• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Nejde sa drljačama, mislim Peckom, to je baš pjesak i propada. Sutra će stari rotodrljat, ja idem u Gudovac.
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Pjesak, dok uložimo, sjebe vrijeme, dok uspije sjebu srne, i onda sadimo
duhan tu i u njega ulažemo jer on jedini dobro uspijeva tu jer voli pijesak,
takva je biljka, pa tu nakon nekoliko godina presijećemo pšenicom i tako...
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
fali mi još jedna brazda :vragek:
dsc01106q.jpg

dsc01107l.jpg

dsc01108uw.jpg

dsc01109un.jpg

dsc01110o.jpg


[YT]http://www.youtube.com/watch?v=3CemsAjFsmI[/YT]
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
baš suho,tek dolje na 20 cm je,kako si ti rekao,kad stisneš zemlju,ostane gruda... tj. kako bi trebalo i biti...

ide ide,hehe ,samo nisam to htio napravit da bude kao asvalt,jer su ovih dana valjda rekli neku kišu,pa da to ne upljeska i da voda steče sa toga,nego da se zadrži tamo :)
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
uglavnom vlage bude za nicanje kukuruza..a dalje kak bude bude...:D
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ma to je steyr. nije to mf da ide bržije :vragek::mrgreen:
kod vas je dosta suho. još je ovo ponovno preoranje pa se više presušilo.
ja se jedino sad nemogu požaliti na svoju zemlju. maknem brazdu na 20cm unutra je vlažna. ali dok oreneš za 2 sata se osuši. ja ne orem do sjetve, a onda đubar oranje i sjetva odjednom da ne gubim vlagu, i na to će ić još valjak gore..... tako sam odradio prošlu godinu i bilo je odlićno. za ovakvih sušnih godina naša zemlja zadržava dugo vlagu i rodi, i to je spas, a inaće je katastrofa za pripremu i obradu..........:rolleyess:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
dino nisi dobro naštimao plug

reci,u čemu je problem?

Za mene,je dobro poštelano,ne poklapa se baš savršeno,zato jer nije bilo ravno,nego oranica,pa se ugaženi tragovi malo poznaju...
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
Evo se i kod mene oralo.
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Hm1i_UuMGnQ[/YT]
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
I ja imam jos jedan komad za uzorat i necu dirat do sjetve, presuho je.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
fijuuuuuuuuu,koja ljepa ravnica,ide fergi ko avion,nego reci kako to da imaš na njemu BJ tablice,to negdje friško kupljeno ili
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh