• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...2

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
I

ihorzic

Guest
dobri su imaju smotru kao ovi u zg za zimsku službu
samo napred lepo vas je gledati
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jedna od lani

img0913kj.jpg
 

zeko2511

Član
Tu od
20 Ruj 2010
Poruka
144
se to lepo al glete ovo...hebate pak ore glibše neg ja s fergusonom...ai lepše ih je za videti :shock:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=xb5l6HRynNE&feature=related[/YT]
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
stvarno milina pogledat ove sve masine
morat cu i ja postavit koju sliku svoje masinerije,jeda da je on manji brat od vasih traktora,al i on sluzi svrsi

@fric1993 de mi reci jesil ti mozda iz kopanica il vidovica,posto mi je traktor nesto poznat
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
@fric1993 de mi reci jesil ti mozda iz kopanica il vidovica,posto mi je traktor nesto poznat


Kolega, on ti je iz Hrvatske, a iz te okolice ima samo JD od 220 ks (od većih mašina) a od NH ne znam da li ima išta tamo.. Možda si nekada viđao TM 190, taj tip je blizu Orašja..

Btw.. Dečki, prave mašine :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Kolega, on ti je iz Hrvatske, a iz te okolice ima samo JD od 220 ks (od većih mašina) a od NH ne znam da li ima išta tamo.. Možda si nekada viđao TM 190, taj tip je blizu Orašja..

Btw.. Dečki, prave mašine :)
Ne mi smo iz okolice Zagreba .
Danas odvezli tm-a u Čakovec na servis i tamo parkiran T6050 130ks i ima 5 brazdi Plug khun, a kod nas duplo jači traktori vuku takve plugove
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
meni nije jasno kakva je to zemlja gdje 130ks može vući 5 brazdi plug, pa za 5 brazdi treba 200-injak ks, kod mene nije ono izrazito teška zemlja kao što sam vidio da negdje je, ali se i kod mene 110ks pati sa 3X14" prevrtačem, a vidio sam da 100ks u teškoj zemlji ore sa 2 brazde.
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Kolega, on ti je iz Hrvatske, a iz te okolice ima samo JD od 220 ks (od većih mašina) a od NH ne znam da li ima išta tamo.. Možda si nekada viđao TM 190, taj tip je blizu Orašja..

Btw.. Dečki, prave mašine :)

ma vidim u frica pise lokacija Brcko-Dugo polje,pa reko da nije to taj
a znam da ima NH,neznam dal je bas iz ovih sela al znam da sam ga vidjo na njivama cini mi se da se slavko zove
 

belarus 105

Član
Tu od
26 Ruj 2011
Poruka
486
ima toga puno.
posebno u nekim predjelima uz savu i na tablama koje su nastale na iskrčenoj šumi, tj. hrastovača.

kod mene ima takve različite zemlje na manje od 500 m zračne udaljenosti., gdje na toj lakšoj 120 ks vuče isti plug kao i na drugoj zemlji - težoj 200 ks.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
ma vidim u frica pise lokacija Brcko-Dugo polje,pa reko da nije to taj
a znam da ima NH,neznam dal je bas iz ovih sela al znam da sam ga vidjo na njivama cini mi se da se slavko zove

dugo selo :!:
 

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
ma vidim u frica pise lokacija Brcko-Dugo polje,pa reko da nije to taj
a znam da ima NH,neznam dal je bas iz ovih sela al znam da sam ga vidjo na njivama cini mi se da se slavko zove


Je je.. Slavko Martinović, on ti je iz D.Mahale, radi dosta zemlje...

Inače, rođak sa 160 KS u lakšoj zemlji ide sa 6 brazdi...(tako mi priča)
 

bole1994

Član
Tu od
16 Lis 2011
Poruka
279
Je je.. Slavko Martinović, on ti je iz D.Mahale, radi dosta zemlje...

Inače, rođak sa 160 KS u lakšoj zemlji ide sa 6 brazdi...(tako mi priča)

znam da sam vidjo nekog NH,njiva pored moje pa reko da nije ovaj
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

Najnoviji postovi

Na vrh