• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ORO INTERNATIONAL - Iznesite Vaša iskustva...

  • Temu pokrenuo Seljo Beljo
  • Datum prvog posta

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je, taj je, Siniša je iz orahovice, on je nama sve servise do sad radio, a sad je došao g. Vlado, isto odličan serviser, malo je mlađi, oko 35, i on je iz slatine :mrgreen:
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
ŠANANA IMT 565 kaže:
Je, taj je, Siniša je iz orahovice, on je nama sve servise do sad radio, a sad je došao g. Vlado, isto odličan serviser, malo je mlađi, oko 35, i on je iz slatine :mrgreen:

onda je siniša bio, uglavnom jako dobar čovjek :D hoče sve pokazat :D
dok je ispuštao ulje, sve detalje mi je pokazivao na djelu oko motora, koji filter je za šta, kud šta ide........ :D
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Je, Siniša je pravi maher, na razini :mrgreen: svaka čast mu, a li i ovaj drugi što je danas kod mene bio isto je pravi, sve pokaže, objasni, raspravljali smo sat vremena oko postavljanju kompresora na traktor, vjerojatno na ljeto bude išo gore (stiže nova pronarka 6t), sve se može, nema šta, pravi su serviseri!
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
vidi ti njega to se kupuje pronarka nemaš kaj....

daj nisi nikaj slikao oooko servisa :scratch
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma bilo mi neugodno slikati oko servisera, da si nebi čovjek kaj krivo pomislil :mrgreen:
A i bilo je tak zima kaj su mi prsti bili smržnjeni :p
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ja nemam prava da se mijesam,al`mogu pitat,koliko dodje sat rada ,netko je negdje upisao koliko naplacuju kilometar.
 

Ronin

Član
Tu od
13 Velj 2009
Poruka
239
Ja imam zamjerku neznaju engleski serviseri morao sam mu ja prevodit kad mi je kod rođe reprogramirao kompjuter na MF. A što se tiče kompjutera samo lijepo dupli klik i instaliraš sa laptopa eh da mi se dočepat njegovih cd-a hehehe da se bacim u biznis.
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
ne znam jel smijem pitat u ovoj temi,ali jel ima tko kakvog iskustva sa agronis iz vukovara koji je također zastupnik masseya fergusona
 
N

NETKO

Guest
Ukratko receno: Ista roba - drugo pakovanje :lol: Sve je to jedno, Agronis radi sa Orom, Oro sa Agronisom, malo se vole, malo svađaju, pa se opet vole i tako do kraja čovječanstva ... Otišo kod ORE ili kod Danice u Agronis , rezultat ti bude isti - šta rekli to i porekli :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
TOMY kaže:
ŠANANA jesu ti ugradili kompresor?

nismo ga ni naručivali, preskup nam je trenutno!

Ako bude nešto, svakoko će te svi saznati
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
zato je zetoru u standardnoj opremi i uljne i zračne kočnice što znači i kompresor :D
 
T

TOMY

Guest
zato ja imam i zetora i masseya. zetor bi mogao bit puno bolji neg sto je, malo elektronike nebi skodilo npr za dizanje-spuštanje hidraulika itd.
ŠANANA radije kupi hidraulične kočnice za prikolicu, tako sam ja trebao napravit. No ipak zrak ti nekad treba.
I da, onaj gosp serviser iz Orahovice se zove Vlado, a onaj iz VT je Siniša. Oboje izvrsni majstori. Kap ulja kapne negdje na šasiju traktora on to odma pobriše. I da mi savjet da bi bilo dobro ponovo pofarbat šarafe koje je kljucem ostetio (mislim ostetio boju) kad ih je pritezao. Mislim stvarno, tako treba da se radi. Svaka cast majstorima, a u zadnje vrijeme i OROju.
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
TOMY kaže:
zato ja imam i zetora i masseya. zetor bi mogao bit puno bolji neg sto je, malo elektronike nebi skodilo npr za dizanje-spuštanje hidraulika itd.

pa to je opcija kod zetora recimo električni hidraulik i reverzer dok bi ja recimo samo hidraulik električni ovo ostalo bi mi bolje pasalo mehaničko. al zetora 8441 proxima comfort 90 ks je mehanički hidraulik al s full opremom koju sam pitao za zetora izašao bi me s utovarivačem 39000 eura s pdv.
dok bi me u massey fergusonu izašao samo traktor s malo više opreme al ne full bez utovarivača tolko bez pdv jer sam se raspitivao pa je ipak pao dogovor za zetora al svejedno mf-ovi nejdu iz dvorišta to je ipak traktor i da imam više novaca sigurno bi uzeo i mf- al ovak kako je krenulo pitanje dal ču kupit opče kaj.
inače dečki koji rade u ORU su stvarno super dost precizni ne žure se provjere još par puta ono kaj je bilo vađeno nemam riječi na njih a sad ovo za strani jezik bi trebali znat isto kao i ja ipak oni rade s stranim riječima pošto je MF podrijetla iz engleske a sve riječi su prvo na engleskom pa na njemačkom i ostalim jezicima
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Ja nazavao Oro. Sve djelove imali, otišao kupio i zadovoljan. Prvo iskustvo dobro, makar nisu servisirali ništa :mrgreen:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Moje zadnje iskustvo sa oro-interom:

Jucer u 9h nazvao,narucio ,platio uplatnicom faksirao uplatu u 10h, danas u 9h dostava dostavila.

Zadovoljan :)
 
Na vrh