• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Jako teško da bi se kaj našlo za 5-6 tkn a da nije IMT ili OLT , s tim da je još u ornom stanju :)
 

zeko

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2009
Poruka
1,633
Plug je Rabewerk a zahvat 14 coli,visina 80 do grede a razmak 105...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
RABE znači...moram priznati da mi je izgledao puno manji na toj slici od ovoga kaj si sad napisao.
Visina je veča nego na IMT-u 2x14" koji je visok nekih 75 cm, a razmak neznam točno.
Ak je tak kako si napisao, i to bi bio odličan plug za Same.

Evo i video oranja od jučer.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=eZiTe8d6-KQ&feature=c4-overview&list=UU_Pptlm6-mx4e0XOUvQdRDA[/YT]

Ja sam inače prezadovoljan s radom ovog pluga, potrebno je samo malo brže orati da on fino okreče i zatrpava.
U zimskoj brazdi mu nema premca, nikakvo štopanje, nikakvi problemi, guta i zatrpava sve.
Jedina mana je ta kaj mu fali još jedna brazda :)
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Šanana pa kod vas je suho ko barut, je bilo kaj kiše zadnje vreme kod vas???
Kod nas lije sako malo!
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
I kod nas lije svako malo, ali nikako da natopi zemlju. No oralo se fino i vlage ima sasvim dovoljno za sjetvu. Noćas i danas lije skoro cjeli dan.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Imam ja IMTov plug 3x16" mozda bi ga i prodo ali to ce ti u zimskom oranju bit malo puno!
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,438
U blizini mene se prodaje jedan Landsberg plug, mislim 3x12 za 4000kn, plug sam samo vidio u prolazu, nisam ga gledao iz bliza, al nako u prolazu izgleda dobro, al naravno trebalo bi ga pobliže pogledati...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
nesto sa danasnjeg rodjendaskog party-a,haha
iako je palo preko 40 litara po kvadratnom metru,jos je malo,da padne jos toliko,e onda bi bilo taman.
Plug bas nejde u zemlju,dubina varira,nisam zadovoljan...
vppd.jpg

va55.jpg

ylht.jpg

6kf7.jpg

odtc.jpg

byb2.jpg

9uie.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
FeliXxX
auspuh je davnih dana otpao,cim sam ga upregnuo ;)
Tocno tako,plug je 2x16.

daniels
jao nepitaj,bio je kukuruz pa je posiliran,inace taj komad nisam imao u planu silirat,ali bilo je dosta lose stanje,vidi se po tome koliko i ima trave,pa sam ga ovako bolje iskoristio.

danek
tako je,lampa je zadimljena,i ima da bude,ne palim taj traktor za gluposti,za to imam 3 manja traktora. Do sad sam orao sa steyrom,ali posto je noc prije palo preko 40 litara kise,mislio sam da nece ici tako glatko,pa sam plug prekopca na 9540.
Ovih proslih dana dusu je ispustao sa kombinacijom u sjetvi ljulja,lucerne,djeteline...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh