• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
oranje od danas ...a bilo je oranja ove godine več, skorom sve uzorano strništa...

DSC01271.jpg

DSC01269.jpg

DSC01274.jpg

DSC01267.jpg

DSC01266.jpg
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=D-s2M6-ssDY[/YT]

mogu li ovi strojevi raditi u poljoprivredi
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Zkj ga nebi mogli koristiti?
Ipak je to traktor ,al najbolji je za transport...ipak ide 70
 
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
249
vidio sam takav traktor sa drobilicom za kamen i ako moze nju terati poljoprivreda je macji kasalj za njega, a i ako imas takav traktor nije ti problem voziti zito i 100 km daleko do nekog silosa a i udoban je skoro ko auto posto ima amortizere
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
mislio sam za oranje, posto je to zahtjevna operacija, osovinski razmak, kakav mu je grip, visina i ostalo, kakav hidraulik.

evo jedan registriran za 18 000 EURA
 

AntonioJD

Iskusan lik
Tu od
24 Sij 2009
Poruka
3,343
Pa svaki traktor može biti još udobniji sa zračnom
suspenzijom kabine.

Nema samo on to.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
oranje je njemu najlakši posao koji on može raditi, jak na kardanu, hidraulik super precizan, a ovo što misliš da su gume iste veličine pa da mu smetaju, ne nego mu je to još jedna bolja osobina, za visinu ti neznam, postoje sa mjenjačima od 50km/h i 80km/h, e da jedina mu je mana skupe gume, negdje preko 1000E komad jer je u pitanju velika brzina, udobnost ko u novom autu srednje klase.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
e ne može se sve imati,luksuz košta ali u ovom slučaju i vrijedi,gledao sam ih u Gudovcu i strojčina ko grom:prayer::prayer::prayer:
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Snimak s "probe", susjedova raketa i moj imtejac 16"

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=q_qI6EsoDMc[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ljepo mu to ide,samo da je stavio napred neki uteg da nema toliko proklizavanja i odma bi išao brže.
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
torpedo sa 75 ks ore sa ovim plugom, a ti sa imt-om od 105ks, jasan dokaz da imt ne valja:lol::lol::lol::lol:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
neka malo klize prednja vuca na okretanju, bolje nego da lomi prednji diferencijal da je opterecen, bar ja tako praktiujem.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
teren ravan kao igralište ali mu treča brazda previše,taj torpedo ili bilo koji te snage kod mene na brijegu sa dvije brazde ima da mrči,e onda Kićina Brena dolazi do izražaja sa 3 brazde,sve se veže za tip zemljišta i izgled ,evo Kićo pozna moj teren ima rođu tu blizu mene i pozna teren i kako se na njemu ponaša traktor u raznim operacijama
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Plug je danas pazaren pa se islo u probu. Strniste je bilo bukvalno natopljeno svinjskom gnojnicom.

toma 3340 mozes si mislit kad ga Torpedo ovako vuce sta ce mu tek raditi raga od 130 konja...

Dado121 ma sve je bilo na brzaka a i ima covjek naprijed hidrauliku pa nikad ne stavlja utege.

ajkula oko te vara, ima dosta bocnog nagiba, teren visi al ruku na srce ni blizu ko u tvom kraju. Za Brenu si u pravu, ima da ga jede!
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Kićo znaći tebi Brena i ovaj a junioru Masni i Šveđanin,ima da preorete pola bivše opčine Bjelovar :drinkers::drinkers:
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
koja budala

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=oXFXPjBnVcg&feature=related[/YT]
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Plug je danas pazaren pa se islo u probu. Strniste je bilo bukvalno natopljeno svinjskom gnojnicom.

toma 3340 mozes si mislit kad ga Torpedo ovako vuce sta ce mu tek raditi raga od 130 konja...

Dado121 ma sve je bilo na brzaka a i ima covjek naprijed hidrauliku pa nikad ne stavlja utege.

ajkula oko te vara, ima dosta bocnog nagiba, teren visi al ruku na srce ni blizu ko u tvom kraju. Za Brenu si u pravu, ima da ga jede!

dobar plug si kupio :D
za koliko € je pazaren?
dali je to org. tri brazde ili je pravljeni trobražnjak?
uh baš mi takav trebao sad za ovog velikog zetora,mislim da ce bit smjesno da ga tjeram sa dvije brazde,ali Bože moj...
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh