• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
haha a nego face radi čuda..:D...pajdaš je bil četvrti čižmešija znas ga valjda..sa imt-om 539 i plug imt nezz koja oznaka tocno...:)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Oooooo Marko pa da cujemo detalje, koji traktor, plug, koju slikicu...
I da, CESTITAM!!
Za slike me nemojte dat na lomaču,al bio sam prelijen da bi i tu jednu zaslikao:vragek:

Orao sam s MF 590 a plug je OLT slavonac 2×35cm.



@claasceltis:
znam Čižmešiju,orao je pored mene:)
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,707
potući će njih i kratka cijev samo dobar kalibar, tako da ni nemoraš biti lovac a oni mogu stradat, a ovo ne smiješ, ma nesmiješ ku.ac to svi rade samo šute i govore nisam a škrinje pune mesa.

da,ti bi baš stao pred vepra sa kratkom cijevi....nemoj pričat gluposti...:roll:
prerovat će te ko red krumpira...
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
vidi se da je 16 cola u igri ,nego to toliko pogodna zemlja od kiše ili ,uglavnom ide mf i slavonac ok :drinkers::drinkers:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
vidi se da je 16 cola u igri ,nego to toliko pogodna zemlja od kiše ili ,uglavnom ide mf i slavonac ok :drinkers::drinkers:
Nije 16,14cola je ili 35cm zahvata po glavi,mjereno:)

Padalo je nešto kiše ovih dana pa je zemlja malo vlažnija..

MF i OLT se druže zajedno več 10godina:supz:
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
da,ti bi baš stao pred vepra sa kratkom cijevi....nemoj pričat gluposti...:roll:
prerovat će te ko red krumpira...

čovjek pokraj mene ga je ubio sa beretom 92fs, bar mislim da je ta. da se razumimo to ga je ubio lovac koji već lovi 25 godina, tako da nije baš neki amater.
on je dva ubio karabinom, i nestalo mu je metaka, a treći je krenuo na njega pa ga je ovaj pogodio ali dvaput jer iz prve nije pao.
pitao sam ga zašto nosi pištolj u lov kad već ima pušku, on se samo nasmijao i rekao da će mi ispričati jedan put što se desilo i od tada uvijek nosi pištolj.
 

turki

Član
Tu od
30 Ožu 2011
Poruka
118
Nije 16,14cola je ili 35cm zahvata po glavi,mjereno:)

Padalo je nešto kiše ovih dana pa je zemlja malo vlažnija..

MF i OLT se druže zajedno več 10godina:supz:

Čestitam na uspjehu
 

Perhan

Član
Tu od
18 Lis 2011
Poruka
184
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Djz85yIwovA&feature=youtu.be[/YT]

Danasnje zaoravanje pileceg djubreta.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ma suha je i ugažena još više jer koliko se po njoj vozilo a prave kiše nema več mjesecima,ipak masni se dobro ugrijio i plug je škripo al se nismo dali:partyman::partyman:
 

strongboyy

Član
Tu od
2 Stu 2010
Poruka
389
moje jucerasnje oranje za duvan.drugo po redu predposlednje.pre oranja sam bacio djubrivo za kvalitet.obicno ,djubrivo bacamo pre same sadnje duvana,al logicnije mi je da se treba baciti pre drugog oranja...kako bi imalo vremena da se djubrivo otopi,pa kad zasadimo duvan,da ga moze biljka odmah poceti koristiti...


Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
 
Tu od
31 Kol 2011
Poruka
308
evo i naše zadnje oranje za kukuruz...
100dni.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
099yl.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
098tx.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
095g.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
094mh.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
093nj.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
036vb.jpg

By claasceltis at 2012-04-28
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh