se prije dogoditi da me na sajmu posjete forumaš-dva, ove godine ste me baš lijepo iznenadili, u jednom trenutku je valjda pola članova foruma bilo tamo kod nas :lol:

Da, žao mi je, onih kosilica više nema, i da, u pravu ste s privatnim porukama, kad ne stignem na forum dobro mi dođe obavijest o primitku poruke na službeni E-mail.

Krvav video, moram to pregledati sa zvukom :lol:
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: HITTNER

Pozdrav! Kako je najbolje i najučinkovitije razraditi Hittner traktore?
Unaprijed hvala!
 
A

Alen

Guest
Re: HITTNER

Prva suvišna stvar koja bi kod mene letila dolje prvi dan kad bi počeo radit sa njim..... neke stvari su stvarno suvišne....

1000365.jpg
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: HITTNER

Alen kaže:
Prva suvišna stvar koja bi kod mene letila dolje prvi dan kad bi počeo radit sa njim..... neke stvari su stvarno suvišne....
Kaj si ponorel ?..tu držiš pivu i jeger ( da susjed ne vidi )
 
A

Alen

Guest
Re: HITTNER

Dalo bi se još zamjerki nači...... vidi ručni gas.....ko da je sa tomos kosilice skinut.....a ova slabašna ručna.....dođe muž od 100 kg i ostane mu u ruci ;)
 
B

Bobo

Guest
Re: HITTNER

Alen kaže:
Dalo bi se još zamjerki nači...... vidi ručni gas.....ko da je sa tomos kosilice skinut.....a ova slabašna ručna.....dođe muž od 100 kg i ostane mu u ruci ;)

"muz od 100kg" tu uopce ne stane, tak da je rucica gasa OK dimenzionirana ;)
 

Najnoviji postovi

Na vrh