• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Hebote, koja ideja, daske od cisterne...
Strongboy, skoro pa za nepovjerovat.. Na svakom plugu do sada su mi daske orginalne..
Eventualno čela navarita.. Al i to ću riješit, pa ni to se neće tolko derat ko do sada..
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
Hebote, koja ideja, daske od cisterne...
Strongboy, skoro pa za nepovjerovat.. Na svakom plugu do sada su mi daske orginalne..
Eventualno čela navarita.. Al i to ću riješit, pa ni to se neće tolko derat ko do sada..
hehe...tebi je za nepoverovat...a kod nas je to uobicajena praksa...ma nista sledece daske ce biti originalne...najbolje koje se mogu kupiti i naci kod nas.u ranijim postovima receno je da jedna plamenova daska kosta 80 eura.ja sam ove moje dve platio 80 eura...sa montazom.al sta vredi kad nakon dve godine moram opet da ih menjam...najcesce nemas ni na sta da navaris...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
danasnje oranje:

09052011249800x600.jpg


09052011251800x600.jpg


09052011252800x600.jpg


09052011250800x600.jpg


09052011254800x600.jpg


ostale su nam 2 vrecice kukuruza pa da se potrosi. polje je rodjakovo ali ga nemoze obradjivati sa 533 zbog izvora.
vidjet cemo koliko ce puta nas malac zapast prilikom sjetve :mrgreen:


mali off - ovako izgleda nakon tretmana rotodrljacom:

09052011255800x600.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pa, poprilicno. na gornjem dijelu gdje je suho, malo malo pa traktor stane i vrti. potrosen jedan sigurnosni saraf, i tako..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Heh otisao je zekan na put Gradiske, a isao je jako dobro uz lance..

Teska je zemlja i komplikovana, 20 godina se nije orala, kad sam dobro ubrazdio islo je super..
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Heh otisao je zekan na put Gradiske, a isao je jako dobro uz lance..

Teska je zemlja i komplikovana, 20 godina se nije orala, kad sam dobro ubrazdio islo je super..


mogo je on to kao duplak i bez lanaca orati
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Heh otisao je zekan na put Gradiske.
Da ga nije slucajno kupo covjek koji onako da kazem malo sepa i tesko govori, i sad neznam ko jos s njim?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Da ga nije slucajno kupo covjek koji onako da kazem malo sepa i tesko govori, i sad neznam ko jos s njim?

Da gazda prica n apaprat, a on i sin se bave ugradjom pojilica za krave, tako sam skontao kad su pricali..
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
mogo je on to kao duplak i bez lanaca orati

nebi druze, taj isti dan am dzubre razbacao po njivi i stalno je proklizivao..probao sam, mada budimo ralni gume su mu na nuli bile..:rolfer:
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Da gazda prica n apaprat, a on i sin se bave ugradjom pojilica za krave, tako sam skontao kad su pricali..

Da, da. Znam te ljude, samo neugraduju pojilice vec rade sisteme za muzu, stricu su radili. Koliko su platili Zetora?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Da, da. Znam te ljude, samo neugraduju pojilice vec rade sisteme za muzu, stricu su radili. Koliko su platili Zetora?

Cini mi se da smo se dogovorili na 14000 KM, opet ti nemogu garantovati zaboravio sam, bilo je poslje njega jos transakcija pa sam pomjesao..
znas li jesul zadovoljni, ja znam da je trakor zmaj bio, samo mu trebale gume..:scratch

[YT]v=WP9TsruuF30[/YT] [YT]v=OHr-lcaBVOA[/YT]
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Cini mi se da smo se dogovorili na 14000 KM, opet ti nemogu garantovati zaboravio sam, bilo je poslje njega jos transakcija pa sam pomjesao..
znas li jesul zadovoljni, ja znam da je trakor zmaj bio, samo mu trebale gume..:scratch
Neznam jesu li zadovoljni nisam bio kod njih, bio je strikan kada su ga kupili ali tada ga jos nisu bili probali pa tako da nisu nista posebno govorili, a cini mi se da strikan rece da kazu da su ga platili 8 hiljada eura, pa te zato pitam posto znas kako ljudi vole malo oko cijene vise da vagnu :drinkers:, a vidis sve se sazna ;)
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh