• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
ajkula
to mi je najbolja zemlja koju imam u prugovcu, ne smeta joj susa..
nije frisko kupljen, djed ga je kupio novog prije 12 godina ali mu je stari dao povlasticu a on je rodom iz bjelovarsko bilogorske zupanije, iz sela Jasenik.. i tamo obradujemo oko 15 jutara zemlje.. e tamo su vec brda za nepovjerovati.. tamo orem sa mf-om 155 i 1x16 jer veci plug nemoze vuci..

marko 93
da, plug je 10 cola, vucem ga na dubini od oko 30 cm
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
o da Jasenik ,svi jednobrazci i udri ,mila majko kakve oni brdine imaju:prayer::prayer:
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Neee...ja sad preoram s goldijem pofrezam i sijem bas me briga za djetelina je ok..a i polje nije moje tak da i necu ja sadit...šo da se mučim
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Neee...ja sad preoram s goldijem pofrezam i sijem bas me briga za djetelina je ok..a i polje nije moje tak da i necu ja sadit...šo da se mučim
stace ti goldoni kad imas frezu na traktoru,,bolje ti je malo dublje je okrenuti taj gornji sloj je gladan 8)
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ima goldoni onu pravu onu vinogradarsku ova moja je sranje kroz gusto granje...bit ce super hehhe
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
Ima goldoni onu pravu onu vinogradarsku ova moja je sranje kroz gusto granje...bit ce super hehhe
ahaa ,,napravi kako hoces samo ce ti biti razlika u urodu tako kad na plitko radis i prije svega vlaga ide brze van iz zemlje
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma reko sam ti d anije za mene...napravio bi ja sebi bolje ali mislim za djetelinu eeee djetelinu...to se kod nas sadilo tamo di nista drugo nije uspjevalo
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
o da Jasenik ,svi jednobrazci i udri ,mila majko kakve oni brdine imaju:prayer::prayer:

ma da, malo je zemlja teza za obradu, ali zato i super rodi.. jedino imamo puno problema sa divljim svinjama.. gotovo sve njive su nam tamo uz sumu pa nam nekad preruju cetvrtinu njive, mozda i vise.. a jednostavno nemamo rjesenje za taj problem :madmana:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
ma da, malo je zemlja teza za obradu, ali zato i super rodi.. jedino imamo puno problema sa divljim svinjama.. gotovo sve njive su nam tamo uz sumu pa nam nekad preruju cetvrtinu njive, mozda i vise.. a jednostavno nemamo rjesenje za taj problem :madmana:
za njih definitivno nema pomoći,,ti mozes staviti neki miris na stapove oni nece doci ni prvu noc niti drugu ,,al trecu ulaze 100% tako da bez duge cjevi nema pomoći :rolfer:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,209
je da, al sam ih nesmijes potuci, a lovci nam nisu bas nesto, tak da se oslanjamo na osiguranje koje nam nekad nesto nadoknadi, a i to je sve sica..
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
je da, al sam ih nesmijes potuci, a lovci nam nisu bas nesto, tak da se oslanjamo na osiguranje koje nam nekad nesto nadoknadi, a i to je sve sica..
ma nesmis vraga ,,,ako nema puno policije prosetas se s puškicom sacekas koju vecer i potučeš :lol:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
potući će njih i kratka cijev samo dobar kalibar, tako da ni nemoraš biti lovac a oni mogu stradat, a ovo ne smiješ, ma nesmiješ ku.ac to svi rade samo šute i govore nisam a škrinje pune mesa.
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo čestitao bih forumašu marku93 na drugom mjestu u natjecanju iz oranja...ja nažalost nisam išel glet tam kak je bilo ali se mi je pajdaš natjecal pa mi je rekel...:D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
evo čestitao bih forumašu marku93 na drugom mjestu u natjecanju iz oranja...ja nažalost nisam išel glet tam kak je bilo ali se mi je pajdaš natjecal pa mi je rekel...:D

OHO kaj se vijest tak brzo proširila?
Hvala,Hvala:weedman:

S kojim traktorom ti je bio pajdaš?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Oooooo Marko pa da cujemo detalje, koji traktor, plug, koju slikicu...
I da, CESTITAM!!
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh