• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta
A

Alen

Guest
Re: HITTNER

Bobo kaže:
"muz od 100kg" tu uopce ne stane, tak da je rucica gasa OK dimenzionirana ;)

E bome se varaš...... imao sam ja i 105 kg pa sam stao na tomu..... ;)
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: HITTNER

Bez obzra na stanje izgleda rućice gasa men je ipak upalo da je položajem na krivoj strani ..uobičajno je da je na desnoj strani gas , čak i kod onih koji voze po ljevoj strani ceste .
A ručna , ako je pravilno kinematski odrađena na crtačoj tabli slia potreban da se aktivira je 5 kila ..a 5 kla nosi i ovo .
Sam da napomenem, mada vjerojatno to svi znaju ...Ručna se ne poteže kao na auta , prvo treba nagaziti nožnu onda samo (praktički) ručnom blokiraš nožnu u tom položaju .
Kad se otpušta ručna obrnuti redosljed , nagaziš nožnu pa otpustiš ručnu , jasno?
 
A

Alen

Guest
Re: HITTNER

puknuti kaže:
A ručna , ako je pravilno kinematski odrađena na crtačoj tabli slia potreban da se aktivira je 5 kila ..a 5 kla nosi i ovo .
Sam da napomenem, mada vjerojatno to svi znaju ...Ručna se ne poteže kao na auta , prvo treba nagaziti nožnu onda samo (praktički) ručnom blokiraš nožnu u tom položaju .
Kad se otpušta ručna obrnuti redosljed , nagaziš nožnu pa otpustiš ručnu , jasno?

To znam.....al ipak...ono.....ko na nekakvom dječjem vozilu ;)

A kad smo več kod strana....i ručna je ovdje na lijevoj strani :roll:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: HITTNER

Alen kaže:
A kad smo več kod strana....i ručna je ovdje na lijevoj strani :roll:
E da , odselila ju komanda hidraulike ..
A gle ,to je onak nebitno jer kočnice ne rede nakon 20 sati rada
:lol:
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
Re: HITTNER

neznam al meni koliko sam vidio na sajmu u gudovcu ovi traktori su puno bolje napravljeni i slozeni nego bilo koji primin traktor,primini su fakat ko da su se djeca igrala doma sa svas aparatom....
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=AS5WDSqDrno[/YT]

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=GkpQLQdEsRo[/YT]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

... bravo prijatelju!., ma dela traktorić ko pravi!., aj sretno!., Bog!., čitamo se...

p.s. netreba mu vozača, sam zna ča treba delat - frezat!!!
 
A

Arijan

Guest
Re: HITTNER

puknuti kaže:
A gle ,to je onak nebitno jer kočnice ne rede nakon 20 sati rada
:lol:

Svašta, koja izjava. :lol:

Mislim, ajmo ozbiljnije malo... :arrow:

Darko, super snimke, lijepo sam ti rekao da je onaj daljinski upravljač prava stvar, zar ne? :D
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

ma nije to ništa da vidite kad ga pošaljem po pivo ,čudi se trgovkinja što hoće traktor sam pred trgovinom još samo to da razradim i imam savršen traktorić...neznam što to niste vi iz hittnera već ugradili da se ja nemoram s time zafrkavati...inaće sam freza bez problema a po pivo malo teže
jer ga trgovkinja ne razumije po čega je došao...
nego Grofe prijatelju otimaš Arijanu cigare hoćeš da te Grofica uhvati za tu tvoju glavu i okrene ju naopako pa da imaš najlijepša prsa u Jezeranama .....
traktorić radi napokon ,došlo to lijepo vrijeme pare sipaju na kante...
još da mi se zaposliti bilo bi savršeno ....
nisam stigao oprati traktor ove ztime pa je sav prljav ali bit če opet u svom punom sjaju evo za prvih 9 mjeseci života u ovom traktoru natukao je 350 sati bilo je grešaka naravno ali ljudski faktor ne moja greška ali sve riješeno brzinom svijetlosti bez čekanja svaka im čast hittnerovom serviseru Arijane dobro smo pazarili nadam se da čemo opet trgovati još jedan mi treba isti ovaki .....i plug i freza i ralica za snijeg i prikolica za auto u kojem ču da vozim traktor ...tralalaa samo pare da se pronađu ..
eto za sada toliko, ljudi puno lijepih pozdrava svim forumašima i dajmo se na posao čim kiša prestane ....
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: HITTNER

Pozdrav! Uskoro planiram kupiti plug za Ecotrac30, što bi mi preporučili?
 
A

Arijan

Guest
Re: HITTNER

ivan33 kaže:
Pozdrav! Uskoro planiram kupiti plug za Ecotrac30, što bi mi preporučili?

Za Ecotrac 30 preporučujem ili jednobrazni okretni plug od 10 cola, ili običan jednobrazni od 12 cola. Imamo u ponudi oba modela, za daljnje informacije slobodno pošaljite upit na moj mail (naveden u mom potpisu i profilu) pa ću Vam poslati fotografije i ostale informacije.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

matrix123456 kaže:
pa zar on nemoze vuc dvije brazde,pa ima 30ks

mogao bi 2x8, i 2x10, ako može TV i Prima od 30 ks može i Hittner ;)
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: HITTNER

pa da ot ome pricam pa kad moze dvije brazde nek uzme onda dvije a ne jednu,jedno ako ti nije zemlja bas tvrda da jedva sa jednim moze orat
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: HITTNER

I ja sam prvo razmišljao o dvije brazde, ali je kod mene zemlja malo gadna, pa ne znam koliko bi bilo pametno...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
Re: HITTNER

pa neces citavog zivota orati na novo njivu,ako nemoze traktor vuci ti liojepo skines jedan plug i ores,a zemlja ce ti svakim novim oranjem postati meksa i meksa i odna kroz dvije tri godine moces orat sa dvije brazde bez po muke
 

ivan33

Član
Tu od
14 Ožu 2010
Poruka
286
Re: HITTNER

Susjed ima plug sa dvije brazde, ali ga ne koristi, jer ga njegov tv(ne znam koji) jako teško vuče po našoj zemlji, ali mogu probati
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

daj vidi koji ima plug taj tvoj susjed ako ga ne koristi ja ču ga kupiti od njega ako je dvobrazni..
 

Najnoviji postovi

Na vrh