• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Oranje, oranje, oranje...4

frenja

Član
Tu od
27 Tra 2014
Poruka
137
Pozdrav ekipo.
Jel neko isprobao tanjurat kuruziste prije oranja, jel ima kakog efekta?
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,485
Naravno da vrijedi. Evo sto sam s jednom V isprobao.

66c0500f95d3ec979e9fb63e23e0b925.jpg
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ako imaš kakav komad betona ili kakve utege od cca 100+ kila stavi na njuh pa onda tanjuraj i bude dobar efekat, ovako budeš inaće samo prolazil preko nje i slab bude učinak

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

Ivan533

Član
Tu od
19 Velj 2016
Poruka
254
Kada budeš tanjurao,tanjuraj onako kako ćeš orati kukuruzovinu da ju lakše zaoreš...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Meni ne zuji nemam taj zvuk .
Meni se isto taj zvuk čuje oduvijek, zar nema kod vas u trgovini čepića za uši? Prilično je bučan 560 sa kabinom i par sati rada dobrano napuni uši.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
Imam antifone uvijek u radu, to mi je glavna oprema.

Poslano sa mog ZTE Blade L3 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,959
Ili oglušiš ili dobiješ upalu ušiju od antifona...
Kak god okreneš - ne valja.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ili oglušiš ili dobiješ upalu ušiju od antifona...
Kak god okreneš - ne valja.
Koristim ih svakodnevno više od 10g i do sada nisam imao upale, a dušu daju na poslu sa puno buke.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Tino,
sve 5, samo me malo bune prva i zadnja slika. Na prvoj mi nekak zgledi plitko. Zakaj na zadnjoj prearaš več zorano?
 

Novajlija

Član
Tu od
8 Sij 2014
Poruka
325
NIsam ni ja oglušio niti upalu dobio, a koristim ih svakodnevno na poslu dok kosim sa trimerom. Da ih ne koristim tada bi sigurno oglušio.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Pod kraj sam bacil dve brazde na susedovo jer su me zamolli pa sam sve to skupa malo poravnal
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Tu bi volio vidit te naše poljoprivrednike s ravnice :icon_cool:
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
A je i njiva "lijepog" oblika.

Tino,
s ovim strojem sigurno ide malo bolje neg s fergićem. Jel to za sjetvu žita ili je zimska brazda?
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,212
Dva dana već orem za pšenicu, a ova slanina je za zimsku brazdu, kad je već plug bil na traktoru... Sad treba malčirat i onda sebi moram poorat, al sudeći kakvo vrijeme dolazi, još se budem načekal :(think):
 

Najnoviji postovi

Na vrh