• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,883
100eu/ha normalne zemlje, dubine 25-30cm a sve dublje i sve više od ovih 100.
A za probijanje nekih dubina nema boljeg stroja od podrivača. Orati normalno osim za trajne nasade.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Jbt led kako vrijeme ide brzo sjecam se kao da je juce bilo , od prosle sezone slike i akcije oranja ...
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,425
Zar te to raketa izdaje kolega? Ja mislio to stroj koji grmi i zemlja se uvija pod njim da niti ne treba orati, samo se malo provest kroz polje, kad ono niti sa spešl R(ageta) oznakom ne uspijeva obraditi zemlju.

Hmm, dali je vrijeme da mijenjaš marku? Ili pak posao? 🤔
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,965
Batuje, 10 cola. Imam i od IMT-A 12 cola, ali ga ovdje na ovoj zemljanoj površini ne koristim, ilovača je teška za obraditi.
 

ZGseljak

Iskusan lik
Tu od
21 Srp 2018
Poruka
2,840
Vidim neke elemente iste ko na mojem regentu, pa mi bilo čudno. Izgleda da su onda od njih licencu dobili
 

Najnoviji postovi

Na vrh