• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...1

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
K

KRESO

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ja sam ti iz Požara to ti je blizu kauflanda a stanica za mlijeko nema ni jedna blizu mene ,
pa tako nevjerujem da znaš gdje je to :blackeye
 
P

paor

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Čugi kaže:
Paor, kradeš klipove! :mrgreen: ;) Hteo sam ga juče postaviti, al' zaboravih.

ko prvi do devojke... :D ...već sam se čudio zašto ga nisi stavio

eh kad bi Branko poslao prijevod, ja ubacio u video, onda bi vjerovatno imali pravu stvar
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: Oranje,oranje,oranje...

alen28 kaže:
Tako plitko i moj rus vuče trobrazne plugove... Bogec odakle si ti? Poznata su mi sva sela oko bjelovara jer mi je takav posao... negdje me ni nevole zbog posla!

da se razumimo platio sam struju , spremi škare za cvikat žicu :!: :!:
ja sam iz velike pisanice, malog sela dugog 13 kilometara, ma svi znate gdje je to potez bjelovar - grubišno polje, kod šumske vile skrenete i tu ste
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Alene, sam si ovo trazio ;)

alen28 kaže:
Moram ti tu pisati jer pošto kritiziram bobu mogao bi i on mene po pitanju OFF postova
 
B

branko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

paor kaže:
eh kad bi Branko poslao prijevod, ja ubacio u video, onda bi vjerovatno imali pravu stvar

i think that bobo speak english better then I, and he is much younger and have more willingness and time to do something like that. :lol: :lol:


budem probal nekaj iskemijati ali to mogu samo dok sam na poslu , mada mislim da su bobo i zvonko (ZJ) bolji kandidati od mene za takvo nesto
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: Oranje,oranje,oranje...

branko kaže:
paor kaže:
eh kad bi Branko poslao prijevod, ja ubacio u video, onda bi vjerovatno imali pravu stvar

i think that bobo speak english better then I, and he is much younger and have more willingness and time to do something like that. :lol: :lol:


budem probal nekaj iskemijati ali to mogu samo dok sam na poslu , mada mislim da su bobo i zvonko (ZJ) bolji kandidati od mene za takvo nesto

I tebi sretan Božić, Branko :lol:
 
B

branko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

ZJ kaže:
I tebi sretan Božić, Branko :lol:

ne srdis se valjda kaj sam te spomenul u vezi prijevoda mislim da ti ti ipak bolje stojis s tehnickim izrazima nego ja , da je nebi slucajno prevel ko ovi kod mojeg uputstva za motorku a ja kak bedak trazil "lezaj za iglicu" a ne iglicasti lezaj (nadel lager) . eh da i tebi i tvojima isto tak sve najbolje za bozic.
 
Č

Čugi

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

U pravu si branko, najbolje je da prevede neko ko dobro poznaje tehničke izraze. Ja sam razumeo 95%, tako da mi je i to dovoljno, ali mi ne bi smetalo da neko uradi kompletan prevod, najviše zbog onih koji ništa ne razumeju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,171
Re: Oranje,oranje,oranje...

branko kaže:
ZJ kaže:
I tebi sretan Božić, Branko :lol:

ne srdis se valjda kaj sam te spomenul u vezi prijevoda mislim da ti ti ipak bolje stojis s tehnickim izrazima nego ja , da je nebi slucajno prevel ko ovi kod mojeg uputstva za motorku a ja kak bedak trazil "lezaj za iglicu" a ne iglicasti lezaj (nadel lager) . eh da i tebi i tvojima isto tak sve najbolje za bozic.

Zaboga, kaj bi se nate srdil. No kad si me već spomenul,red je da te i pozdravim :D
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bas sam si mislio da li da se guram ili ne, no kad sam vec spomenut, bio bi red i da se pohvalim da sam u engleskom jeziku pokupio 1. mjesto na zupanijskoj razini prije par godina ;)

Neka PAOR napise u kojem obliku treba prijevod, pa cu ga i napisati...

Za to treba vremena, ali, pobogu ljudi ne vidim neku korist od toga. Ako netko ne zna sastelati plug, poljoprivreda nije za njega ;) NHF

@Branko: Needle bearing ;)
 
B

branko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bobo kaže:
@Branko: Needle bearing ;)

znam i ja taj izraz, nadel lager sam naveo jer sam osim hrvatskog i svedskog imao i njemacko uputstvo , a u nasem je bilo prevedeno kao lezaj za iglicu.
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

OMG :shock: lezaj za iglicu...

svasta...
 
P

paor

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Bobo kaže:
Bas sam si mislio da li da se guram ili ne, no kad sam vec spomenut, bio bi red i da se pohvalim da sam u engleskom jeziku pokupio 1. mjesto na zupanijskoj razini prije par godina ;)

Neka PAOR napise u kojem obliku treba prijevod, pa cu ga i napisati...

Za to treba vremena, ali, pobogu ljudi ne vidim neku korist od toga. Ako netko ne zna sastelati plug, poljoprivreda nije za njega ;) NHF

@Branko: Needle bearing ;)

a od volje ti

btw:
txt, rtf, doc...paziti na interpukcije...

ja ne znam naštimati plug....
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Prevedeno i napisano u MS WORD-u ;)

Pisao sa kvacicama, zarezima, velikim slovima. Č i Ć koristim ispravno, tako da s tim nemas brige...

Ona "osovina" na koju se stavljaju kugle se u mom kraju zove "jaram" pa sam to tako i prevodio. Pa ako imas neku standardnu rijec, promijeni i to...

Eto, poslano paoru na PM... Valjda cemo uskoro imati i preveden isjecak ;)

@paor, kako ne znas postelati plug? kako onda ores?
 
P

paor

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

@paor, kako ne znas postelati plug? kako onda ores?
:blackeye :blackeye

@Bobo, svaka ti dala :shock: ...

...bude nekad sutra...vjerovatno će biti u Neri obađeno (malo lošije) - ipak, Božić je 8) ...
 
P

paor

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Poštelavanje pluga - hrvatski prijevod

[youtube:7077a]ALCb2tBkDAo[/youtube:7077a]
 
R

Ratarko

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Sada će mi trebati i peta brazda za plug jer sam usvojio sve potrebno znanje po pitanju oranja :mrgreen: pa će to jednostavno ići kao ludo .
 
B

Bobo

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Dobro je... Iz pocetka malo cudno, no ostalo je Ok ispalo...

Paor, svaka cast!
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: Oranje,oranje,oranje...

sad ću ja za ferca tri brazde i pičiii... :lol: i to okretač. :lol:
 
R

ROKI

Guest
Re: Oranje,oranje,oranje...

Sa dvije brazde okretač ide. Provjereno. ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh