• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Općenito o Hittner traktorima

  • Temu pokrenuo TOMO VINKOVIĆ
  • Datum prvog posta

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

Arijan kaže:

Evo još jedna objava, imamo novo dizajniranu web stranicu, pa za više slika, informacija i slično pogledajte novi: http://www.hittner.hr

Arijane prije svega dobada mi se dizajn vaše stranice,
puno bolje opisuje vaše proizvode i usluge!

Ali imam i jednu malu primjedbu bio si obećao da ćeš nam iznijeti koja su
poboljšanja i razlike u odnosu na traktore Tomo Vinković.

Nadam se de se nećeš naljutiti zbog kritike!?
 
A

Arijan

Guest
Re: HITTNER

zbalija kaže:
Arijan kaže:

Evo još jedna objava, imamo novo dizajniranu web stranicu, pa za više slika, informacija i slično pogledajte novi: http://www.hittner.hr

Arijane prije svega dobada mi se dizajn vaše stranice,
puno bolje opisuje vaše proizvode i usluge!

Ali imam i jednu malu primjedbu bio si obećao da ćeš nam iznijeti koja su
poboljšanja i razlike u odnosu na traktore Tomo Vinković.

Nadam se de se nećeš naljutiti zbog kritike!?

Hvala na pohvalama, dosta se trudimo da ta stranica bude modernija i "svjetska"

A za kritike uvijek ima materijala, naravno da se neću uvrijediti... Pokušat ću danas ukratko navesti neke osnovne razlike... Malo moja zaboravnost, malo žestok tempo na radnom mjestu i... Propustio sam to do sada napraviti...
 
A

agt835

Guest
Re: HITTNER

agt835 kaže:
Imam ja za prodaju hitnerovu prednju roto kosu širine 130 cm , za traktor 30ks , stara godinu dana radila 1h.

Moguće je izdati i fakturu za kosilicu.
 
A

Arijan

Guest
Re: HITTNER

Pozdrav svima, nije me bilo mjesec dana (godišnji + problemi s računalnom opremom...) pa se sad javljam, evo, sve je u strci radi skorašnjeg sajma, bit će dosta noviteta (ECO 35 s prednjim upravljanjem - prototip, i tako dalje...), pa se nadam da će nas netko i posjetiti ;)

Čitamo se!
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: HITTNER

Arijan kaže:
Pozdrav svima, nije me bilo mjesec dana (godišnji + problemi s računalnom opremom...) pa se sad javljam, evo, sve je u strci radi skorašnjeg sajma, bit će dosta noviteta (ECO 35 s prednjim upravljanjem - prototip, i tako dalje...), pa se nadam da će nas netko i posjetiti ;)

Čitamo se!

ECO 35 = 35 KS? Kaj znači "s prvim upravljanjem"? Možda traktor nije zglobni? Ako je to, svaka čast. Može li slike, tehničke informacije i naravno planirana cijena kad uđe u proizvodnju.
Fala.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

Arijan kaže:
Pozdrav svima, nije me bilo mjesec dana (godišnji + problemi s računalnom opremom...) pa se sad javljam, evo, sve je u strci radi skorašnjeg sajma, bit će dosta noviteta (ECO 35 s prednjim upravljanjem - prototip, i tako dalje...), pa se nadam da će nas netko i posjetiti ;)

Čitamo se!

Arijan dali ste razmišljali da ta dva sistema stavite na jedan traktor??
Dakle da traktor ima prednje upravljanje i da se lomi u sredini,
time bi dobio još veću manevarsku sposobnost i trebalo bi mu još manje mjesta za okretanje.

iwanho kaže:
ECO 35 = 35 KS? Kaj znači "s prvim upravljanjem"? Možda traktor nije zglobni? Ako je to, svaka čast. Može li slike, tehničke informacije i naravno planirana cijena kad uđe u proizvodnju.
Fala.

Da ECO 35 znači snaga motora 35 ks, tri cilindra vodeno hlađenje,
da taj traktor nije zglobni. Već mu se zakreću prednji kotači, a ne lomi se u sredini.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Re: HITTNER

Pozdrav svima!
Evo par slikica sa sajma Novi Sad 2009...malo kasno,,,ali im je tu mesto!




Pozdrav Joe! :mrgreen:
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

Pozdravljam sve prisutne a ponajprije Grofa i mladog gospodina Arijana i mogu reči da sam jedan od vlasnika hittnera eco 32,večina vas zna obojicu i mogu reći samo najbolje o njima,bio sam u posjeti kod Grofa i na moju sreću i on je bio kod mene tako da ovim putem pozdravljam pajdu Grofa i savjetujem da svi pođete do njega ima se što vidjeti u Jezeranama .
Traktor za sada radi bez nekih večih problema što nemogu reći da ih nije bilo ali sve u svemu traktor je ok,nadam se da če tako i ostati udoban lak za upravljane i snage mu nimalo ne nedostaje ,potrošnja je već znana kao upaljač što drugo reći.
za sada toliko izvještavam s vremena na vrijeme...pozdrav svima koliko vas ima.....
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

lipi pozdrav dragim forumašima - prijateljima - svima., a pogotovo; arijanu i darku!

...fala doneba "hittneru" na čašćenju i dobrome društvu!

...sastali se; trgovci, proizvodjači, kupci, forumaši, prijatelji, rodjaci, namjernici, ljubitelji traktorića,... svi se izmišali, prodelale emocije, radosnice, lipota i divota hrvatske tehnologije, raskoš kvalitete, dizajna, boje, kakvoće, potrebe, nužde, novi početaka, požude,...

...fala ti arijane!., sve ti ubuduće naplatim!!!., sada samo šalji onu naljepnicu; lombardini bay power!!!!,bla,bla,...

...fala ti darko!., DJAKOVO je predivno!., čekam te za čišćenje sniga!., mali savjet!., uvik provjeri brzine prije startovanja!., zna bit opasno ono SIGURNO!.-...

PUNO noviteta kod hittnera!, vidim i nevjerujem nekim stvarima!, pa stvarno ću morat neke moje spike unovčit !!...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

Što nema ni jedne slike tog noviteta od Hittnera sa sajma?
 

darkohittner

Član
Tu od
5 Srp 2009
Poruka
203
Re: HITTNER

Dragi grofe!
Od tvog zadnjeg posjeta i mog hvaljenja naročito starog tome i spretnog paljenja istog od sada prije nego li ga palim gurnem da vidim da li je ono što se kaže u leru...
Ono mi je zadnji puta skoro nogu satrlo ......hehehee!
I da ako bude puno snijega dođem ti pomoći sa novim hittnerom ...........................
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Re: HITTNER

zbalija kaže:
Što nema ni jedne slike tog noviteta od Hittnera sa sajma?

Nažalost izgleda da si u pravu :cry: :cry: :cry:
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: HITTNER

Imam ja špijunske slike modela 835, ali ne znam da li da ih objavim? :shock:
 
G

GROF

Guest
Re: HITTNER

iwanho kaže:
zbalija kaže:
Što nema ni jedne slike tog noviteta od Hittnera sa sajma?

Nažalost izgleda da si u pravu :cry: :cry: :cry:


...BEĆARI!

slikica ima, puno, jako puno., znam da ste već pop...... sa isčekivanjem slikic!., ja čekam skupa svami našega nadasve vridnoga ARIJANA člana i forumaša!., a ujedno čekam i moje kolega da uvatidu cajta, da isprebacujedu moje slikice!

...ponovo pozivam našega vridnoga člana; zbaliju!!! da prebaci i one slikice iz posjete tvornicami ovoga leta!!!., ajmo željac, ajmo., ma dosta je spanja bilo!!!

...forumašu i novo-pečeni poljoprivredniče-voćaru!!!; KONTAM!!!., samo ti daj slikice., ma nikada se dva dobra nisu posvadjali, a kamoli potukli!., ma neka narod i svit vidi novitete!.-

bog!., čitamo se...
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: HITTNER

Dobro, evo tražili ste... Ali pazite to su tajne slike!! 8) Navodno je motor od japanca kubote i to ni manje ni više preko 100 ks, 835 mu je oznaka za 83,5 kw to je tajni kod 8) Ima mogučnost mjenjanja i dodavanja raznih priključaka, serijski je rađena prednja hidraulika, diže na 4 m visine 1100 kg. PTO mu je spojen na DSG mjenjač tako da vrti kardan od 0 - 3000 okretaja u minuti. Tako što niste mogli sanjati a kamoli vidjeti!!! Snaga na kardanu oko 100 konja. Promjenjivi klirens u opciji sa zračnim ovjesom preuzeto od MANa. Pazite ovo je opasna alatka. Dodatak gusjenica, sa gusjenicama navodno vuće 3 brazde pluga 14 cola. Utezi u gusjenicama, ma što da vam pričam totalni high tech, vidite da su i boju promjenili. A gledajte tek komande, milina upravljati ovakim strojem, to je ergonomija, to je stil, kvaliteta materijala 8)
Kako vam se čini?

slikhit8x6.jpg
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,433
Re: HITTNER

Ndaaa...kad već pričaš o vuči pluga...taj nasjedne kod ulaska u drugu brazdu jer je prenizak... :mrgreen:
Inače je utovarivač simpatičan i gledao sam ga malo pažljivije u Gudovcu...
Znaš li cijenu?
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: HITTNER

Zjockoo znao sam da ćeš vidjeti utovarivač 8) Da vidiš što od opreme tek ima 8) Ne znam cijenu i ovo sam maznio :lol: Ali griješiš kod oranja, ima promjenjiv klirens, airmatic!!! Digne se od zemlje i gusjenica. Na grbavom terenu pumpa jednu stranu izravna kabinu. Pa možeš orati danima sve ti ravno kao Slavonija.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: HITTNER

Ček ček ček nisi ga vidio u Gudovcu :!: Jer ovo je prva slika :!: Spy photo!! Ako si ga ti vidio onda nije spy photo :scratch Nisi ga vidio :mrgreen:
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
Re: HITTNER

GROF kaže:
iwanho kaže:
zbalija kaže:
Što nema ni jedne slike tog noviteta od Hittnera sa sajma?

Nažalost izgleda da si u pravu :cry: :cry: :cry:

...BEĆARI!

...ponovo pozivam našega vridnoga člana; zbaliju!!! da prebaci i one slikice iz posjete tvornicami ovoga leta!!!., ajmo željac, ajmo., ma dosta je spanja bilo!!!

...forumašu i novo-pečeni poljoprivredniče-voćaru!!!; KONTAM!!!., samo ti daj slikice., ma nikada se dva dobra nisu posvadjali, a kamoli potukli!., ma neka narod i svit vidi novitete!.-

bog!., čitamo se...

Ja ću prebaciti slike iz tvornice sam malo da uhvatim vremena (slike su velikog formata) te ih treba smanjiti.

Kontam kaže:
Imam ja špijunske slike modela 835, ali ne znam da li da ih objavim? :shock:

Daj malo pojasni taj stroj to je izašlo iz proizvodnih traka Hittnera ili?
Neko mi dizajn uopće ne vuče na njih.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Re: HITTNER

Nije sa njihovih "traka" imao bi Grof te slike :mrgreen: Doduše ovo je sve plastika, Hittner nema modelara za plastiku :|
 

Najnoviji postovi

Na vrh