• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
Re: Oranje,oranje,oranje...

ma kod nas se ore sve u šestnaest...strnjaci pogotovu a kukuruzišta ćemo vidit sutra ;)
 
T

Tonxy

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

eh da sam barem ja u slavoniji pa bih i ja oro!! zasto nisam tamo!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sta su vam to strnjaci?
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Tonxy kaže:
eh da sam barem ja u slavoniji pa bih i ja oro!! zasto nisam tamo!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
sta su vam to strnjaci?

Haha , dobar si :)
Strnjak je ono što ti ostane kada površiš pšenicu .
 
T

Tonxy

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

boli tebe briga ratarko ali ja sam od volje za radit a pogotovo kad je rijec o oranju i slicnom!! jos ako je malo mokro! uff!! da mi je brrrrmmmm orati!! a mozda jednom ocu jer bih volio zivjeti u slavoniji i imati jedno 100 ha zemlje i sam na svom raditi!! sam svoj gazda!! pozz :roll: :roll: :roll: :roll: ;) ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ah...nekad su bila vremena...nije tako jednostavno kao sto mislis...treba početi od nule...a to je teško...ma orati je lagano...samo pusti pluga i deri...:) ;)
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

zoki kaže:
rezultati mojeg jučerašnjeg rada
Obrisan neispravan link.
brazdu nije za pokazat
bas tako sam i ja prebio crtalo...baš tako na tom mjestu...
@RATARKO:ne vidim ja tu nikakvu moju sliku?Naravno da se ne ljutim.. :evil: :evil: :mrgreen:
 
T

Tonxy

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

eh bećari moji,znam ja da nije to tako jednostavno kao sta se cini i svjestan sam toga da ako budem ulazio u nesto da cu se tu dobro namuciti,ako moram i ako budem ulazio u neka veca ulaganja ali to nije tako brzo u planu!! prvo skola a onda cemo o tom!!
Zrine
A jesi ga smoto? pa sta si radio sa njim? Osim oro!! haha!
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

zrine892 kaže:
zoki kaže:
rezultati mojeg jučerašnjeg rada
Obrisan neispravan link.
brazdu nije za pokazat
bas tako sam i ja prebio crtalo...baš tako na tom mjestu...
@RATARKO:ne vidim ja tu nikakvu moju sliku?Naravno da se ne ljutim.. :evil: :evil: :mrgreen:

Zrine892 , izgubio sam se malo ... o čemu pričaš ?
 
T

Tonxy

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Tonxy kaže:
Zrine
A jesi ga smoto? pa sta si radio sa njim? Osim oro!! haha!

sorry!! ovo se odnosi na zokija!"!
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

@RATARKO:Tu si neku sliku uzeo od mene da usporediš moje i svojeg kukuruznjaka oranje....
@TONI:zapeo sam za banderu(dalekovod)....bas tako sam ga slomio...baš tako...ni milimetar promaseno...;) :)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Aha , istina , bio sam stavio tvoju sliku oranja pored moje da se vidi razlika bez da ljudi moraju klikati i tražiti tvoju sliku da vide o čemu pričam. Samo što ja taj moj post više ne mogu pronaći :shock:
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

S ovako ravnom brazdom ces 100% biti prvi na natjecanju nagodinu...
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

morat cu malo na pravcu proraditi...neradi mi GPS na belarusu...:) :)
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Ma to je super sa obzirom na uvjete na njivi .
Da li je Rus popravljen onda ?
 
Z

zrine892

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

jest..popravljen je prije dva dana...napokon...vidis da je zemlja slicna kao tvoja!isto se brazde slažu..;) ;)
 
S

sapat

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

da da Zrine 8) , fino oranje s obzirom kakvi su uvjeti ;)
 
V

VTZ

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Svaka čast, Rus na snijegu je na domaćem terenu! ;) Teško tlo, zbijeno i sljepljeno, ali plug ide duboko kao da se radi o pijesku!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh